Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya ben mac in ne rujunu nede glossunu begenmedim... yapısı çok tuhaf dudagı kapatmıyo bile, resimlerde de dudak çok belli araları açık kalmıs sanki, tam kapatmıyor mac in rujuda glosuda... yani ben begenmedim kısaca yapısını... kat kat sürmem gerekıyor her seferinde, sinirden sürmüyorumda duruyo öylece aklinialirimsmile ama renkleri süper renklere bişey diyemiyorum gerçekten şeker gibiler :ecrin_bebek:

o zaman sen likit ruj kadınısın :) pastelde ve cecilede olanlardan hani

hepsi yapış yapış geliyor, hemen yiyorum :) bi şey yiyip içsem hemen siliniyor, ağır bir his veriyor vs...

ama nude bir glossun cekıcılıgıde hıc bır rujda yok be kujum :asigim:

yok donutum gloss da kullanıyorum ben lıpstick de ama mac in yapısı hoşuma gitmedi diğer markalardan aldıklarım öyle diil mesela

gerçekten çok güzelmiş donut, diğer renkde güzel pastel dimi bunlar sen işin ehli olmuşsun donutum valla tbrkler olumunekankayizsmile

eeeeeeee donutum sen kesin nolarınıda biliyosundur, özellıkle diğerinin pembe gibi olanın hani kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…