Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yahu bana kızıyorsunuz ınsanları yoldan cıkarıyorum dıye ,ne olmus burasııııııııııııııııııııı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Pauahhaha topikte kimse kalmadı sempatiksalakcinni
Elf in sitesi kitlenecek kaydirigubbakcemile2

Kızlar allıkları da düşünün derim :lepi:
Radiance Blusher serisi. Studio değil!

Glow ve Shy harika renkler
:asigim:
kötükedihüso Nihahha

hahaha aprilcim ne kadar kötüsün sen heheh
ben hala elfde dolanıom
şunları alayım diom emme karar veremedim

göz altı kapatıcısı ve aydınlatıcı

mineral göz altı kapatıcısı

Yav takma kirpik kullanıyor musunuz? Nasıl kullanımı rahat mı? Kirpiğe zarar veriyor mu? Ben de arada kullanmak istiyorum da...

bende denemek için alıcam canım çok merk ediom valla natural olandan alayım dedim :)
tembelcim eferin bakma sen diyete devam

bende denemek için alıcam canım çok merk ediom valla natural olandan alayım dedim :)
tembelcim eferin bakma sen diyete devam

aynen canım devam ..
akşamları denemeler yapıyorum :)
gündüz canım makkaj yapmak istemiyor.
diyetle birlikte bilinçli bi tüketici olmak istiyorum
almak için almak değil bana yarayan ürünleri almak istiyorum.

kıslarrr buldum sonunda istediğimmm yeşil ruju hahahahabayanssulusmile çok güsel rengi şimcilikk benki dudağımda ruj tutamam bakalım bu nekadar gidicek banaa zemuszemus makyaj seti bulamadım kıslarr yaa kullanananız varmııı farı ruju ojesi kalemi hepsi içinde tatil seti istiyorum ben yaaaa:bbo:

sizlerin gazına gelip elften bende alışveriş yaptım sırnaşık şey
inşallah bi an önce gelirboshayallersmile

aynen canım devam ..
akşamları denemeler yapıyorum :)
gündüz canım makkaj yapmak istemiyor.
diyetle birlikte bilinçli bi tüketici olmak istiyorum
almak için almak değil bana yarayan ürünleri almak istiyorum.

OOOOOO işteeee buuuuu :)) bende yalnız kalmamış olurum yaww :) burda sivrilik yapıom hep heheh

kızlar sayenizde ekonomi ayaktaa sizde olmasanız ekonomiye can veren yok yanikaydirigubbakcemile3:roflol:

kalem ve likit eyeliner da siparişimin içinde bunlar hakında bilgi sahibi olan var mı?inşallah iyidir:1rolleyes:

ben en son takma kırpıgımı kırpıklerımın yarısı gıderek cıkarmıstım kaydirigubbakcemile3

aman donut deneme benceee kirpiğini kıvırma makinesiyle kıvır hattaa size bi sır4da veriyimm kirpik kıvırma makinesini kullanmadan önce kurutma makinesiyle azıcıkm ısıtın öyle kullanın amaa dikkat edin yakmayın göz kapağınızı sonra üzerine rimel uygulayın ne gerek kalır çakma kirpiklereee:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…