Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya arkadaşlar.ben pupa miss milki losyonu arıyorum.istanbul anadolu yakasında nerde bulabilirim.bilen ver mı? yada kullanan var mı ?CADIARZUCADIARZUCADIARZU

ben defne doga markasını kullanıyorum
aktarda 2 cesit vardı bunu önerdi gayette güzel
bi problem cıkmadı hiç a.s

evet kesinlikle zaten sürdükten sonra ciltteki gerginliği hissedersin boyle sıkılaşıyor temizleniyor ferahlıyor cilt

waoww delikafadulden
peki mesela annemde bacak üst kısmı ve kol üst kısmı azcuk lıkır lıkır,ben de ilerde öyle olmak istemiyorum
bu yüzden kullansam işe yarar mı bilmiyorumkismile
bi de nasıl kullanılıyor :kedi:

çileğin sıkılaştırıcı özelliği var die biliyorum hatta vücut için yapılan bazı karışımlarıda var... dün araştırmıştım bende sıkılaştırıcı bakımımı vücudum için kendim yapıcam krem almak yerine diyeti bozmayım dedim :lepi:

VÜCUT SIKILAŞTIRICI::Yosun yağı, Portakal yağı, Çilek yağı,
Kayısı yağı, Yasemin Yağı, Kantron yağı,
Susam yağı, fındık yagı,Avakado yağı bunların hepsini
bir kapta karıştırın. Bu ideal bir sıkılaştırıcıdır.
Bu karışımı uygulamadan önce yosun sabunuyla banyo
yaparsanız. Yağların emilimi daha iyi olacaktır.
KONTES CANIM BEN BUNA BAŞLICAM BENDE BACAK ÜST KISMIM ıÇıN ıSTıYORUM BıRAZ SIKILIK DENıCEM BAKALIM

Portakal Cilde canlılık verir. Kuru ve kendini salmış ciltleri besler.Cilt toniği olarak kullanılır.
çilek Cildi sıkılaştırıcı, besleyici ve gözenekleri sıkıştırıcıdır.
Kayısı Tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle yüz temizliği için idealdir. Akneleri temizler. A vitamini ve mineraller içerir.
Yasemin yağı:Antiseptik olduğundan cilt temizleyici olarak kullanılır.Kuru ciltler için tavsiye edilir.Hoş kokuludur.Hücre yenileyici doku sıkılaştırıcı olduğu bilinmektedir.Selülit giderici olarak kullanılmaktadır.Haricen cilde masaj şeklinde uygulanır.
Kantaron yağı antiseptik, antibakteriyel, kanama durdurucu, yara ve yanık iyileştirici, iltihap önleyicidir.
Susam yağı Cildi besler. E vitamini, protein, mineral ve amino asitler içerir.
Avakado A, B, D, E vitaminlerini içerir.Kuru ciltler için idealdir.
BUNLARDA AÇIKLAYICI BıLGıLERı HEPSıDE SIKILAŞTIRICI KIZLAR

ikisinide canım yagını karışıma eklicez sabunuyla banyo yapıcaz duştan çıkıcaz sonrada vücudumuza o karışımı yedirerek masaj yaparak sürücez yüzümüz hariç basen kalça kol bacak nereye istersek artıkın zemuszemus

ikisinide canım yagını karışıma eklicez sabunuyla banyo yapıcaz duştan çıkıcaz sonrada vücudumuza o karışımı yedirerek masaj yaparak sürücez yüzümüz hariç basen kalça kol bacak nereye istersek artıkın zemuszemus

wuhu süpermiş :kedi:

bugün bi gidip sorayım ne kadar tutuyormuş bu yağların toplamıı bayanssulusmile

yalnız bütün yagları eşit miktarda koyup karıştırcaz mesela hepsinden 2 çorba kaşıgı yada 3 çorba kaşıgı vücudumuza ne kadarının yeteceğini düşünüyorsak artık boshayallersmile

ben dort marka onerıcem : la roche,shiseido,dermalogica ve bioderma
hımmms dermalogica yı bayaa öneren var bulabilirsem bi bakim balım
shiseido yu seviyorum ama sevil ve tekin acara gitmek istemiyorum hemen başka ürün öneriyolar delirtiyolar benikaydirigubbakcemile

canım yaa loccitanede çıkmış sanırım spfli ürün tam hatırlamıom gidip denemek lazım bende la roche posay falan alayım diom geçen hafta eczaneye yetişemedim :KK43: 7e kapatıolar ya bu hafta alıcam benimde hassas ve t bölgem yağlı azıcık çok yağlı gibi olmayan bişi alayım diom :) bi loccitanenin sitesine bak derim

bende siyah noktalrımdan bıktım bi güzellik merkezide bulamadım giden biri tavsiye etsinde cilt bakımı yaptıraım die şu çilek yağınımı denesem diodum :) konu açılmış bilemmm:teytey:

bebeem bizim cildimiz aynı işte karma hassas ve kılcal damarlardan dolayı kızarıo yaa loccatinenin immortal serisinde spf var ama o da olgun ciltler için die duymuştumbilmiyorumkismile

bende de siyah nokta olayı var güzellik merkezine daha önce gittim bikaç defa. buhar yapıolar sona sıkıyolar sona bide size ampul lazım şöle i bööle ii diip bide ampul parası geçiriyolaralsanaalsanasmile buyüzden gitmiyorum artık
siyah noktalar için dermokilin kil maskesi müthiş güzel gelmişti tekrar alcam ben ama kuru ciltler için olanı güzel yumuşacık yapıo siyah noktalar irileşio daha iyi temizleyebilyosunkaydirigubbakcemile2

işte yeni cicilerim

ghf.jpg

jhuhju.jpg

bu kremler ve maske hediyeopuyorumnanaktan

hımmms dermalogica yı bayaa öneren var bulabilirsem bi bakim balım
shiseido yu seviyorum ama sevil ve tekin acara gitmek istemiyorum hemen başka ürün öneriyolar delirtiyolar benikaydirigubbakcemile

bebeem bizim cildimiz aynı işte karma hassas ve kılcal damarlardan dolayı kızarıo yaa loccatinenin immortal serisinde spf var ama o da olgun ciltler için die duymuştumbilmiyorumkismile

bende de siyah nokta olayı var güzellik merkezine daha önce gittim bikaç defa. buhar yapıolar sona sıkıyolar sona bide size ampul lazım şöle i bööle ii diip bide ampul parası geçiriyolaralsanaalsanasmile buyüzden gitmiyorum artık
siyah noktalar için dermokilin kil maskesi müthiş güzel gelmişti tekrar alcam ben ama kuru ciltler için olanı güzel yumuşacık yapıo siyah noktalar irileşio daha iyi temizleyebilyosunkaydirigubbakcemile2

işte yeni cicilerim

ghf.jpg

jhuhju.jpg

bu kremler ve maske hediyeopuyorumnanaktan

lattecim losyon şeklinde badem elmanın spfli ürünü çıkmış yeni 40 ve 30 faktör ona bi bak :)) sende araştır barem bende bu hafta alayım diom sanırım la roche posay alcam biraz fiyatının uygun olması lazım :)
yenicicilerini güle güle kullan canım hediyemiş laf etmiom yoksammmmm hehehehlülülülülülüdelikafaduldenbayanssulusmile

X