Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oh4rbc.jpg

bende dün aldıklarımı eklyimkaydirigubbakcemile2

güle güle kullan cnm turanj oje uzun tırnakta süper duruyooo ben geçende flormar koyu mavi oje aldım eşimmm beğenmedibilmiyorumkismile evde yatı oje şimdik çok iddialı kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim... benim de nişanlım turuncuyu beğenmedi, ama ben sürüyorum zemuszemus... yaranılmıyor bunlara :1closedeyes:

resim çok kötü çıkmış ama....

avon tırnak düzgünleştirici, maybeline fondoten, avon maskara, avon kapatcı ve turuncu & çingiş pembe ojelerim bayanssulusmile

3852.jpg

güle güle kullan canım
turuncudan ben de aldım ,süper
baya da aramıştım tam ona uygun badim var diyee bayanssulusmile
bugün sürdüm hatta bayanssulusmile

kıslarr elf ürünleri en geç 10 gün içinde geliyor. Bugüne kadar verdiğim siparişlerin hiçbirinde sorun yaşamadım. ama en son siparişim hala ulaşmadı. 06/05/2010 da vermiştimbilmiyorumkismile mail attım elf' e

Thank you for your email. I'm so sorry to hear that you have yet to receive your order.I can confirm that the order you placed was dispatched from our warehouse on the 06/05/10 using Royal Mail Standard European Airmail service. This service should not usually take more than 7-14 working days to deliver, and usually our parcels arrive within that time . However on ocassions this process can take up to 20 working days. Please note there is no tracking available with this service. Your parcel has been missing for 9 working days, so could I please ask that you make a few checks whilst we await the delivery / return of your parcel.It is often the case that when we receive an enquiry from a customer worried about a missing parcel, we find it turns out that the goods are at a local Post Office (Although a note should be left when the goods cannot be delivered, these notes may go missing or the postman may not have left one due to being too busy, poor weather condition etc) so could you please check with them.Could you also please check that the parcel has not been left with neighbours, flatmates, the shop next door etc.And finally, could you please confirm that the delivery address quoted on your order (shown below) is correct. Royal Mail advise us that that the minimum time needed to complete the full international delivery process is 25 working days and includes the time taken for items to return to the UK in the event of non-delivery abroad. After this time we will be able to investigate further. Items returned to the post office will often be sent back to us if they are not collected within 15 days. If you are unable to locate your parcel and / or it has not been returned to us by the 11/06/10 (25th working day) which I am hopeful that it will, then please contact us back immediately so we may pursue the matter. Thank you for your patience

karşılığında böle bi cevap aldım napcam ben ya:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Elf siparişi gelmeyen varmı ??

Balım siparişin 6 mayısta yola çıkmış, yani ingiltereden çıkmış paketin
diyor ki, yerel PTT ofisine sor, postacına, komşulara sor veya siteye verdiğin adresi kontrol et...
25 gün içinde (11 hazirana kadar) teslim alamazsan, tekrar haber vericekmisşin cnm
Eğer bizim yerel PTT den kaynaklı bir sorun değilse, postalar ELF e geri dönüyormuş.
yani eğer onlara dönmezse, anla ki PTT nin kabahati...
:sinifsinif:

arkadaşlar ,şimdi elf ten mail geldi hemen anında...
ne yazıkki kolim hazırlanmış ve teslim edilmek üzere yola çıkmış ,yani siparişim iptal değil akannehirve 3.95 € totoşumu kaşındırmaya başladı bilesempatiksalakcinni

Tüh Pandoşum ya...üzüldüm şimdi... :a015:

joey, güle güle kullan canım...opuyorumnanaktan

Minikom sen de bitanem, rujların rengi çok tadlu
opuyorumnanaktan

canım gule gule kullan cıcılerini

valla kızlar kızmak yok,haklı beyler :)))

dişi durmuyor bu oje opuyorumnanaktan

onlara bakarsak işimiz iş anacım
kimisi de (misal my ex boy friend ) kırmızı aslaaa sürmüceksin,wamp'lıktan dişilikten nefret ediyorum derdi kaydirigubbakcemile3

yani şöyle birrrrrr "al beni" demiyor kaydirigubbakcemile3
kırmızı tabi istemze,dikkat çeker,millet bakar.Ama etrafta kedi yavrusu gibi gezersende tutar kırmızı sürene bakar kaydirigubbakcemile3
O kadar prim vermeyin beylereee kızlar,demedi demeyin :)))

primimi kaldı cnm evlendik artık sürsekte kim bakarsa baksın napcasss kaydirigubbakcemile3 dinlemeyince huzursuzluk çıkıyoo evde artık çok geçç :bbo:

yani şöyle birrrrrr "al beni" demiyor kaydirigubbakcemile3
kırmızı tabi istemze,dikkat çeker,millet bakar.Ama etrafta kedi yavrusu gibi gezersende tutar kırmızı sürene bakar kaydirigubbakcemile3
O kadar prim vermeyin beylereee kızlar,demedi demeyin :)))
kedi yavrusu mu :bbo:

3852.jpg

aaa şu yeşil Tüp Avon'un kütikül için olanı mıı ...?

merak ettim ?

bugün bakıyodum bende katoloğaa dikaktimi çekti şeey bi de bişey sorcam
memnun musun tatlım ?

X