Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım benim ihtiyacın yoksa günlük kullanma ben bir süredir bıraktım kırışık oluşmasına neden oluo die c vitaminli krem işe yaradı sanırım :)))))
sen çilekten de alamıodun sanırım bence stick şeklinde değilde sıvı olanlardan al flormar kullanmıştım baya bi önce ama göz için daha iyi markalar tercik etmeye karar verdim :) yavaş yavaş değiştircem bakalım :)

bende bezetemedim ama çok koyuydu :) o fiyata düşmez yane :)

arkadas sephoranınkini almış ama o bitince bifacil alıcam diyo sanırım

bebem kullanmadan olmuyo bende
altlar için değil de daha çok göz kapağım için istiyorum
farların rengi belli olmuyo bi acayip kötü duruyo sefmiyorum eyvahedigeldismile
pudra kullanıyorum normalde
acep yine bi pudra mı alsam :ecrin_bebek:

canım benim göz kapağına sürünce farın toplanmasına sebep oluo bence far bazı al göz altı içinse pudrayı tavsiye etmiyorum hassas sonuçta göz altı için kapatıcı kullan bence :)

tamam canım çok tuzlu diildir deme heheh ne kadar dı fiyatları hatırlayan var mıııı

yok ben canım 33-34 bırseydır corapta 15 mı 19 mu neydi.

arkadas sephoranınkini almış ama o bitince bifacil alıcam diyo sanırım

ya cok bellı degıl fotodan,karanlık bıraz

canım benim hem farların canlı durması hemde çizgi çizgi olmaması için far bazı öneririm magrentamda yazmış zati

mac far bazı kullanıyorum gayet iyi ama urban decayı metheden çok bulabilirsen onu al bence

kızlar forumda bir arkadaş arko krem sürüyordu far bazı olarak ; acaba göze sürmenin bir zararı olur mu onu?
ayrıca inglot far bazı da iyi diye duymuştum..

kızlar forumda bir arkadaş arko krem sürüyordu far bazı olarak ; acaba göze sürmenin bir zararı olur mu onu?

evet bende gördüm ama normal bir far bazı görevini görmesini beklemiyorum açıkçası bi yere kadar dayanır bir de göz düzenli olarak sürmek pek mantıklı değil
ben inglot kullanıyorum idare eder normal var 4 saat dayanıosa inglot ile beraber 8 saat dayanıo diebiliriz bi yerden sonra çizgilenme oluyor el mahkum :)

canım o zaman corabı ıle beraber al,corabı bızım pamuklu coraplar gıbı kremı kendıne emmiyor,direk ayagına cekıor nemini.
cok begeneceksın ıkısını beraber,ben kefilim

Aynen katılıyorum, çok etkili oluyorr... zemuszemus

Kızlar pek okuyamadım son günlerde ama herkes cicilerini güle güle kullansııınnnn opuyorumnanaktan

mac beni aşar canım:kedi:

canım benim göz kapağına sürünce farın toplanmasına sebep oluo bence far bazı al göz altı içinse pudrayı tavsiye etmiyorum hassas sonuçta göz altı için kapatıcı kullan bence :)

far toparlanması hiç yaşamadım ben ama nasıl anlatsam göz kapağım ile kaş altım farkı renk mesela.
bakınız ;

o farkı kapamayınca far sürmek rezillik olarak duruyo.renkler acayipleşiyo ve belli de olmuyo sanki kapak farı emiyo :1shok: eed sorum da oydu aslında,kapatıcı ne önerirsiniz kaydirigubbakcemile3

onu ben de okudum ayrıca denedim de...
azcık sürünce yağlı his ws olmuyor
dozunu iyi ayarlamak lazım

