Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
innovanın fırçalarıda güzel
flormar bende de var , aynen dediğin gibi bi sat dökülenleri temzilemeye uğraşıyorunalsanaalsanasmile

anladım kızlar. teşekkür ederim. fiyatı biraz fazla geldi
sanırım hergün gözaltı kapatıcısı kullanmayı bırakmam lazım:sinifsinif:

canim bende ayni sen biliyorsun, e vitaminli gözkremini aldim zararini görmedim ama bi farklilikda hissetmedim kullanim öncesi sonrasi ama hic kullanmamaktansa bari vijdanim azicik rahat oldu birsey kullandim icin

bugün c vitaminli serisinin göz kremini aldim bakalim deneyim bi fark görecekmiyim bununla, ama böyle kremlerle falan morluklar gitmez yani egerki genetik yada göz altindaki derinin ince olmasindan geliyorsa. yani bende bu böyle uykusuzlukdan falan gelmedigi icin kremden azalmalar olmaz, ama kirisiklikarin erken cikmasini geciktirebilir kanimca
sen hangi kapaticiyi kullaniyorsun hangilerinden memnunsun?

kiprikleri utaniyorsa ne ala isterim isterim hehe aldim bugün aynisini, üstünde gözlere calilik veriyor yaziyor ama hep var olan morluluklari giderecegini sanmiyorum ama uykusuzlukdan alan olanlara caredir illaki

cnm ben bi süre önce çok zayıflamıştım
o ara oldu gözlatım öle. hala da öyle yani. kapatıcıyı sürünce aynada kendimi öle görünce daha iyi hissediyorumsempatiksalakcinni
ama bi yandan vicdanım işte..:gitme:
cnm bn golden rose un stick kapatıcısını kullanıyorum 04 numarasını .
hem fiyatı uygun hemde çok memnunum. innovanın sürmüştüm bi kez
bi süre sonra gözümün altında baktım birikme yapmış
golden rose da hiç öle olmuyor . çok memnunum.vereliniortak
ben bide sana çok önceden golden rose un mor rimelini almıştım onunla ilgili yorumumu sölicektim seyhan.
şimdi söliyim. biliyorsun renkli rimeller güneşte daha çok belli oluyor. ben şimdi onun birde mavisini aldım
mavisi daha hoşuma gitti mordan açıkçası.sositososito

VI-VET roll-on ağda ısıtıcı seti-40 TL
WATSONS gözenek temizleyici burun bandı-6 TL
PH nemlendirici krem(aloe veralı)-7 TL

bu burun bandları işe yarıyor mu youth?
denedin mi önceden?

bugün aldım hemen denedim oda arkadaşımla
çıktı yarısı ya beğendik biz
işe yarayacağını sanmıyorduk doğrusu
beklentimizin üstündeydi
gözle görülür biçimde çıktı a.s

kutunun üstünde made in korea yazısının üstünde yuvarlak içine alınmış bir resim var ya
aynen o biçimde sivri sivri çıktı,gözle görülüyordu yani :lepi:

burun bandı sahiden 6 liramı? niveaya 15 tl boşuna bayıldım kaç defa, hem de işe yaramadığı halde... kadıköyde mağazası varmış watsonsun, yarın unutmazsam alcam hemennn çok saol youth..

bu bantlar burun icin ise yariyor ama er insanda ayni sekilde olmuyor mesela bende pek bisi cikmiyo ama kuzenim yapinca onda etkisi cok daha iyi

lilyum
bende golden rosenin kapaticisini alayim deneyim, senin morluklar sonradan olustuysa gidebilirler aslinda devamli bir bakim yapsan, sendeki kapaticinin resmini bulup netten paylasimisin?
rimel konusunda bende bi kac mor rimel denedim onlari begenmedim hic belirgin degildi ama mavileri cok güzel evet, dedim golden roseninki belki daha iyidir, o markaya karsi acaip sempatim var 3D rimeli var bede onun cok seviyorum onun icin :)

beklentimizin üstündeydi

bende denemek istiyorum bu banttan ozaman a.s

youtum agda makinesinide almıssın agda partisi yaparız artık
bizi ne zaman alıcan kaydirigubbakcemile2

