Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hehehehe aşkolsunnn evinde vercem seansı çalcem sonra makyaj malzemelerini bloğumda hayrına dağıtcammmm

hakıkaten cok masum bır dusunceymıs,nasılda fesatım ben kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

donutcum alışveriş yapcan zaman beni ara ben seni caydırırım ..
şu aralar sadece cilt ürünlerimi kullanıyorum makkaj yapmıyorum ..
bide evde varken yedeklemek zoruma gidiyo ..
epey bi azalana kadar almicem ..

o zaman ıkı uc sene bırsey almayacaksın demektır canım opuyorumnanaktan
kaydedeyım su noyu :)

evet far ve ruj konusunda öyle :)
1 yıl bişi almama gerek yok ..
sonra bittikçe alırım ..
sempatiksalakcinni
ya da almam senin evi soyarım kaydirigubbakcemile2

olur bebikimm opuyorumnanaktan

bence önce doktora gidip tıbbi bir tedavi gör canım
bende de kızarıklık çoktu
3haftadır tedavi ile birlikte bir takım ürünler kullanıyorum ve gün geçtikçe azalıyor kızarıklıklarım...
fondoten de pudra da kullanmıyorum.:kedi:

ben de almayı bıraktım azcık :asigim:
dün güzel bi oje bulmuştum,aldım elime ama sınra kendimi kötü hissettim
geri koydum kaçtım :1shok:

donutcum alışveriş yapcan zaman beni ara ben seni caydırırım ..
şu aralar sadece cilt ürünlerimi kullanıyorum makkaj yapmıyorum ..
bide evde varken yedeklemek zoruma gidiyo ..
epey bi azalana kadar almicem ..
oooooo makyaj yapta ürünlerin bitsin canım hehehe :)))))
evet far ve ruj konusunda öyle :)
1 yıl bişi almama gerek yok ..
sonra bittikçe alırım ..
sempatiksalakcinni
ya da almam senin evi soyarım kaydirigubbakcemile2
1 yıl of of offff hadi bakalım gözetlicem burdan :)
ben de almayı bıraktım azcık :asigim:
dün güzel bi oje bulmuştum,aldım elime ama sınra kendimi kötü hissettim
geri koydum kaçtım :1shok:

oooo o zaman sizi makyaj ditei topiğine alalım burası sizi caydırır bakk :)

ya diora sinir olmaya basladım,ısıtıp ısıtıp aynı seyleri sunuyor.yani serum rujların ne renkleri farklı ne yapıları..yeni seri ya.kazıgı gecırmesı farklı sadecee

valla clinique antialerjik oldugundan daha önerebilirim özellikle mineral pudrası var güneş korumalı süper bir ürün fiyatı boynerde 65-70 arası olsa gerek ama hoş bi ürün

benim en acilenden spf li bir krem almam lazım cildim hassas hangi marka alayım sizce

bilmiyorumkismile

Loccatine nin elma badem serisini kullanıyorum ama onunda spf si yok:sinifsinif:

benim en acilenden spf li bir krem almam lazım cildim hassas hangi marka alayım sizce

bilmiyorumkismile

Loccatine nin elma badem serisini kullanıyorum ama onunda spf si yok:sinifsinif:
canım yaa loccitanede çıkmış sanırım spfli ürün tam hatırlamıom gidip denemek lazım bende la roche posay falan alayım diom geçen hafta eczaneye yetişemedim 7e kapatıolar ya bu hafta alıcam benimde hassas ve t bölgem yağlı azıcık çok yağlı gibi olmayan bişi alayım diom :) bi loccitanenin sitesine bak derim

bende siyah noktalrımdan bıktım bi güzellik merkezide bulamadım giden biri tavsiye etsinde cilt bakımı yaptıraım die şu çilek yağınımı denesem diodum :) konu açılmış bilemmm:teytey:

sıyah nokta ıcın meyve asıtlı krem kullanmanı tavsıye ederım canım,uzun vadede cok ıse yarıor.tek dezavantajı ustune gunes kremı surmezsen leke yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…