Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende tutuyom kendimi kıslar amaa özendiriyosunuz insanı yahakannehir
aman bende bişi almam doğru düzgün lazım değilken nie alayım modundayım sadece burdan bişiler deneyim diodum hazır free shipping varken alayım dedim onu araştırıom güzel ürüneri varmış araştırdığım kadarıyla :)

canım kargonun sıfırlanması için alışveriş tutarının en az 10 euro olması gerekiyor,10u geçince kampanya kodunu yazıp europeu seçersen sıfırlanıyor

bende yapmıştım şimdi neden olmuo diodum hehehe

ya bu arada korktum almasammı acep takma kirpik

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Amanın hiç bulaşmayayım o zaman, ben de bundan korkuyordum :))

yok yok akıllandımm kırpıksız kalınca kaydirigubbakcemile3
neysekı uzadılar yola devam kaydirigubbakcemile3

ben de glow alcaktım kalmamıştı ya=(

vallahi bende kararsızım kimisi bişey olmuyor diyor kimisi kirpiklerim döküldü diyor arada kaldım bende

bir şey olmaz kızlar, yalnız o paketin içindeki yapıştırıcıyı kullanmayın kaliteli bir yapıştırıcı alın, sık sık kullanmazsanız sorun olmaz

bir şey olmaz kızlar, yalnız o paketin içindeki yapıştırıcıyı kullanmayın kaliteli bir yapıştırıcı alın, sık sık kullanmazsanız sorun olmaz

zaten cnm ablamın düğünü var onun için alayım diyorum
sık sık kullanılacak bişey değil özel olsun istiyorum
6 parça şey seçtim hepsi 25 lira tutuyor alsammı almasammı kaldım arada

o kalıtelı yapıstırıcıdan fazla kullanmayın ıste,zamk gıbı yapısıor kaydirigubbakcemile3

o kalıtelı yapıstırıcıdan fazla kullanmayın ıste,zamk gıbı yapısıor kaydirigubbakcemile3

=) biraz güçlüler evet, en olmadık zamanda çıkmaması için, dikkatli sürüp, çıkarırken de takma kirpiği bir ucundan tutup çekmeye başlayınca kendiliğinden kalkıyor

Kızlar şimdi ben de baktım elf in sitesine de ürünler ne kadar ucuz 1 dolara concealer olur mu yahu :1shok:

=) biraz güçlüler evet, en olmadık zamanda çıkmaması için, dikkatli sürüp, çıkarırken de takma kirpiği bir ucundan tutup çekmeye başlayınca kendiliğinden kalkıyor

benımkılerı cozucu ıle acmaya calıstık ,o da olmadı.yapıstıkları yerler bembeyaz oldu,tam 20 gun bekledım.sonunda cıkarken ustune ustluk kendı kirpiklerimle cıktılar :)))

zaten cnm ablamın düğünü var onun için alayım diyorum
sık sık kullanılacak bişey değil özel olsun istiyorum
6 parça şey seçtim hepsi 25 lira tutuyor alsammı almasammı kaldım arada
heheh benimde ölee neler alcan sen?
eee napcaz iyimi kullancaz içindekinimi?
Kızlar şimdi ben de baktım elf in sitesine de ürünler ne kadar ucuz 1 dolara concealer olur mu yahu :1shok:

1 dolara olan gelmio trye co.uk olan siteye bak orda fiyatlar sterlin malesef

heheh benimde ölee neler alcan sen?

eee napcaz iyimi kullancaz içindekinimi?

1 dolara olan gelmio trye co.uk olan siteye bak orda fiyatlar sterlin malesef

aldım bile cnm
inşallah memnun olurum
jel eyeliner
kirpik kıvırıcı allık lipglos far fırçası
takma kirpik
eyeliner pen hepsi 28 lira filan tuttu
ne zaman gelir acep alanlar cevap verebilirmi

ıcındekını kullanın bence kızlar,bir bildikleri vardır elbet
saol canım benim :)
aldım bile cnm
inşallah memnun olurum
jel eyeliner
takma kirpik

waaauuuwww bende alıom ozaman tutmayın beniiiiii listeyi kısayım birazcık

Canım dolarla satış olan site değil :umursamaz:
co.uk uzantılı site TR ye gönderim yapıyor ve sterlin üzerinden.
:a015:

aldım bile cnm
inşallah memnun olurum
jel eyeliner
takma kirpik

Canım benim son siparişim 5. gün elimdeydi.:lepi:

Kızlar, ben de geçen yıl ablamın düğünü için takma kirpik kullanmıştım, tek tek olanlardan kenarlara 3 er tane, onlar hemen çıkmıştı. su değdirdim biraz, yani yüzümü yıkar gibi yaptım, anında düşmüşlerdi. İsterseniz onlardan alın tek tek yapıştırırsınız. kolay çıkması için hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…