Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gule gule kullan canım benım

saol bebekimzemuszemus

aaa evet bu dimii

125 TL mişbilmiyorumkismile çilektede yok

ama %40 indirim devam ediyosa 75 TL ye gelioboshayallersmile

ayy saol bebekim bunu gördüüğüm ii oldu

hediye olmasa nolurmuş :dilcikar: dolabım kurudu senin yüzünden:çok üzgünüm: palet alcam işte ben alcam alcam manene:dilcikar: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bu arada şu siyah noktalar için bi topik vardı çilek yağlı onu bulamadım biraz kurcalayım diodum ama yaaaa (

canım çilek yağı bende pek siyah noktalara etki etmedi daha çok gözeneklerin görünümünde etkili oluo ama ben korkuyorum direk süremiyorum gurbik prenses seuyla seyreltip buz küplerine doldurun demişti ben öle yapiom

Buldummmmmmmmm monıcanın rujunu buldummmmmmm kızlar!

bebeeeem no& marka neymişşş:sm_cool:

hımmms dermalogica yı bayaa öneren var bulabilirsem bi bakim balım
shiseido yu seviyorum ama sevil ve tekin acara gitmek istemiyorum hemen başka ürün öneriyolar delirtiyolar benikaydirigubbakcemile

bi de o sorun var dimii?yok 'şunu da denemek istermisiniz' yok bu da 'sorunlu!' cildinize çok iyi gelir falann

hehe canım benim güneş ürünü için bunu alsak mı yoksam laroche posay falan mı alsak acep sonuçta bu ürün yeni ay başında gidip bir bakmak lazım :) 30 ve 40 faktör vardı çilekte yok yeni ürün yaaa :))) çilekte olsa da almam kendi yerinde daha uygun oluomuşş :)
valla canım alcaksan flormardan falan al uygun fiyatlı bişi pek kullanmıon parana yazık etme
canımcım suyla seyreltme şeysini okumuştum gurbiğin topiği yaladım yuttum heheh yalnız lakin fakat ama heheh buz küplerini yüzünde dolandırmanın damarlara zarar verip çatlatacağı ile ilgili bişiler okuduğumdan beri buz küplerine ara vermiş bulunmaktayım sodalı bişiler yapıodum bende :))) bilgine biaz araştırmakta yarar vardır :)
ysl pure lipstick no 59 !

aldınmı yoksammmmmm çabuk diğer topiğeeeee

alışşverişmanyakları bodyshop sevenler yeni indirimler başlamışşşşşş işte şöleee

1..........GENÇLİK BAYRAMI'NA ÖZEL TÜM CİLT BAKIM SERİLERİNDE %30 İNDİRİM FIRSATI SADECE 19-23 MAYIS ARASINDA TÜM THE BODY SHOP MAĞAZALARINDA!*

2..........VÜCUDUNUZU YAZA HAZIRLAMANIZA YARDIMCI BODY FOCUS SERİMİZDE 2 AL 1 ÖDE FIRSATINI KAÇIRMAYIN!*

3........YAZ AŞKINI UNUTULMAZ KILACAK LOVE ETC... PARFÜM SERİSİNDE 2 AL 1 ÖDE FIRSATI MAĞAZALARIMIZDA SİZLERİ BEKLİYOR.*

veeeeee kenevirli seri indirimi devam edioooooooo :) yaw niçin yakınımda yok yaww offff ben mail atıcam alsancak ve karşıyakayada açsınlar şubeeee

bana dıyene bakarmısınnnn yazmıs ındırımlerı,alacak sımdı koli koli sonraaaa topıge dıyorrrr :)))))))))))))))

haftalardır bununla yatıp kalkıyorum tabiki aldımmmmmmmmmm :)))))))))))))

Son düzenleme:
bunu kullanıcam,ayy dur suclu kek calan cocuk psikolojısıne soktun benı bilmiyorumkismile

kullanmıcan ..

kızlar aklıma az önce bişe geldi ..
kendi adıma konusuyorum benim bi aylık kozmetik bütçem
bi ailenin aylık gideri çoğu zaman ..
yazık günah ..
abartmayalım ..
akıllanıyom mu ne ben :)

hahahaha al sana cevabı tembelim vermiş donut heheh onları renk renk sırala bakiym sen

valla indirimleri yazdım ama bitmediyse kenevirli seriden bakıcam diğerlerine ihtiyacım yok henüz :)
almıcam yane koli koli

yahu burası satın aldıklarımız topıgı,bu topıkte ben makbulum bir alıcı olarak :))))))

lutfen her turlu paylamanızı diger topıge aktarınız :)))))))))))

boylede zeytınyaglık yaparım :))))

donutum güle güle kullan :)) akşam teninde bi swact yapabilirmisin diğer resimden anlamadım
bu arada geçen aldıgın rımmel marka ruj vardıya ankarada bulamıyorum ben o markayı ya nereye girdiysem bön bön suratıma baktılar öle markamı varmış die sinir oldum... sanırım sevilde tekin acarda da olmaz o marka nirden bulcam ya... oruçtayımda almıcam bakıcam(çok begenirsem karışmam tabe:))

maybellne rimel ı d oranj allık ı d pudra gabrini eyeliner max factor fondöten

Eklentiler

• $18052010916.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 44

yaparım canım, ama bu aksam cok gec gıdecegım.o yuzden bu aksam olamyabılır.

ya nasıl olmaz anlamıyorum,burda cok yaygın.oyle matah bır markada degıl..hayır kesın begenecegınden emın olsam ben sana alır kargolarım

maybellne rimel ı d oranj allık ı d pudra gabrini eyeliner max factor fondöten

anacım gule gule kullanda ben bu mınnacık fotodan neyı gorecegım kaydirigubbakcemile3

aşk olsunnn :1shok:bundan sonra senin için özel yapıcam tatlımkaydirigubbakcemile5vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…