Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
valla ben hem topaklanma yapmayan hemde kıvrık yapan rimel istiyordum cnm
ve memnun kaldım bunun performansından.
sende beğenirsin büyük ihtimalle
indirimli zamanında sipariş verdn dimi sen

tek albenisi topaklanma yapmaması mı eyvahedigeldismile
daha kıvrık yapıyo sanıyodum ben...
eğer öyleyse almam.
cecile booster kullanıyorum,
ve o da topaklanma yapmıyo zaten :sm_confused:

topaklanma yapmıo ewt ama pembesi dimdik yapıo sarısını bilemem ama fırça farkı vardı kıvırır bnce

bende sarı tombik rimleden istiyorum ya herkes çok metetmiş çok merak ediyorum ilk fırsatta alcam:Saruboceq:

valla ben hem topaklanma yapmayan hemde kıvrık yapan rimel istiyordum cnm
ve memnun kaldım bunun performansından.
sende beğenirsin büyük ihtimalle
indirimli zamanında sipariş verdn dimi sen

cecile aldım ben sadece.çünkü o mağazada meybılin yokmuş,arkadaşım öyle söyledi bilmiyorumkismile
burda (bartın) var meybılin ama onda da indirim yoktu
zaten burda hiç bir makyaj markasında indirim olmadı anneler gününde
gazetede okuduğum max indirimi için mağazaya gittim,ne indirimi bizim haberimiz yok dediler bana cevap olarak
düşün yaniiiiii

ben de sarı tombik rimelden fazla var kızlar
elanortiwele.blogspot
iletişin benimle olumunekankayizsmile

al anacm al bnm ewdede 4 tane rimelim oldu hepsini karıştırıp sürüorm :roflol:

ben de karıştırıyorum arada.innova var mesela bi tane,onun fırçası büyük olduğundan alt kirpiklere iyi olmuyo.o yüzden ince fırçalı pastel rimelimi alt kirpiklere sürüyorum kaydirigubbakcemile3
kafama göre takılıyorum ööle:roflol:

baktım ben ama waterproof değil kızlar,fazladan almıştım
isteyen olursa indirimli fiyatına yollarım
elanor_tiwelehotmail

güle güle kullanın kızlar cicilerinizi.......
göz temizlemede en çok etrafımdan övülen lancome bifacil dermotolojık ve bikaç testlerdende geçmiş kullananlar memnun hep, hassas göz çevresi için

ben şuan daha yeni aldım sephoradan 13 tl idi 2 türlüsü vardı biri agır göz makyajı için benım aldıgımsa normal cok agır göz makyajı yapmıyorum çünkü ve çokda başarılı buldum temizlemesi güzel orlaenın temizleme köpügü ilede yüzümü yıkıyorum sonrasında onun resminide altta eklıyorum merak edenler olursa ben memnunum ama bitince kesinlikle bi facil alıcam......

kızlar body shop ve sephora fiyatları nasıl ?
ben hiç görmedim o markalardan ama memlekete gittiğimde almak istiyorum :asigim:
orda mutlaka vardır.
en çok nelerini önerirsiniz?

aaa evet bende methını duydum lancome un,aa cok uygunmus fıyatı.neden boyle? sasırdım canım benım

ben hiç görmedim o markalardan ama memlekete gittiğimde almak istiyorum :asigim:
orda mutlaka vardır.

sephorada kendı markalı urunlerı var,onların fıyatları uygun.Onun dısında bıldıgımız yabancı markalar var,onların fıyatları da piyasa ile aynı indirim gunlerınde olmadıkca.

Body shopta goz kremleri ve normal kremler antiagingleri saymaz isek 30-45 tl arası denebilir.

canım ben waterprof rimel kullanmıyorum bir tek eyelinerde zorlanıom o da kirpik diplerine o kadar çok züğrmüş oluom ki birazcık oralara inmek zor oluo hehehe
bi facil e çok güzel diolar çıkaramıosan onu dene yalnız fiyatı çilekte 45 tl idi bi ara
şu cecile kalemlere baktım indirimde anam hiç beğenmedim duruşunu böle kalın kalın geldi renkte yoktu zaten siyah almak istemedim almadım bende
maskarayıda almadım aslında beğenmiştim onu ama var die almadım heheh kazıklanır alırım artık bitince heheh
orda mutlaka vardır.
canım sephoranın kendi ürünleri normal fiyatlarda bence pudrası 30-35 falandı sanırım ojeleri uçmuş 11,5 tl idi diğer markaların fiyatı piyasadaki gibi :))

body shopa gelince göz kremi 35 tl idi ben aldığımda yüz kremide c vitaminli 15 faktörlü aldım 35,90 e vitaminli gece gündüz kremi 29,90 idi pırıltılı hindistan cevizli vüct kremi 22.90 tl idi :))) bence kremlerin fiyatı gayet normal hele 2 al 1 öde de lokum lokum
kenevirli el kremini pek övüyorlar şuan 2 al bir öde varmış denicem bende :)

günaydın kızlar herkese iyi sabahlar

kızlar bir dermalogicacı olarak ben bunun testerini bir isteyeyım dıorum

http://www.dermalogica.com.tr/urun.aspx?ID=53

soothing eye make-up remover

Yağ içermeyen, S.D. Alkol içermeyen ve suda çözünen nazik jel, özellikle inatçı maskara dahil göz ve dudak makyajı kalıntılarını kolay temizlemek için formüle edilmiştir. Suni renklendirici ve koku içermez.

ay evet sabah bende baktım,hepde aynı seyler.shiseidodan sogutur bunlar adamı kaydirigubbakcemile3

indirimde heç bişi almadım.
bedava olmadıkçada almıcam
ama çok güzel şeyler almışsınız
güle güle sürün sürüştürün kısçelerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…