Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım hangi sephoradan aldın
normal fiyatlarını araştırıyordum bende 60 70 civarı sen çok uygun almışsın

ayh ben kesin karar weremem ve pembesini de sarısını da alırım :roflol:
Canım ben pembesini aldım doğru sürüş tekniğiyle uyguladıktan sonra kirpik kıvırıcısına bile gerek kalmıyor ben çok memnun kaldım .....
indirimde heç bişi almadım.
bedava olmadıkçada almıcam
ama çok güzel şeyler almışsınız
güle güle sürün sürüştürün kısçelerim

Dayanamazsın sen alırsın bende öle çok diom ama olmuyo işte ....

güle güle kullan canım..loreal göz temizleyici almışsın..nerden aldın karfurdan mı?
saol canımıniçi :))
yok canım carefoura gidemedim watsondan aldım, normal fiyatı 15 küsürmüş watsonda 8 liraya yakın geldi..diğer kozmetikçilerde normal fiyatı zaten 11 tl falan..ama başka hiçbir yerde bulamadım :)) flormar indirimi de bulamadım rujları da alamadım başka bahara artıkın :)) bunlarla yetineyim şimdilik :))

yok canım bu sefer dayanamama lüksüm yok :)
sizi seyredip iç geçircem artıkın boshayallersmile

aa iyice merak ettim şu cecile kalemleri bende
sürüşü rahat mı kızlar
bazı kalemler var sür allah sür gözüm yıpranıyo
canım evet yumuşak bir kalem aynı yapısı flormarın ultra black sürme kalemine benziyor yumuşaklık olarak ,arkasında dağıtma fırçası var ama çok sert ..ben siyah göz kalemimi sürüp üzerine de çok ince cecile renkli kalemlerden çekiyorum o dağıtma fırçasıyla da çok hafif dağıtıyorum akma bozulma olmuyor şimdilik çok memnunum..özellikle koyu yeşili ve simli kahvesi çok güzel; mavisi çok koyu geldi bana ..

body shop tam benim gibi bir kokulu kremler manyağına göre sankim kaydirigubbakcemile3

body shop tam benim gibi bir kokulu kremler manyağına göre sankim kaydirigubbakcemile3

bence tam senlik canım kokulu kokulu valla ben bayıldım şimdi indirimlerde bakıcam güzel şeylerinden denicem bi kere kazıklandım bidaha kazıklanmam heheheh :))))

kenevirli ürünlerini kullanan var mı ben el ayak kremi alayım diom yaz gelio ayak bakımı yapmak gerek

kenevirli el kremi bence neutrogenadan daha iyi degil ama ayak kremi cok guzel.Satılan o beyaz croaplarından da almıstım ben,gece yatmadan once ayak kremını surup corabını gıyıyorum.Ayaklarım ferahlamıs sanki mentollü gibi ve yumusacık oluyor,bence ayak kremini kesınlıkle dusun canım

eed yaz geldi,sandalet zamanı yehuuwwalkisalkisalkis

ayak kremini ne için kullanıyosunuz kızlar eyvahedigeldismile
ben ayaklarıma heç bişi kullanmıyom hatta pedikür yaptırırken ponza taşı bile sürdürtmüyom

ben ayaklarıma heç bişi kullanmıyom hatta pedikür yaptırırken ponza taşı bile sürdürtmüyom

ben sadece yazın kullanıyorum
gece yatmadan önce sürüp çorap giyiyorum
sabah yumuşacık bembeyaz ayaklarım oluyo :kedi:
direkt şu için kullanıyorum diyemem belki ama ayaklarım kesinlikle 'kendine geliyor' diyebilirim olumunekankayizsmile
günün yorgunluğunu en çok onlar çekiyo sonuçta :teselli:

benimkiler yımış yımış zate ..
nasır felan olmaz cildim izin vermiyo ..
bide ayak bakımını sokmıyım araya
benimkiler doğuştan bakımlı aklinialirimsmile

el kremi sorunum yok ama denemek istedim :)
ayak işine gelince yazın çatlıyolar bi güzel o yüzden iyi bi krem olsun akşamları süreim bakım yapsın istiom ben manikür pediküre gidemiorum güvenemiyorum bi türlü
eed yaz geldi,sandalet zamanı yehuuwwalkisalkisalkis
valla burda sandalet zamanı geldi bileee

ayy süper kızz bebek gibi o zaman heheh aslında o ponza değdikçe sertleşio gibime gelio bana amaa offf

canım o zaman corabı ıle beraber al,corabı bızım pamuklu coraplar gıbı kremı kendıne emmiyor,direk ayagına cekıor nemini.
cok begeneceksın ıkısını beraber,ben kefilim

canım o zaman corabı ıle beraber al,corabı bızım pamuklu coraplar gıbı kremı kendıne emmiyor,direk ayagına cekıor nemini.
cok begeneceksın ıkısını beraber,ben kefilim

tamam canım çok tuzlu diildir deme heheh ne kadar dı fiyatları hatırlayan var mıııı

kızlar,cecile kapatıcıyı bi yanlış anlaşılma yüzünden kaçırdım :a015: çok üzüldüm
bu kapatıcısızlık da beni sinir etmeye başladı iyicene
önereceğiniz bir şey var mı ?
sadece max,meybılin,flormar,pastel,golden rose markaları var burda ne yazık ki ...
bunlardan birinden önerebilir misiniz?

Kızlar, leydi'nin aldığı fotoğrafta görünen göz temizleyicisi Lancome değil, Sephoranın temizleyicisi. Bifacil'in o fiyata düşmesi imkansız zaten. eyvahedigeldismile
Bifacil'i tavsiye olarak yazmış sanırım.
boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…