Son düzenleme:
kontescim resim çok faydalı oldu herkesin öyle bir ton farkı var kaş altı daha beyaz seninkinde birazcık fazla gibime geldi bence göz için ben far bazı ve kapatıcı araştırmamda
kapatıcı olarak önce mac ki bu ürüler baya gidiyor canım pahalı die alamam deme bi sürü glos ruj oje alıon sen hehehe takipçiüyesmiley PPPP
macı denemeden alamayacağım için cinique almaya karar vermiştim all about eyes bi ara ordan kurtulup memlekete falan gittiğinde dener alabilirsin boynerde 52 ye sordum çilekte 32 tl idi :) ki kapatıcı için uygun bi rakam ben innova almıştım 22 tl mi ne kaç ay önce
neysem far bazı da inglot aldım 22,50 falandı aldığımda uygun idare eder sanırım pastel de de varmış bi ara far bazı baya bi kouşulmuştu :) farını sürmeden önce açık renk far da uygulayabilirsin canım eskiden öle yapıodum :) bence kapatıcı ve far bazı kullanman lazım gözlerin yorgun görünür böle

bu ton farkı olayı herkeste var ama ben kafaya takmamayı gecen gun kızın biri "ben bu ton far istiyorum " deyip gosterdıgınde goz kapagımı aştım sanırım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben bırseyın farkına vardım onca farıma ragmen ben far sevmıorum kızlar sempatiksalakcinni

bebeğim pudra yeterli olmaz bence hem fardan önce pudra sürmeyi sevmiyorum ben nedense ağır duruyo gibi

Elcada mac far bazları daha uygun hala varmı bilmiyorum ama 10 15 TL arası bişiydi galiba

Bunlarda benim indirimden aldıklarım bodyshop makyaj temizleme mendiklerini stokladım resmen tatilde süper oluyor uğraşma derdi yok...
Gülsuyu tonik asla vazgeçemediklerimden kullanmaya başladığımdan beri cildimde gözle görülür değişiklikler oluştu eskisinden daha sağlıklı ve daha pürüzsüz oldu...
Peeling etkili pamuk haftada bir kez makyajımı sütle temzlerken bu pamuklardan kullanıyorum hem makyajımı temizlemiş hemde peeling yapmış oluyorum ...
Bodyshop C vitaminli göz kremim vazgeçemediklerimden birtanesi daha göz çevreme bakım yaparken kirpikleriminde uzamasını sağlıyor...
Eşime ve kendime aldığım Dkny parfümler mor olan benim sarısı eşimin kalıcı ve muhteşem kokulara sahipler....
En sondaki resim ise maybeline pembe rimelin duruşu gerçi sabah sürdüm ama topaklanma ve dökülme yapmadı hiç memnun kaldım....

kızlar resimin azizliği resim karanlık, sephoranın kendi markalı göz temizleyicisi resimdeki, altında yazıyor sephora die, ama tabi resim karanlık cıktıgı için yanlış anlama oldu özür...)))
bi facil sanırım 60 70 arası etrafımda cok duyuyorum ismini ve sephoranın kı bitince alırım sanırım...)) şimdilik oruca girdim ürünlerim bitene kadar.... sizleri takipteyim
cicilerinizi güzel günlerde kullanın....

hahahah takipçiüyesmiley'ına kurban olsunlar :roflol: :roflol: ilahii çok güldümmm :roflol:

innova nasıldı? çok mu rezil

diğerlerini anca dediğin gibi memlekette bakabilirim
ya da istanbul'a atta'ya gittiğimde :kedi:
bu görünümden nasıl kurtulabilirim peküm ben?
krem ws tarzı ürünler kullansam geçer mi bu yorgun ifadee

Son düzenleme:
bebeğim pudra yeterli olmaz bence hem fardan önce pudra sürmeyi sevmiyorum ben nedense ağır duruyo gibi

Elcada mac far bazları daha uygun hala varmı bilmiyorum ama 10 15 TL arası bişiydi galiba
ben de sefmiyom kuşum,dediğin gibi çok ağır duruyor ama ne yapayım aklıma başka yöntem gelmedi eyvahedigeldismile

ben de sefmiyom kuşum,dediğin gibi çok ağır duruyor ama ne yapayım aklıma başka yöntem gelmedi eyvahedigeldismile

yorgun ifade için buz kürü öneririm züper dinç gösteriyo. Papatya çayı yada yarım yağlı süt yada çilek esanslı su gibi karışımları buz kabına koy yüzüne gözüne sür

canım dediğim gibi far bazı kurtarır bence seni çilekte benefitin fırçalı far bazı var bebekim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…