Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eyeslipsface canım sitesi :) bende bakıom şuan ama güvenemiodum bu siteye bide ben kk ile ödücektim paypal yok ki bende of

canım bende buldum baktım ama en çok istediğim jel eyeliner yok yada ben bulamadım
py pal bendede yok ama netten alınıyormuş sanırım hemen tamda emin değilim

magrenta'cım saol bebişimm a.s.

canlar şey sorcam size, C.Arley markası nasıldır?
buraya yeni gelmiş standı
ürünler cumartesi gelcekmiş , o yüzden fiyat da yok şimdilik...

kaliteliler mi diye sormak istedim?
taa anne zamanından bir marka sanırım bu
benim 7-8 sene önce aldığım bi ruju vardı,hala bozulmadı kokmadı :1shok:

kızlar elf in alışveriş yapacağımız adresi bu ;

http://www.eyeslipsface.co.uk/

A&S jel eyelıner stüdio serisinde canım ,studio kısmından bak ..

magrenta,bu arada ödeme kısmında visa master paypal seçenekleri var ,ama o konuda net değilim kart konusunda ben paypal la alıyorum ama dediğim gibi seçenkelr var,ödemeye geçiş kısmında....

ben 4 parça ürün aldım ,bakalım hayırlısı bu benim 2. elf alışverişimdi..kaydirigubbakcemile5

cnm ben kullanıyordum amaa dediğin gibiii çooook oldu hiç hatırlamıyorum nasıldı kötü olsa hatırlardım heraldeee:sinifsinif: bende şuu çıkmayan rujlar varya yeşil rengi dudağaa sürünce renk alan ondan istiyorummm bugün bakıcam bakalım bulabilicekmiyimmm kızlarr siz insanı yoldan çıkarırsınız hiç bişeyee ihtiyacım yokkennn sayenizdeee sempatiksalakcinni bişiler almayaa başlıcam kafamçokkarıştısositosositosırnaşık şey

canım çok sağol bende gördüm şimdi fiyatıda uygun alsammıki
ah bi güvenebilsem sen alışveriş yapmışsın nasıl memnun kaldınmı
bide kredi kartıylan ödeniyomu

canım bende buldum baktım ama en çok istediğim jel eyeliner yok yada ben bulamadım
py pal bendede yok ama netten alınıyormuş sanırım hemen tamda emin değilim
iyice bir bak canım :))) sankim ben gördüm ama hatırlamıom sırayla hepsine bakıom :)

pandoracım hayırlısı olsun aldıkların bişi daha sorsam daha önce neler aldın nelerden memnunsun ben bu elfe güvenemedim bi türlüde :)))

C.Arley marka süper bişey arkadaşlar ilkokul 2. sınıfa gidiyordum halam bi farını getirmişti bana hala durur o far ne bozuldu ne koktu ve size bişey sölim korkumdan kullanamıyrm sadece bakteri üretmiştir diye hala ilk günkü gibi şuan 22 yaşındayım düşünün artıkın kızlarr :1shok:

kokmuyo olabilir amaa bozulmuştur:1no2: cnm bnmm kullanma sen yinede hatıra dursun:bbo:

kullanmıyorum canım ama ilk günki gibi geçen gün makyaj malzemelerimi temizlerken elime aldım gene aynı duruyo sadece ilk makyaj malzemem die hatıra işte akannehirguclubacismile

canım dediğim gibi master -visa kart secenekleri gördüm az önce ödeme yaparken ,paypalla yapıorum ben alımı ... ödeme kısmında o secenekleri görürsün tıkla ve bak istersen ...

pandoracım hayırlısı olsun aldıkların bişi daha sorsam daha önce neler aldın nelerden memnunsun ben bu elfe güvenemedim bi türlüde :)))[/QUOTE]

canım ben şu küçük çok amaçlı stikleri var ya bunlar hatta blogumdan örnekleri ile ;
bunlar yanaklara dudaklara vs kullanılıor

sağdaki lilac petal- soldaki pink lemonade

sonra bu ürün ve renkleri bence çok iyi ben şimdiki alışverişim de golden rengini aldım bunun ışıltılı aydınlatıcı b unlarda

bu pink lemonade tonu

siyah kalem uçlu linerini da almıştım çok memnun kaldım ondan
fkapatıcı fırçası çok küçük sevemedim onu..
birde minearlli toz leke kiti almıştım ama ,hiç kullanmadım onu öyle duruyor...

elf in jel eyelinerları hk. olumlu yorumlar var tavsiye ediliyor...

ilk elf alışverişim de bunlar vardı,orta kalite de kötü olmayan ,işinizi fazlasıyla görebilecek ürünleri var elf in

saol pandoracım ben pek çok şey beğendim yaww :))) netten araştırıp bakıom :) jel eyelinre de bakayım bare :)

A&S, ben şimdi siparişimi verdim, paypal hesabı zorunlu değil, kredi kartıyla ödeme yapılıyor

saol pandoracım ben pek çok şey beğendim yaww :))) netten araştırıp bakıom :) jel eyelinre de bakayım bare :)

arkadaşlar bu tip siteler için google otomatik çeviriciyi kullanmanızı tavsiye edrim ,yeterli ingilizceniz yok ise...
alışveriş çantanızdan kontrolleriniz yapıp ,apple kısmına kodu girin,sonrada check out a tıklayın ,sonra adres bilgilerinizi ingilizce karakterle yazın ve avrupa ve avrupa standartlarını işeretleyip seçenkelrde de tr yi seçin ,ödeme seçenkleri paypal visa master vs gibi seçenekler var ödemede...

tşk ederim A&S ve magrenta...opuyorumnanaktan

işte bunlar da aldıklarım, allık da alacaktım ama karar veremedim bir türlü, şimdi bekle dur artık :1closedeyes:

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…