Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunu istiyorum ama bulamıyorum dün sevile ykm ye debenhams a baktım ama yok standtlarda zaten yok bide anlatmaya çalıştım guerlainin öle bi ürünü yok dediler bu ne peki çakmamı kaydirigubbakcemile3 ya anlamıyorum neden bu işten anlamayan insanları standt başlarına koyarlar...
Donutum sen guerlaincisin bunun adı ney tam olarak gorgeous compact değilmi yada başka adı varda benmi bilmiyorum....

telefonuna at resmi
'madem yok ahanda bu ne?' diye göster ordakilere
ben hep öyle yapıyorum
morarıp kalıyorlarkaydirigubbakcemile3

Bunu istiyorum ama bulamıyorum dün sevile ykm ye debenhams a baktım ama yok standtlarda zaten yok bide anlatmaya çalıştım guerlainin öle bi ürünü yok dediler bu ne peki çakmamı kaydirigubbakcemile3 ya anlamıyorum neden bu işten anlamayan insanları standt başlarına koyarlar...
Donutum sen guerlaincisin bunun adı ney tam olarak gorgeous compact değilmi yada başka adı varda benmi bilmiyorum....

canım bende var bundan,önceden fotosunuda koydum.ılk surumde sadece o inci parlaklıgını buluyorsun,ondan sonra bıldıgın normal pudra gibi.Hıc farkı yok.Istersen kullandıktan sonrakı incisiz halını de koyayım aksam,birde oyle bak.

Ortadaki mavi olan kısım kusurları kapatmak ıcınmıs,gercekten kapatıyor.Tekin acarda vardı bundan adı tam olarak Guerlain Meteorites Poudre De Perles Illuminating Perfecting Pressed Powder :))) uzunca degil mi :))) bende no 1 var,mythic parfait olarak geciyor.

bu guerlain sitesinden alınma,cakma degıl yanı :))) ama bu yazın koleksyonu degil,belki ondan bılmıyordur

inww1f.jpg

burun bandı sahiden 6 liramı? niveaya 15 tl boşuna bayıldım kaç defa, hem de işe yaramadığı halde... kadıköyde mağazası varmış watsonsun, yarın unutmazsam alcam hemennn çok saol youth..

nivea da vardı canım. watsons'da nivea 11 TL idi. ben ilk defa burun bandı deneyeceğim için ucuz olanı aldım.işe yararsa daha iyilerini alacaktım. nivea sadece burun için değildi. çene, alın için olan da vardı içinde. onlara gerek yoktu. ben sadece burun için olanı denemek istediğim için ve ucuz olduğu için watsons aldım. iyi ki almışım. yerimseniben

bu bantlar burun icin ise yariyor ama er insanda ayni sekilde olmuyor mesela bende pek bisi cikmiyo ama kuzenim yapinca onda etkisi cok daha iyi

lilyum
bende golden rosenin kapaticisini alayim deneyim, senin morluklar sonradan olustuysa gidebilirler aslinda devamli bir bakim yapsan, sendeki kapaticinin resmini bulup netten paylasimisin?
rimel konusunda bende bi kac mor rimel denedim onlari begenmedim hic belirgin degildi ama mavileri cok güzel evet, dedim golden roseninki belki daha iyidir, o markaya karsi acaip sempatim var 3D rimeli var bede onun cok seviyorum onun icin :)

evet canım ben bu sitede burun bandı topiğini okudum. çok işe yaramadığını söylemiş çoğu kişi. tüh keşke almasaydım dedim. sonra denedik oda arkadaşımla. ikimizde de olumlu sonuç verdi. hemen arkasından da peeling yaptık krem falan sürdük çok iyi oldu. a.s

güle güle kullan su roll onlar nasil oluyor? nasil isitiliyor? biraz aydinlatin beni hic bilgim yok agda konusunda :kedi:

teşekkür ederim canım. ben bunun kadar pratik bir şey görmedim bacak için. roll-on u kabına sokuyorsun ve fişe takıyorsun. yarım saate ısınıyor. bacağına sürüp kağıdını yapıştırıp çekiyorsun. çok kolay bir yöntem. hiç tüy bırakmıyor bacakta. ağda da kalmıyor yapış yapış. işin bittikten sonra da ağda yağı ile temizliyorsun. aldığım setin içinde 3 adet ağda yağlı mendil var zaten. 1 tane de yedek sir ağda roll on'u var. ve 40 tl çok iyi. çünkü kuaföre gitmek 20 tl. 2 kere gitsen 40 tl. ama bu set sayesinde sadece ağda roll on'u ve ağda kağıdı alacağım. onlar da ucuz zaten. uzun süre kullanırım. tavsiye ederim :lepi:

bende denemek istiyorum bu banttan ozaman a.s

youtum agda makinesinide almıssın agda partisi yaparız artık
bizi ne zaman alıcan kaydirigubbakcemile2

dene canım bi şey kaybetmezsin biz çıkan siyah noktaları görünce şok olduk akannehir

bu ağda süper pratik bir şeymiş ya oda arkadaşımla aynı anda aldık bacaklarımızı cidden ağda partisiydi dün akşam, gel bebeğim seni de hallederiz yarım saatte pamuk gibi olursun :lepi:

kızlar siyah noktalar ve gözenek temizliği için aktarlarda satılan çilek yağını öneririm mükemmel temizliyor cildinizi tonik dahil temizliğini yaptıktan sonra pamuga döktüğünüz çilek yağı ile silin pamukta siyahlıkları göreceksiniz kesinlikle deneyin derim

