Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan cnm turanj oje uzun tırnakta süper duruyooo ben geçende flormar koyu mavi oje aldım eşimmm beğenmedibilmiyorumkismile evde yatı oje şimdik çok iddialı kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim... benim de nişanlım turuncuyu beğenmedi, ama ben sürüyorum zemuszemus... yaranılmıyor bunlara :1closedeyes:

resim çok kötü çıkmış ama....

avon tırnak düzgünleştirici, maybeline fondoten, avon maskara, avon kapatcı ve turuncu & çingiş pembe ojelerim bayanssulusmile

güle güle kullan canım
turuncudan ben de aldım ,süper
baya da aramıştım tam ona uygun badim var diyee bayanssulusmile
bugün sürdüm hatta bayanssulusmile

Balım siparişin 6 mayısta yola çıkmış, yani ingiltereden çıkmış paketin
diyor ki, yerel PTT ofisine sor, postacına, komşulara sor veya siteye verdiğin adresi kontrol et...
25 gün içinde (11 hazirana kadar) teslim alamazsan, tekrar haber vericekmisşin cnm
Eğer bizim yerel PTT den kaynaklı bir sorun değilse, postalar ELF e geri dönüyormuş.
yani eğer onlara dönmezse, anla ki PTT nin kabahati...
:sinifsinif:

Tüh Pandoşum ya...üzüldüm şimdi... :a015:

joey, güle güle kullan canım...opuyorumnanaktan

Minikom sen de bitanem, rujların rengi çok tadlu
opuyorumnanaktan

canım gule gule kullan cıcılerini

valla kızlar kızmak yok,haklı beyler :)))

dişi durmuyor bu oje opuyorumnanaktan

onlara bakarsak işimiz iş anacım
kimisi de (misal my ex boy friend ) kırmızı aslaaa sürmüceksin,wamp'lıktan dişilikten nefret ediyorum derdi kaydirigubbakcemile3

yani şöyle birrrrrr "al beni" demiyor kaydirigubbakcemile3
kırmızı tabi istemze,dikkat çeker,millet bakar.Ama etrafta kedi yavrusu gibi gezersende tutar kırmızı sürene bakar kaydirigubbakcemile3
O kadar prim vermeyin beylereee kızlar,demedi demeyin :)))

primimi kaldı cnm evlendik artık sürsekte kim bakarsa baksın napcasss kaydirigubbakcemile3 dinlemeyince huzursuzluk çıkıyoo evde artık çok geçç :bbo:

kedi yavrusu mu :bbo:

aaa şu yeşil Tüp Avon'un kütikül için olanı mıı ...?

merak ettim ?

bugün bakıyodum bende katoloğaa dikaktimi çekti şeey bi de bişey sorcam
memnun musun tatlım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…