Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tşk ederim donutum ama ben yinede deneyerek alsam daha iyi olur araştırıyorum bakalım elbet çıkar biyerlerden :))) geçenki pastel 24 no mesela resimden okadar hoşuma gitmiştiki fakat dün gidip baktıgımda çokda beğenmedim ve almadım o yüzden deneyerek alınca daha iyi olur benim için düşünmen yeter çok tşk ederim opuyorumnanaktan

anacım buldum ankarada panorada varmış rımmel markası watsons da bir ara bakıyım baride beğenmem inşlh :roflol: kaydirigubbakcemile3

sor bakalım canım banada haber ver emi bende yarın birgün gidip alıcam :ecrin_bebek:

canım,tüm yağları ve sabunu listeleyip aktara koştum
hepsinin fiyatı 40,5 tl tuttu...

annemin sinüzit için aldığı fakat hiç kullanmadığım 'çin yağı' vardı evde.
onu verdim geri,yerine o yağlardan 3'ünü ve sabunu aldım
yazdığın o açıklama yazısında en etkili olarak bu 3'ü sinmişti içime
o yüzden diğerlerini almayı düşünmüyorumzemuszemus
bir de 10tl ye el ve tırnak bakım kremi aldım
tırnaklarım çok kırılıyor,ellerim de sık kuruyor
belkim yararı olur bir deneyeyim dedim bayanssulusmile

el - tırnak kreminin içindekiler : kakao yağı,badem yağı,limon yağı,avakado yağı,zeytin yağı,hindistan cevizi yağı,balmumu,portakal yağı,biberiye yağı,saf krem

Son düzenleme:
bi de o sorun var dimii?yok 'şunu da denemek istermisiniz' yok bu da 'sorunlu!' cildinize çok iyi gelir falann

ayyh sorma ya deli oluyorum. Bide mesela her ürün için farklı biri bakıyorya alacağım ürünün sorumlusu o an yoksa başka ürünü tanıtan kız hemen kendi ürününü övüooalsanaalsanasmile yaa kardeşim ben ne alcamı biliyorum. :dilcikar:

coguda maalesef körkütük cahil...

Neyazıkki evet.. Oyüzden en çok sephorayı ve douglos ı seviyorum gir dolaş kimse bişi demio :umursamaz:

ayyyy ay sonuna kadar devam etseydi loccatineyle beraber body shopu da talan ederdim

yahu burası satın aldıklarımız topıgı,bu topıkte ben makbulum bir alıcı olarak :))))))

lutfen her turlu paylamanızı diger topıge aktarınız :)))))))))))

boylede zeytınyaglık yaparım :))))

bebeğim ama sanada o topiğe girme senlik deil diiince latte hevesimi kırıyo diosun:dilcikar: hiç çıkmıon burdan kaydirigubbakcemile
rucunun swachını merak ediom fiyatınıda yaz bebekim
kız biz seni düzeltelim derkene sen bizi yoldan çıkarcan kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan hayatım zemuszemus

saol bebeimmm a.s.

el kremini denedim şimdi
vazelin'in krem rengi adeta...
kokusu da yapısı da aynı...
baya da uzun gidicek gibi çnkü çok azı bile yetti ellerimee:icecream:

güle güle kullan kontescim güzel güzel sürüştür inşlh şöyle yağlı yağlı ohhhh misss zemuszemus
canım eller ve tırnaklar için mayalı bir tarif var bende biliyosundur sen saç konusundan... maya saçada ellerede çok iyi geliyormus burası yeri diil biliyorum ama saçımada mayalı bakımı yapıcam el için olanı şöyle bütün kullananlar pek bir memnun
Maya ellerin de dostu. Özellikle soğuktan çatlamış elleri tedavi etmek için birebir. Bir kaç seanstan sonra ellerinizin yumuşacık olduğunu göreceksiniz.
Nasıl Yapılır? :
1 kahve fincanı ılık süt
1 tatlı kaşığı yaş maya
Yapılışı : Akşamları yatmadan önce ılık süte mayayı ilave edip eriyinceye kadar karıştırın.
Hazırladığınız bu doğal el kremini ellerinize masaj yaparak yedirin.
10 dakika bekleyip ılık suyla yıkayın.BURAYLA ALAKASIZ BıLıYORUM KUSURA BAKMAYIN KIZLAR AMA EL KREMıMıZıDE KENDıMıZ YAPABıLıRıZ DıE ŞEYETTıM...kaydirigubbakcemile5 para harcamayım die bunlara verdim ya kendimi delikafadulden

kontesim keşke yosun yagınıda alsaydın oda önemli vücut için ve çok önemli bir sıkılaştırıcı o yazmıyodu sanırım içlerinde sarkmıs deriyi toplayıp selülite iyi geldiği yazıyordu bence sen yosunuda al içine yerimseniben

o 7bçk tl idi kuşumm
1ürün iade edip çok ürün almak daha bi hoşuma gitti kaydirigubbakcemile3
bir ara onu da alırımmmopuyorumnanaktan

mayayı ben cildim için çok kullandımm
doktorum önermişti
ama pis kokuyo beni itiyo :çok üzgünüm:
krem daha kolayıma geldi :1ninca:
ev zaten kimya lab'ına döndü
saç için cilt için karışımlar yapıp duruyorum :roflol:

bu arada saol bebişimm :kedi:

Son düzenleme:

düşündüm doktora gitmeyi ama staja baslıycam bakımlı görünmek zorundayım en azından stajım birene kadar cildime zarar vermeyeck bir pudra arıyorum tekin acara gittim sordum clinique i önerdi shisedo nasıl dedim onlarda yokmuş ama olsada clinique öneririm dedi.... artık onu satın almam için mi söledi bilemedimalsanaalsanasmile o yüzden kullanan varsa yorumlarını bekliyorummkaydirigubbakcemile2

peki bebişim sen bilirsinn opuyorumnanaktan

canım ben shisedo derim bence clinique den bi tık daha ii ama mac in hafif yapıda pudralarıda var. Üstelik maske gibide durmuyolar
bence onlarada bakmalısın zemuszemus

Son düzenleme:
nude renklerdeki farları hiç alasım gelmiyor
almışken canlı canlı şeyler alayım diyorum
ama en çok ihtiyaç duyulan,en çok kullanılan da nudeler :roflol:
şimdiden güle güle kullan cafelatte'cimm a.s.
ben de flormar'ın 4'lü farlarından istiyorum ama hiç bulamıyorum
bi yerde de 'üretimden kalktı' dediler :bbo:

Ben mineralli pudrasını kullanıyorum çok memnunum doğal duruyor ..

kızlar flormar fineliner diye bi şey çıkarmış
nasıl bi şey ki
kullanan var mı

bebekim flormarın sitesinde farlardan var ordan sipariş verebilirsin

Fineliner içinde şööle dio Kirpik diplerine şerit halinde uygulanan bu ürün ile gözleriniz daha iri bir görünüme kavuşacak. zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…