Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kays güle güle kullan canım ,primer alacaktım bende ama kalmamıştı boshayallersmile

teşşekkür ederim PANDORAcım, ben primeri mineral olandan aldım, diğeri bitmiş haklısın, ama yorumlara baktım bunun daha iyi olduğunu yazmışlar, inşallak iyidir

ikiside golden şeftali tonu ışıltılı.... kirpiklerde doğal olan kitlerden ...
kays gelince torumunu bekliyorum primer için :)

bunlarda benim aldıklarım bayanssulusmile

Son düzenleme:
kızlar, bir de bu kampanya 27mayıs(yani yarın) öğlene kadar, haberiniz olsun, bu arada bloğuna bakıyorum PANDORA, belki birkaç bir şey daha alabilirim=)

kayscım güle güle kullan cnmvereliniortak ya kızlar şu yeşil olupta dudakta renk veren uzun süre çıkmayan rujlardan kullanananız yokmu nasıl sizceakannehir

güle güle kullan cicilerini PANDORAcım, benim de aklım o natural lash kite gitmişti sonra diğerini aldım =)

güle güle kullan sende pandoracım yaa kızlar netten alışveriş yapmanızın sebebi nedir vaktiniz mi yok nasıl beğeniyorsunuz bölee görmeden dokanmadannkaydirigubbakcemile3

kayscım güle güle kullan cnmvereliniortak ya kızlar şu yeşil olupta dudakta renk veren uzun süre çıkmayan rujlardan kullanananız yokmu nasıl sizceakannehir

canım ben çok seviyorum onu ,gerçekten aklıcı ve zaarrını yaşamadım.blogumda ayrıntıları var ..bu da resimlisi..

kızlar, bir de bu kampanya 27mayıs(yani yarın) öğlene kadar, haberiniz olsun, bu arada bloğuna bakıyorum PANDORA, belki birkaç bir şey daha alabilirim=)

güle güle kullan cicilerini PANDORAcım, benim de aklım o natural lash kite gitmişti sonra diğerini aldım =)

canımmm benim aklımda kalanlar var aslında ama ay sonunu getirememekten tırstım işin aslıdelikafadulden
güle güle kullan canım yerimseniben
bayan şeyma tşk ederim canım:1hug:
canım net alışverişi bana göre bir alışkanlık gibi bişi ,yada en azından fikir sahibi olup tavsiye edilen ürünleri alabilme kolaylığı

güle güle kullan sende pandoracım yaa kızlar netten alışveriş yapmanızın sebebi nedir vaktiniz mi yok nasıl beğeniyorsunuz bölee görmeden dokanmadannkaydirigubbakcemile3

teşekkürler şeymacım, netten alışverişe gelince; ben genelde çilek ve birkaç benzeri siteden alışveriş yapıyorum çünkü fiyatlar parfümerilerden daha hesaplı oluyor, özellikle kampanya zamanları çok ucuz ürünler yakalayabiliyorum, ikincisi de Türkiye'de olmayan ve merak ettiğim markaları-mesela elf- alıp deneyebiliyorum, böyle seymacım=)

anladım cnm mesela dün bi sitede meybıllıne maskara 8 tl di oysaki normal geçen ay aldığım fiyatı 15 tl dii üzüldümmm amaa anlamadığım şu kargo ücretide eklenince aynı fiyataa gelmiyormu yani??

kays pandora süpersiniz alışveriş yapılmuış bilee :)) ben hala sitede dolanıom yaw :)

=) ben dün gece baya oyalandıktan sonra alıcaklarım şekillendi biraz dayanamadım uyumaya gittim şimdi hallettim ama kolay da olmadı 3 saattir burdayım, site çökmüştü, insanlar mesaj falan atmışlar baya yarım-bir saat kadar oldu açılalı

siteye göre değişiyor şeymacım, haklısın bazen astarı yüzünden pahalı oluyor, o yüzden ben genelde kargosu düşük ya da ücretsiz siteleri tercih ediyorum

siteye göre değişiyor şeymacım, haklısın bazen astarı yüzünden pahalı oluyor, o yüzden ben genelde kargosu düşük ya da ücretsiz siteleri tercih ediyorum

tşkr ederim cnmyerimseniben bende düşündüm netten almayı fakat eşim pek olumlu bakmadığı için vazgeçtimm :sinifsinif:

Offfffff ELF in free shipping'ine dayanamıyorum...eyvahedigeldismile
Ama tutacağım kendimi...akannehir

Kızlar Mineral serideki rujlar bir harika. Lipstickler yani.
bende Ripe Rose ve Barely Bitten var.
Ripe Rose koyu bordo, Barely Bitten harika bir şeftali rengi.
Yapıları çok güzel, Nars ile kıyaslanacak kadar. tavsiye ederim.
:asigim:

alsanaalsanasmileakannehirmafettinis beni ben alışveriakannehirşe gidiyorum kafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…