Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebekim flormarın sitesinde farlardan var ordan sipariş verebilirsin

Fineliner içinde şööle dio Kirpik diplerine şerit halinde uygulanan bu ürün ile gözleriniz daha iri bir görünüme kavuşacak. zemuszemus

netten alış veriş yapmıyorum bebeimmm:kedi:
istanbuldan filan bakıcam artıkınnn

kızlar birsey sorcam bilmiyorumkismile ben ruj sürdükten 1 saat sonra birşey kalmıyor sürekli tazelemem gerekiyor ...fazla tazeleme gerektirmeyen hangi marka rujları önerirsiniz ?(kalıcı ruj dısında)

kızlar birsey sorcam bilmiyorumkismile ben ruj sürdükten 1 saat sonra birşey kalmıyor sürekli tazelemem gerekiyor ...fazla tazeleme gerektirmeyen hangi marka rujları önerirsiniz ?(kalıcı ruj dısında)

rujun altına pudra sür canım azcıkk
ben öyle yapıyorum
ya da gloss larımın altına aynı renkteki normal rujumdan sürüyorum

şu renklere bittim ben kızlarrr yaa :1shok:
bu markayı da hiç duymadım,bilen gören var mıdırr?
ya da benzer renk bulabileceğim tavsiyeelerr????

aşk olsunnn :1shok:bundan sonra senin için özel yapıcam tatlımkaydirigubbakcemile5vereliniortak

o zaman anlastık :)))

elinde yok dıye onermıstır mutlaka..ben clinique kullandım zamanında..dermatologlarında önerdigi bir marka olarak hıc duymadım..bunu yaklasık en az on dermatolog tanıyan biri soyluyor,hafife almayın :))))

ben shiseido pureness serisinin pudrasının cok daha ıyı oldugunu dusnuyorum canım,ama karar senin tabiki..

Bunları sipariş verdim kıslarrr.zemuszemus Magrenta görmeden bakınkaydirigubbakcemile3

bu nasıl dıyetttttt,pastalı borekli :)))

canım maalesef oyle bır ruj yok..baz kullanacaksın yada,bir nebze uzatıyor omrunu rujun

şu renklere bittim ben kızlarrr yaa :1shok:
bu markayı da hiç duymadım,bilen gören var mıdırr?
ya da benzer renk bulabileceğim tavsiyeelerr????

revlon turkıyede yok canım bulamazsın

lip primer diye gecıyor canım,dudak rengını notrlemek esas ıslevı..ama ben primer ile rujun daha uzun dayandıgını tecrube ettım.bu arada ysl rouge volupte rujlarıda ınanılmazz dayanlıklı..yakında fanıyım dıye pankart acacagım.saat 7 den aksam 12 ye kadar bir ruj dayanırmı,dayandı..yemek yedım sarap ıctım banamısın demedi

google gorsellerden nasıl birsey olduguna baktım cnm yerimseniben primeri deneyim bari çünkü sürelikli tazemek işkence gibi =(
ysl de senden çok duyuyorum ...o rujların fiyat aralıgı nasıl ki
rujun altına pudra sür canım azcıkk
ben öyle yapıyorum
ya da gloss larımın altına aynı renkteki normal rujumdan sürüyorum

bir deneyim sagol gülüm

evet hep soyluyorum ama hakıkaten,ben bu zamana kadar ruj kullanmamısım dedırttı bana.68 di en son

D&G The One
Escada Desire Me
Flormar Terracotta Blush-On No:41
Maybelline ruj- Flamant Rose 455
Avon allık fırçası

güle güle kullan canım
fırçadan bende de var,süper bi şe yumuşacıkkk :dance:

meybılin ruj pek sevmedim ben
bi tane doum günümde hediye gelmişti
çok yağlı,gıcık ediyo beni :bbo:
ama rengi süper
o konuda hakkını yemiyim

Almanyadaki arkadaslara duyuru dm lerde maxfaktordan iki ürün alirsaniz standdaki kuponlarla 5 euro fiyattan düsüyor, bi gidin bakin derim, her dükkanda fiyatlar farkli bunu fark ettim azicik sapa yerden alirsaniz cok daha uygun oluyor :)

of seyhan neden daha önce demedin yahuu
bugün ordaydim.. ama gözümün ucuyla baktim fazla takilip kalmayim diye. scheisse :))

bende dün akşam cicilerimi fotoladım foto makinasınıda unutmayım diye çantamın üstüne koydum eşimde almış kılıfına koyup kaldırmış .Kaldır desem kaldırmazdı ne gıcık yaa .Evde kaldı foto

Bunları sipariş verdim kıslarrr.zemuszemus Magrenta görmeden bakınkaydirigubbakcemile3
ahanndaaa geç oldu ama yakaladım canım yaaaa para harcamaya yer arıon kızzzz olmadı bak bölee renklerde hiç belli diil nude ötesiiiii flormar farına benzio azcık
güle güle kullan canım genince swatch yapta bi bakalım nasılmış

heheh bende renkli renkli seviom ama sürekli gri tonları kullanıom :)))
bu arada flormar heryerde var canım :) benvar o 4lü farlları süper valla 9tlye çok bile :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…