Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende ürünlerimi hobi'den aıyorum.İndirimlerinden yararlanmak güzel oluyor hihoyyyt

Beyu markasının allığını,kapatıcısını ve göz kalemlerini kullanıyorum.Hepsinden çok memnunum.Özellikle göz kalemleri kesinlikle akmıyor.2 gün silme durur gözünde ben yazın denize girerken denemek amacıyla sürdüm.Şaşırtıcı ama çıkmadı gözümden bir gram akma bile olmadı.Nişanlımın arkdaşının karısı kalıcı makyaj yaptırdığımı zannetmiş sositososito

Kesinlikle tavsiye ediyorum.Allığıda süper :dance:

beyu markasını ilk kez duyuyorum acaba nerelerde bulunur merak ettim yakından bakmak isterdim hatta denemek.

astrae canım o kampanya yarın da beni ağına düşürecek sırnaşık şey :lepi:
çok güzel görünüyor senin aldıkların da :asigim:
body shop :asigim:

yuwa653bx8.jpg

w640.png

cnm bunlar ne böyle çok güzel ya ama çookkk:1shok: görünce ağzım açık kaldı ama çok gzl hihoyyyt

smhsmh tatlım pevonia ürünleri nasıl ben bi türlü cesaret edemedim almaya. gittiğim güzellik salonunda vardı ama ne bileyim elim gitmedi almaya. sen menunmusun
canım benim ben iki yıl önce pevonıa da çalışıyodum ürünlerin eğitiminide uygulamasınıda bizzat aldım
açıkcası eğer cildine uygun ürünü alırsan inanılmaz memnun kalırsın
ben daha farklı ürünlerde kullandım
pevonıa ürünlerinin hem içeri hem teknolojisi açısından gönül rahatlığıyla kullanıyorum kullanan insanlarda memnun
sadece güzellik salonlarında kullanıldığı için hem dahada etkili
ben memnun kalacağına inanıyorum ama tek şart cildine uygun ürünü almandakaydirigubbakcemile5
sende Ankarada sın sanırsam

canım benim ben iki yıl önce pevonıa da çalışıyodum ürünlerin eğitiminide uygulamasınıda bizzat aldım
açıkcası eğer cildine uygun ürünü alırsan inanılmaz memnun kalırsın
ben daha farklı ürünlerde kullandım
pevonıa ürünlerinin hem içeri hem teknolojisi açısından gönül rahatlığıyla kullanıyorum kullanan insanlarda memnun
sadece güzellik salonlarında kullanıldığı için hem dahada etkili
ben memnun kalacağına inanıyorum ama tek şart cildine uygun ürünü almandakaydirigubbakcemile5
sende Ankarada sın sanırsam

sağol canım özelden yazdım:asigim::asigim:

The Body Shop'un 3al2öde kampanyası beni de ağına düşürdü :çok üzgünüm:

sfdl9.jpg

w456.png

sus sus kendimi zor tutuyorum zaten..pilarda öle görünüyo yarın bi gün koyar resimleri buraya kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bi girersem çıkamam. sonra bi bakmışım elimde bi ton şey delikafaduldendelikafadulden bide öle alıyorum ki sanki savaş çıksa milletin body butter a falan ihtiyacı olsa benden alırlar galiba:roflol::roflol: ayrıca o kırmızıya bittim bir kırmızı hayranı olarak. nasıl gözümden kaçmışkaydirigubbakcemile2buarada güle güle kullan canım her ağ böle bizi güzelleştirsin

sus sus kendimi zor tutuyorum zaten..pilarda öle görünüyo yarın bi gün koyar resimleri buraya bi girersem çıkamam. sonra bi bakmışım elimde bi ton şey delikafaduldendelikafadulden bide öle alıyorum ki sanki savaş çıksa milletin body butter a falan ihtiyacı olsa benden alırlar galiba:roflol::roflol: ayrıca o kırmızıya bittim bir kırmızı hayranı olarak. nasıl gözümden kaçmışkaydirigubbakcemile2buarada güle güle kullan canım her ağ böle bizi güzelleştirsin

teşekkürler alalmagester
body shopun bir tek allığını almayı düşünüyordum uzun süredir ama girince 3 şey birden alıvermişim yaa:1no2: en kötüsü de kredi kartımın "bakiye yetersiz" bip biiippp diye beni uyarması oldu delikafadulden bırakmayı düşündüm ama içim elvermedi ve nakit ödedim delikafadulden allah beni cezve etsin e migamyoncuiremsu

dipnot: o kırmızı ruj da sheer lip colour serisi no:3 :çok üzgünüm:

astrae canım o kampanya yarın da beni ağına düşürecek sırnaşık şey :lepi:
çok güzel görünüyor senin aldıkların da :asigim:
body shop :asigim:
bende cumartesimi body shopa ayırmayı düşünüyorum:lepi:
allık almak istiyorum gül kurusu tonunda pialr çabbuk bana allık numarası ver gidince aklım karışmasın:smiley-cool:

teşekkürler alalmagester
body shopun bir tek allığını almayı düşünüyordum uzun süredir ama girince 3 şey birden alıvermişim yaa:1no2: en kötüsü de kredi kartımın "bakiye yetersiz" bip biiippp diye beni uyarması oldu delikafadulden bırakmayı düşündüm ama içim elvermedi ve nakit ödedim delikafadulden allah beni cezve etsin e migamyoncuiremsu

dipnot: o kırmızı ruj da sheer lip colour serisi no:3 :çok üzgünüm:

ayy çok güldüm bende böle dicem artık kendime abarttığımda. aman boşver sür sürüştür ohh... sefamız olsuna.s.

aynısı bende de var hihoyyyt biraz koyu geliyor bana ama yine de çok memnunum hihoyyyt

bakalım sen ne alacaksın bu defa kaydirigubbakcemile5 ben gitmiyorum bilerek valla hatta sitesine bile girmiyorum ya girince hemen gidesim geliyo. bende denicem ya bu rengi neden görmedim ben. hemen not alındı bakılacak:eek::eek:

bende cumartesimi body shopa ayırmayı düşünüyorum:lepi:
allık almak istiyorum gül kurusu tonunda pialr çabbuk bana allık numarası ver gidince aklım karışmasın:smiley-cool:

canım ben hiç anlamam renk tarif etmekten ama yaa :roflol: açık pembem var 2 adet, numaralarını sökmüşüm, bide daha koyu, şeftalimsi pembemsi bir rengim var 05 numaraymış o, tavsiye ederim gerçekten, çok seviyorum şahsen :lepi: bide yoğun 1 renk, ilk sürdüğünde direk rengini veriyor :asigim:

canım ben hiç anlamam renk tarif etmekten ama yaa :roflol: açık pembem var 2 adet, numaralarını sökmüşüm, bide daha koyu, şeftalimsi pembemsi bir rengim var 05 numaraymış o, tavsiye ederim gerçekten, çok seviyorum şahsen :lepi: bide yoğun 1 renk, ilk sürdüğünde direk rengini veriyor :asigim:
ay acaba 2 tanemi 3lü yapsam diye düşünüyorum:lepi:
Allah benim sonumu hayretsindelikafaduldenen en son gittiğimde allık alcaktım iiki almamışımkaydirigubbakcemile5

Hanımlar Diorshow sparişimi verdim Strawberry e ...
:dance:
Umarım memnun kalırım çünkü gözlerim için sadece rımel kullanıyorum . . .
Kaki reng için ne düşünürsünüz koyu gri mi ?
Ben siyah tercih ettim . . .
dorpm0.th.jpg

ay acaba 2 tanemi 3lü yapsam diye düşünüyorum:lepi:
Allah benim sonumu hayretsindelikafaduldenen en son gittiğimde allık alcaktım iiki almamışımkaydirigubbakcemile5

tatlım ben de öyle düşünüyorum, :eek:
3al 2 öde değil, 6 al 4 öde yapcam :roflol: :lepi:
almayı düşündüklerimiz e koyduklarımı almayı planlıyorum da böyle bir yere girdiğimde tüm dünyam dönüyor benim ya, planlamadığım enterasan şeyleri alıp çıkıyorum. :roflol:

Hanımlar Diorshow sparişimi verdim Strawberry e ...
:dance:
Umarım memnun kalırım çünkü gözlerim için sadece rımel kullanıyorum . . .
Kaki reng için ne düşünürsünüz koyu gri mi ?
Ben siyah tercih ettim . . .
dorpm0.th.jpg

siyah almıştım ben gri almam gibi çünkü maskaranın havasını pek vermiyor bence. iyi günlerde kullankaydirigubbakcemile5

tatlım ben de öyle düşünüyorum, :eek:
3al 2 öde değil, 6 al 4 öde yapcam :roflol: :lepi:
almayı düşündüklerimiz e koyduklarımı almayı planlıyorum da böyle bir yere girdiğimde tüm dünyam dönüyor benim ya, planlamadığım enterasan şeyleri alıp çıkıyorum. :roflol:
aynen yaaaaa:lepi::roflol:
dünyam dönüyo resmenndelikafadulden
ama bu sefer kararlıyım kredi kartlarım yarın kesilio:jeyyar:inşallah cumartesi bende alıcam cicilerimihihoyyyt

X