beklentimizin üstündeydi

kızlar siyah noktalar ve gözenek temizliği için aktarlarda satılan çilek yağını öneririm mükemmel temizliyor cildinizi tonik dahil temizliğini yaptıktan sonra pamuga döktüğünüz çilek yağı ile silin pamukta siyahlıkları göreceksiniz kesinlikle deneyin derim

güle güle kullan canım temizleme mendilleri süpermiş yaww almak lazım :)
bende c vitaminli göz kremi kullanıyorum çok güzel bencede :)
heheh innovaya o kadar para verceğime cilinique alırım die düşünüom kötü deil ama ne kadar iyi bilemiorum bitkisel diolar ama deilmiş die duydum
canım iyi birt göz kremi almalısın bence bir de yediğpine içtiğine uykuna dikkat etmen lazım biraz araştır kk da güzel tarifler çıkar gibime gelio
kızlar yaa bende hergün gözaltı kapatıcısı kullanıyorum
şu kırışıklık olayından fena korkuyorumeyvahedigeldismile
bu body shopun c vitamnli göz kremi neye iyi geliyor.
fiyatı ne kadardr
bende kullanıyordum hergün kapatıcıyı kırışıklıktan tıstım hem de stick şeklinde güzelce yaymak zorunda kalıosun daha fazla uğraşıoz o da kırışıklık yapar die iice korkyum :) neyse c vitaminli krem aldım gözlerim biraz daha aydınlandı sanki zaten çok problemim yoktu ama artık kapatıcıya gerek duymuorum yaşına uygun bir ürün deneyebilirsin
waaaauwwww kız bu ne yaww ne kadar yaratıcısın sen öleeee hehe bende bi bebe şampuanı alıym diodum grçi pek fırçalarımla haşır neşir olamıyorum daha :)))
ooooo maşallah yaratıcı bir tarif daha denemek lazım bunları :)

güle güle kullan canım benim bende bi kere roll on almıştım ama ısıtıcılı değildi çok zorlandım kullanırken sinir oldum kaldı
yaw ben niveanın aldım ya bende işe yaramadı ya da bu nivea işe yaramıo
bu burun bandları işe yarıyor mu youth?
denedin mi önceden?
bende nivea var ya bende yaramadı ya da işe yaramıo
beklentimizin üstündeydi
hımmmm bunu da denemek lazım ozaman :)
burun bandı sahiden 6 liramı? niveaya 15 tl boşuna bayıldım kaç defa, hem de işe yaramadığı halde... kadıköyde mağazası varmış watsonsun, yarın unutmazsam alcam hemennn çok saol youth..
hehehe bende aldım bi işe yaramıo nivea yawww

günaydın kızlar iyi sabahlar

canımgule gule kullan,bende bu aksam gidip limonlu seriye saldıracagım :)))

bende ona taktım alacagım opuyorumnanaktan

canım gule gule kullan,tavsıyem burun bantlarını banyodan hemen sonra kullanman,o zaman işe yarıyor ıste

yok canım hiç yağlı kalmıyor antibakteriyel sabunla karıştığı için tertemiz oluyor....

canım sonuçta yağ ama sivilcelenme yapabilir ben makyajımı sütle temizledikten sonra gülsuyu ile siliyorum inanki hiç temizlenmemiş gibi pamuk simsiyah oluyor denemeni tavsiye ederim....

ya kızlar işinize karısmak ıstemem ama gozaltı morlukları falan dıyorsunuz,daha risk almadan neden mineralli kapatıcılar kullanmıyorsunuz

Bunu istiyorum ama bulamıyorum dün sevile ykm ye debenhams a baktım ama yok standtlarda zaten yok bide anlatmaya çalıştım guerlainin öle bi ürünü yok dediler bu ne peki çakmamı kaydirigubbakcemile3 ya anlamıyorum neden bu işten anlamayan insanları standt başlarına koyarlar...
Donutum sen guerlaincisin bunun adı ney tam olarak gorgeous compact değilmi yada başka adı varda benmi bilmiyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…