Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Roseangelim güle güle kullan
body shop indirimi hala devam ediyomuboshayallersmile

kızlar resimin azizliği resim karanlık, sephoranın kendi markalı göz temizleyicisi resimdeki, altında yazıyor sephora die, ama tabi resim karanlık cıktıgı için yanlış anlama oldu özür...)))
bi facil sanırım 60 70 arası etrafımda cok duyuyorum ismini ve sephoranın kı bitince alırım sanırım...)) şimdilik oruca girdim ürünlerim bitene kadar.... sizleri takipteyim
cicilerinizi güzel günlerde kullanın....

canım sephora 2 fazlı göz temizleyicisi kullandım ben gayet memnun kaldım:eek:

yorgun ifade için buz kürü öneririm züper dinç gösteriyo. Papatya çayı yada yarım yağlı süt yada çilek esanslı su gibi karışımları buz kabına koy yüzüne gözüne sür

canım dediğim gibi far bazı kurtarır bence seni çilekte benefitin fırçalı far bazı var bebekim

hımmm o buz şeysini deneyeyim ben aklinialirimsmile
ah ben netten bi şeycik almıyorum bebeimm bilmiyorumkismile ama büyük şehire gittiğimde mutlaka edinicem far bazı :eek:

peküm bi şe daha sorucimm
maybelline'ın köpük kapatıcısı var
o nasıl?

lattem bende memnunum sephoranınkinden, ben normal göz makyaj için olanını kullanıyorum hemen çıkarıyor uğraştırmıyor bile birde agır göz makyaj için olanı var alacaklar düşünsün derim memnunum ama aklımda birde bifacil var...kızlar sizce cilt bakım ürünlerinde en iyi marka hangisi....

Roseangelim güle güle kullan
body shop indirimi hala devam ediyomuboshayallersmile

canım sephora 2 fazlı göz temizleyicisi kullandım ben gayet memnun kaldım:eek:

Sağol tatlım...
İndirim var hala 2 al 1 öde ama limonlu ürünler ve kenevirli kremlerde devam edior 3al2 öde kampanyasıda setlerde geçerli....

lattem bende memnunum sephoranınkinden, ben normal göz makyaj için olanını kullanıyorum hemen çıkarıyor uğraştırmıyor bile birde agır göz makyaj için olanı var alacaklar düşünsün derim memnunum ama aklımda birde bifacil var...kızlar sizce cilt bakım ürünlerinde en iyi marka hangisi....

Canım benden sana tavsiye ben bifacilde kullandım sephoranın face sinden hiç bir farkı yok sadece fiyat farkı var bence o kadar paranı ziyan etme bifacile çünkü performansı ve içeriği aynı sephoranın çift bazlısının aynısı ben facilimi bitirdikten sonra sephoradan sürekli alır oldum face 3 tane bitirdim bifacile 70 tl vermektense aynı performans olan faceden 5 tane alırsın tabiki yinede senin kararın sen bilirsin ben ikisinide kullandığım için düşüncelerimi belirtmek istedim....

rose teşkler canım aynıysa o halde dediğin gibi almaya lüzumda yok bende memnunum sephora face den, bifacil çok övüldüğü için düşündüm ama dediğin gibi aynıysa, gerek yok o halde canım tabi ikisinide kullanan daha iyi gözlemler tşkler.... kaydirigubbakcemile5
birde donutumun eklediği var dermoligica nın onunda içeriği güzel gibi...

kızlar yaa bende hergün gözaltı kapatıcısı kullanıyorum
şu kırışıklık olayından fena korkuyorumeyvahedigeldismile
bu body shopun c vitamnli göz kremi neye iyi geliyor.
fiyatı ne kadardr

fiyatı ne kadardr

Canım göz çevresi için canlandırıcı krem daha dinç gösteriyor uykusuzluğun bütün izlerini silip atıyor ayrıca morluklarıda zamanla yok ettiği için kapatıcı kullanmana gerek kalmıyor ve benim görüşüm bu tabiki kirpikleri uzatıyor ben 2.şişeye başladım ve kirpiklerimde gözle görülür bir şekilde uzama oldu ...fiyatı yanlış hatırlamıyorsam ya 35 yada 37tl....

fiyatı ne kadardr

canım ben aldım onu ama öle aman aman bi etkisi yok yani hani göz altı kremimde olsun diyosan al sanırım 24 yada 29 o civarda bişi fiyatı

ama göz altı kapatıcısı kullanıyosan bence daha profesyonel bişi alkaydirigubbakcemile2

kızlarr fırça temizleyici sprey arıyodum nezamandır ama fiyatlar çok uçuk geldi 40 TL civarında falan çilekte. alt tarafı bi fırça temizleyici okadar para vermiyim diye kendim bişiler uydurdum

biraz dalin şampuan sephora göz makyajı çıkarıcı( 2-3 damla) bide tonik ve su hepsini karıştırıp spreyli bi şişeye koydum manyak güzel fırça temislio hemde fırçalarım yumuşacık oldusositososito

kızlarr fırça temizleyici sprey arıyodum nezamandır ama fiyatlar çok uçuk geldi 40 TL civarında falan çilekte. alt tarafı bi fırça temizleyici okadar para vermiyim diye kendim bişiler uydurdum

biraz dalin şampuan sephora göz makyajı çıkarıcı( 2-3 damla) bide tonik ve su hepsini karıştırıp spreyli bi şişeye koydum manyak güzel fırça temislio hemde fırçalarım yumuşacık oldusositososito

ben musluk altında yıkıyorum ya da ıslak mendil ile siliyorum
yanlış mı yapıyorum bilmiyorumkismile

