Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ayyy inşallah benimde çabuk gelir
bedava kargo diye ne alcağımı şaşırdım ama burda sadece jel eyeliner alacağım paraya 7 parça ürün aldım ama fırçası kalmamıştı malesefmafoldumben
kargo ilemi geliyor yoksa ptt ilemi

amin cnm inşallah pişman olmayız
sen neler aldın paylaşırmısın

bende aldım çok fena gaza geldim 34 tl tuttu benimde yarın resimleriyle eklerim artık haftaya elimde olur inşallah :)))

Shimmering Facial Whip Citrus £1.50
super glossy lip shine spf 15 Candlelight £1.50
Under Eye Concealer & Highlighter glow/fair £3.50
False Lashes Natural Lash Kit-Brown £1.50 1
Blush and Bronzer Compact blushed/bronzed £3.50 1
Complexion Perfection Complexion Perfection £3.50 1

Canım airmail (hava yolu ile) ile İngiltereden yola çıkıyor
Gümrükten PTT ye geçiyor. Sonra eve kadar da PTT ulaştırıyor.
:lepi:

Ooh çok güzel seçimler canım :lepi:
Resimleri merakla bekliyorum hepinizden zemuszemus
Ben de bakındım ama istediklerim yoktu hiç kalmamış

cnm hepsini güle güle kullan aslında bende bi pudra alayım dedim ama kararsız kaldım
hiç görmedim ama far bazı yoktu herhalde
eğer ürünlerden memnun kalırsm nasılsa bidaha yapar böyle bi kampanya alırım bişeyler
aslında farlarda çok uygun ve güzel renkleri vardı ama daha fazla açılmak istemedim
ama asıl aklımda kalan kabuki fırça oldu keşke alsaydım

inşallah haftaya gelir bende denerimmmmmmbayanssulusmile

kıslarr elf ürünleri en geç 10 gün içinde geliyor. Bugüne kadar verdiğim siparişlerin hiçbirinde sorun yaşamadım. ama en son siparişim hala ulaşmadı. 06/05/2010 da vermiştimbilmiyorumkismile mail attım elf' e

Thank you for your email. I'm so sorry to hear that you have yet to receive your order.I can confirm that the order you placed was dispatched from our warehouse on the 06/05/10 using Royal Mail Standard European Airmail service. This service should not usually take more than 7-14 working days to deliver, and usually our parcels arrive within that time . However on ocassions this process can take up to 20 working days. Please note there is no tracking available with this service. Your parcel has been missing for 9 working days, so could I please ask that you make a few checks whilst we await the delivery / return of your parcel.It is often the case that when we receive an enquiry from a customer worried about a missing parcel, we find it turns out that the goods are at a local Post Office (Although a note should be left when the goods cannot be delivered, these notes may go missing or the postman may not have left one due to being too busy, poor weather condition etc) so could you please check with them.Could you also please check that the parcel has not been left with neighbours, flatmates, the shop next door etc.And finally, could you please confirm that the delivery address quoted on your order (shown below) is correct. Royal Mail advise us that that the minimum time needed to complete the full international delivery process is 25 working days and includes the time taken for items to return to the UK in the event of non-delivery abroad. After this time we will be able to investigate further. Items returned to the post office will often be sent back to us if they are not collected within 15 days. If you are unable to locate your parcel and / or it has not been returned to us by the 11/06/10 (25th working day) which I am hopeful that it will, then please contact us back immediately so we may pursue the matter. Thank you for your patience

karşılığında böle bi cevap aldım napcam ben ya:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Elf siparişi gelmeyen varmı ??

alf nise başlıcam sizin :)))) ya cnm üzülceğinee git dışardan al ne var şu elfidee max factor al meybıllıne all ne bilim bi sürü markaa varrr takmışsınız internetee lmaz: sonra gelmeince üzülüyosunuz adamlar senden özür dilemişşşş kabahatli olduklarını nasıda biliyolarrr

cnm sonunda haziran 11 yazmışlar sen haziranaa kadar bekliceksinnn sanırımklava:

a& s cnm güle güle kullan aldıklarınııopuyorumnanaktan da şu en sondaki siyah kutulu olan ne cnm

kızlar eyeliner olarak banaa önerebiliceğiniz bi marka varmıbilmiyorumkismile bide hangi renkleri güsel oluyoakannehir bazı eyelinerler çatlıyo gibi oluyooo sanırımmmm markadan kaynaklanıyooo :kedi:

cnm teşekkür ederim jel eyeliner ı soruyosun sanırım

hmmm olabilir cnm bu aradaa gitti gidiyorda çok güzel makyaj setleri varr amaa alışveriş yapan varmı bu siteden kızlarrr?? dahaa önce netten alışveriş yapmadımmm tereddütteyim başımaa bela almıyım :))):1hug:

eee kızlar 10 £ ve yukarısımı sadece ücretsiz kargo yani? anlamadım şimdi...
ben 6 £ alışveriş yaptım ama...
kargo ücretimi ödeyeceğim ben şimdibilmiyorumkismile
bilenlerden acil cvp mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…