evet canım bunu da okumuştum aklımdaydı çilek yağı ama almayı unuttum iyi ki hatırlattın opuyorumnanaktan

güle güle kullan canım benim bende bi kere roll on almıştım ama ısıtıcılı değildi çok zorlandım kullanırken sinir oldum kaldı :KK43:
yaw ben niveanın aldım ya bende işe yaramadı ya da bu nivea işe yaramıo :KK43:

teşekkür ederim canım. ben de sadece roll-on'u almıştım. sıcak suyun içine atmıştım roll-on'u. hemen donuyor ve bacağıma sürerken çok acı veriyordu. ben de çöpe atmıştım. ama bu makine asıl olay ya. hep makinede takılı bırakıyorum ağdayı yaparken. hep sıcak kalıyor. incecik sürebiliyorum dolayısıyla. çok pratik ve tasarruflu. :lepi:
watsons a gittiğimde kız nivea satmaya çalıştı daha pahalı olduğu için. iyi ki almamışım. a.s

canım gule gule kullan,tavsıyem burun bantlarını banyodan hemen sonra kullanman,o zaman işe yarıyor ıste
burnu ıslatın öyle kullanın yazıyordu paketin üstünde. banyodan sonra kullanmanın mantığı buhar banyosu sanırım. banyoya girmediğimiz zaman buhar banyosu yapsak gözeneklerimiz açılır, siyah noktalar daha iyi çıkar dimi a.s

telefonuna at resmi
'madem yok ahanda bu ne?' diye göster ordakilere
ben hep öyle yapıyorum
morarıp kalıyorlarkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 çok iyi fikirmiş kontes yüzlerinin şeklini merak ettim şimdiden kaydirigubbakcemile3
canım bende var bundan,önceden fotosunuda koydum.İlk surumde sadece o inci parlaklıgını buluyorsun,ondan sonra bıldıgın normal pudra gibi.Hıc farkı yok.Istersen kullandıktan sonrakı incisiz halını de koyayım aksam,birde oyle bak.

Ortadaki mavi olan kısım kusurları kapatmak ıcınmıs,gercekten kapatıyor.Tekin acarda vardı bundan adı tam olarak Guerlain Meteorites Poudre De Perles Illuminating Perfecting Pressed Powder :))) uzunca degil mi :))) bende no 1 var,mythic parfait olarak geciyor.

bu guerlain sitesinden alınma,cakma degıl yanı :))) ama bu yazın koleksyonu degil,belki ondan bılmıyordur

inww1f.jpg
Teşekkürler canım yardımın için eklersen sevinirim demek marifet üstündeki incilerde onlar bitince pırıltısıda bitiyor demekki....
burnu ıslatın öyle kullanın yazıyordu paketin üstünde. banyodan sonra kullanmanın mantığı buhar banyosu sanırım. banyoya girmediğimiz zaman buhar banyosu yapsak gözeneklerimiz açılır, siyah noktalar daha iyi çıkar dimi a.s

Bende banyodan sonra kullandım hep banttaki siyah noktalar insanda resmen çok etkisi yaratıyor sivri sivri görebiliyorsun ....

kaydirigubbakcemile3 çok iyi fikirmiş kontes yüzlerinin şeklini merak ettim şimdiden kaydirigubbakcemile3

Teşekkürler canım yardımın için eklersen sevinirim demek marifet üstündeki incilerde onlar bitince pırıltısıda bitiyor demekki....

Bende banyodan sonra kullandım hep banttaki siyah noktalar insanda resmen çok etkisi yaratıyor sivri sivri görebiliyorsun ....

hıııı :1shok: oluyolar kaydirigubbakcemile3

evet aynen ole canım,banyodan sonra daha cok ıse yaradıgına bizzat tanık oldum :)

evet maalesef bende bu inci pırıltısına kanıp aldım canım,ama tek suruste hepsi gidiyor..eger pırıltı ıstıyorsan inci toplarından almalısın,onların pırıltısı cok hos..disko topuna donmeden ısıldıyorsun

MAC ın cıkacak olan koleksyonu,işte bunu beklıyorum ben kızlarrrrrrrrrrr

sırasıylaaaa

MAC Superglass: Fab Frenzy, Totally Bang!, Cherry Electric, Superflash!,
Sweet Tart, Gift Wrap, Sugar Overload, Disco Blend, Tunnel of Love

2ugnknl.jpg

yine sırasıylaa

w5tf8.jpg

swacthlar

Fab Frenzy, Totally Bang!, Cherry Electric, Superflash!, Sweet Tart,

bi6ski.jpg

Fab Frenzy, Totally Bang!, Cherry Electric

90olrp.jpg

teşekkür ederim canım. ben de sadece roll-on'u almıştım. sıcak suyun içine atmıştım roll-on'u. hemen donuyor ve bacağıma sürerken çok acı veriyordu. ben de çöpe atmıştım. ama bu makine asıl olay ya. hep makinede takılı bırakıyorum ağdayı yaparken. hep sıcak kalıyor. incecik sürebiliyorum dolayısıyla. çok pratik ve tasarruflu. :lepi:
watsons a gittiğimde kız nivea satmaya çalıştı daha pahalı olduğu için. iyi ki almamışım. a.s
Ağdayı yapabiliosan ne ala ama ben yapamıom malesef :KK43:(( şu burun bandını bende watsonsdan alcaktım almadım yaww offf
MAC ın cıkacak olan koleksyonu,işte bunu beklıyorum ben kızlarrrrrrrrrrr

sırasıylaaaa

2ugnknl.jpg

yine sırasıylaa

w5tf8.jpg

oy oy oy çok şeker duruolar ama ben gloss sevmiom

X