Canım bende benzeri bişi yapıorum...
Antibakteriyel sıvı sabun( bakterileri yok etsin die)
Zeytin yağı(Kılları yumuşak tutsun diye)
Tabağa koyup fırçaları içine bandırıp avucumda yuvarlıyorum ve ılık suyla duruluyorum...
Sonuç muhteşem....

ben musluk altında yıkıyorum ya da ıslak mendil ile siliyorum
yanlış mı yapıyorum bilmiyorumkismile

canım peki öle iice çıkıyomu bide mesela yumuşak oluyomubilmiyorumkismile

Canım bende benzeri bişi yapıorum...
Antibakteriyel sıvı sabun( bakterileri yok etsin die)
Zeytin yağı(Kılları yumuşak tutsun diye)
Tabağa koyup fırçaları içine bandırıp avucumda yuvarlıyorum ve ılık suyla duruluyorum...
Sonuç muhteşem....

buda ii bi fikir zemuszemus peki yağlı kalmıyomu rosengelım:eek:
kimisi alkolde koyuyo ama ben cesaret edemedim sertleştirir diye bayanssulusmile

canım peki öle iice çıkıyomu bide mesela yumuşak oluyomubilmiyorumkismile

buda ii bi fikir zemuszemus peki yağlı kalmıyomu rosengelım:eek:
kimisi alkolde koyuyo ama ben cesaret edemedim sertleştirir diye bayanssulusmile

eed bebeim,ben hiç bi sorun yaşamadım bilmiyorumkismile
zaten ondan şaştım sizin böyle karışımlar yapmanıza
her kullanmamdan sonra temizleyip koyuyorum çantasına
kılların katılaşmasını ne sağlayabilir ki bilmiyorumkismile
far fırçasından söz etmiyor muyuz? boshayallersmile

eed bebeim,ben hiç bi sorun yaşamadım bilmiyorumkismile
zaten ondan şaştım sizin böyle karışımlar yapmanıza
her kullanmamdan sonra temizleyip koyuyorum çantasına
kılların katılaşmasını ne sağlayabilir ki bilmiyorumkismile
far fırçasından söz etmiyor muyuz? boshayallersmile

eeed far fırçasıkaydirigubbakcemile2 bebekim mesela ben daha önce sadece dalin bebeyle yıkayıp duruluyodum bööle fırçalarım kılları ayrık ayrık duruyodu bu karışımlan hem tertemis oluolar hemde yumuşak

bide karışım yapmamın sebebi fırçamın ömrü uzun olsun die gamyoncuiremsu

Canım göz çevresi için canlandırıcı krem daha dinç gösteriyor uykusuzluğun bütün izlerini silip atıyor ayrıca morluklarıda zamanla yok ettiği için kapatıcı kullanmana gerek kalmıyor ve benim görüşüm bu tabiki kirpikleri uzatıyor ben 2.şişeye başladım ve kirpiklerimde gözle görülür bir şekilde uzama oldu ...fiyatı yanlış hatırlamıyorsam ya 35 yada 37tl....

canım ben aldım onu ama öle aman aman bi etkisi yok yani hani göz altı kremimde olsun diyosan al sanırım 24 yada 29 o civarda bişi fiyatı

ama göz altı kapatıcısı kullanıyosan bence daha profesyonel bişi alkaydirigubbakcemile2

anladım kızlar. teşekkür ederim. fiyatı biraz fazla geldi
sanırım hergün gözaltı kapatıcısı kullanmayı bırakmam lazım:sinifsinif:

cok iyi fikirmis bende sampuanla yikiyordum fircalarin paketinin arkasindada öyle yapin diyordu cünki, ama makyaj temizleyici falanda koyup hazirlayim bi siseye daha iyi:eek:

eeed far fırçasıkaydirigubbakcemile2 bebekim mesela ben daha önce sadece dalin bebeyle yıkayıp duruluyodum bööle fırçalarım kılları ayrık ayrık duruyodu bu karışımlan hem tertemis oluolar hemde yumuşak

bide karışım yapmamın sebebi fırçamın ömrü uzun olsun die gamyoncuiremsu

hımmm CADIARZU
2-3 haftada bir de öyle yapayım bari kaydirigubbakcemile2

Ben de fırçalarımı bebek şampuanı+çok az bi miktar protex ile yıkıyorum, yumuşak ve temiz oluyor :1rolleyes:

ya o değil de bn flormardan fırça seti aldım fırçaların kılları aşırı dökülüyo hepp :KK43::KK43:
keşke lorealden3 ürün alsaydımm o zmn bedava çok güzel fırça seti vardıı
akıl edemedimm yaaa:KK43::KK43::sinifsinif:

X