Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet benimde avondan ne kadar ürün aldıysam bir kaç ruju hariç hepsi alerji yaptı artık almicam inanın markasız aldıklarım avondan aldıklarımdan daha iyi çıktı

baktım ki herkez koyyor bende koyyim dedim :)

bu da bir diğeri....

ve birde böle bişi... çok şekerler dimi

Son düzenleyen: Moderatör:
anaaaammmm parfümerii tükkanı gibiiiihihoyyytsırnaşık şey
teşekkürler tatlımsözünü unutmadığın içinna.s.

:1shok: Aybike aman yarabbim bunlarda ne şoka girdim. Bunların hepsini kullanabiliyormusun nasıl yani ya......delikafadulden

ben de dayanamadım ekledim:lepi:
[/IMG]

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
hihoyyyt
canm allıklarına bayıdım.pek kullanmam ama meraklıyımdr.güle güle kullan hepsni
ben kapağı büyük olan rujun markasını sorcaktım canm.şeftali tonu sanırsam.rengi çok tatlı yerimseniben

küüçük oldu ama buda benım vazgecilmez clınqe setim mukemmel vıcy normaderm var ınanın mahvetti yüzümü clınqe tavsıye ederım tavsıye ederım

Son düzenleme:
aybikecim parfümlerini 3 4 yıl kullansan bitmez herhalde :)
maşallah parfüm dükkanı gbi,güle güle kullan cnm çok hoş gözüküyolar..........

aslında bende avonun cilt ürünlerini kullanmıyorum ama bu sefer annem istedi illa bronz pudra alalım diye o yüzden aldım.yoksa cilt bakım ürünleri falan bir işe yaramıyor.eyeliner çok kullanışlı kızlar.ben normal eyeliner kullanıyordum ama çok zor sürülüyordu.bunun ucu ispirtolu kalem gibi.o kadar rahat sürülüyor ki anlatammam.bu ürünü tavsiye ederim canlarım

ben beğenmedim eyelineri avonun ama biraz kullandım bitti hemen ben memnun kalmadım şahsen ama rujlarını çok beğeniyorum

evet benimde avondan ne kadar ürün aldıysam bir kaç ruju hariç hepsi alerji yaptı artık almicam inanın markasız aldıklarım avondan aldıklarımdan daha iyi çıktı

bizim cildimizden sanırım... oysaki herkes bayılıyor avonun rujlarına ama benimkiler dudağımda kayış gibi oldu şansızlık galiba:çok üzgünüm:

bende ürünlerimi hobi'den aıyorum.İndirimlerinden yararlanmak güzel oluyor hihoyyyt

Beyu markasının allığını,kapatıcısını ve göz kalemlerini kullanıyorum.Hepsinden çok memnunum.Özellikle göz kalemleri kesinlikle akmıyor.2 gün silme durur gözünde ben yazın denize girerken denemek amacıyla sürdüm.Şaşırtıcı ama çıkmadı gözümden bir gram akma bile olmadı.Nişanlımın arkdaşının karısı kalıcı makyaj yaptırdığımı zannetmiş sositososito

Kesinlikle tavsiye ediyorum.Allığıda süper :dance:

canım eet bende allığını çok sevdim süper kalıcı kalemler iyise onlarıda deniyelim o zamannnhihoyyythihoyyyt

beyu yu bende tavsiye ederim. üçüncü defadır kalemini alıyorum.özellikle füme rengi olanına bayılıyorum. tek kötü yanı ben bi türlü açamıyorum sürekli kırılıyor benneyaptımki farlarıda çok güzel. üçlü olandan almıştım simleri o kadar güzelki resmen tablo gibi duruyor ama gidip saçma sapan bi renk almışımklava: bide göz makyajı için olan bazı süper bişey. farlar daha bi canlı duruyo sanki. ama çabuk bitti :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…