Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayyy ne güzel yaptın işte kurtardın beniii heheheh senin engin bilgilerin varken bana ne hacet ablaaaaa hahaha :))))
gece kremi ve spf? şaşırdım valla yawwww :) bence ne kadar bayılsanda o kadar çok para da verilmez yaaaa orta karar ürünlerde bulunabilir bencemmmm
görümde kuzum ben çileke giremiyorum ki eyvahedigeldismile
hoş daha ürünlerim bitmedi ..
bitmesine yakın başlarım araştırmaya
sende mi giremion ben usa den giriom tr açmıo işyerinde ama evde açıo
ay ben su degmedıkce yuzum temızlenmıyormus gibi hissedıorum,tam arızayım yanı :))

heheh bende bende gerçi ben bir göz makyajı yapıom yüzüme bişi kullanmıom :) göz makyajını temizleyip sonra yüzümü yıkıom :)bayanssulusmile

cildim için değer kuzum
hassas bi cildim var ..
her ürünü kullanamıyorum zaten ..
bide bi nemlendirici bana en az 8 ay gidiyo ..

ben cilinique likit sabun aldım ..
makkajı temizliyom en son onla yıkıyom ..
tertemiz hissediyorum

cvplar için tşk ederim kızlar saolun aldıklarınızı güle güle kullanın
donutcum evet beyaz tenliyim ben de, eczanelere bir çıkartma yaparım artık daha sonra, içimdeki cin şimdi olmaz diyor lmaz: :)) eczane fiyatıyla net fiyatı arasında cok fark varmı acep
birde ben makyaj yaptıgımda ilk yaptıgım 1 2 saat cok güzel duruyor ama daha sonra makyaj matlaşmaya sanki cilt kurumus gibi bir görüntü oluyor sinir oluyorum ilk yaptıgımda ne güzel aydınlık ve parlak görünüyor yüzüm sonra koyulaşıyor sanki makyaj neden olur ki ya

bende göz kremi arayışındayım elimdeki bitmek üzere marka olarak değiştirmek istiyorum orlane ın vardı cok methettiler ama kararsızım ve pahalıydı biraz 180 civarı felandı sanırım yanlış hatırlamıyorsam bady shop tan c vitaminli ve e vitaminlisine baktım kuruluk varsa e vitaminlisini önerdiler shisideo nun ürünleride güzel

alla allaaa canım yüzün kurumu acep biraz yanlış ürünmü kullanıosun acep nemlendirici yetmiomuki?

180miiiiii of of of o neee canım be c vitaminlisini aldım 1 ayı geçti sanırım memnunum şidmilik pek bir fark göremedim pek sorunum yok göz bölgemle ama sanki daha aydınlık gibi bence bir c veya e vitaminlisini dene zaten yönlendiriolar banada eyi önerdiler özellikle c yi denemek istedim bidahakine e vitaminli alcam ilk indirimde meselaaa birde gündüz için spfli bi dene göz kremi :)

bunlarda geçen aldıklarım dolymıx ve style allık macten, zen parfüm, peachs allıgım hala gelmemiş oda geldiginde eklerim ve allık hayranlıgıma son vericem inşlh böylelikle bayanssulusmile

evet kuru canım cildim ama nemlendirici baya kullanıyorum yani sabah akşam mesela sürüyorum mutlaka nemsiz kalmasın die bol bol suda içiyorum, body shop un c vitaminli gece kremi vardı o çok güzelmiş ama sordum gelmiyormus artık,spf li göz kremi bende istiyorum araştırıyorum bakalım aklımda e vitaminlisi var tşk ederim canım yardımın için opuyorumnanaktan

tşkler tembelim saol
bencede süper bir allık ben cok begendim stlye öle duruşları cok hoş
yalnız dolymıx cok dikkatli kullanılması gereken bir allık ilk sürdügümde bunu anladım:)))) çok hoş ve fazla koyu sürülmemesi gerekiyo bence özellikle benim için yani beyaz tenli oldugum için güzel durdu bende ama dediğim gibi dikkat ve dogru sürüş teknigi gerektiriyo bu allık bana göre :))

tmm tatlım araştırıyım söylerim sanada boshayallersmile
arkadaşlar fikir vermişler aslında onlardan da yararlanıcam, özellikle donuta cok güveniyorum bu konuda kaydirigubbakcemile5

o halde sanada cok yakışır tatlım hani bazıları elmacık kemiklerine sürer bazıları ise tüm yanaga sürer ya o anlamda tatlım ben sadece elmacık kemiklerine hafif ce sürüyorum yetiyo şakaklara dogru da hafifçe yayıyorum :)))

Hanımlar lütfen konu dışına çıkıp gereksiz mesajlarla konuyu dağıtmayalım.
Sohbet etmek isteyenlerin sohbet veya geyik topiclerinde paylaşıma devam etmesini öneriyorum a.s.

bunlarda geçen aldıklarım dolymıx ve style allık macten, zen parfüm, peachs allıgım hala gelmemiş oda geldiginde eklerim ve allık hayranlıgıma son vericem inşlh böylelikle bayanssulusmile
güle güle kullan canım aldıklarını süper duruyor allıklar

canım sanırım kullandığuın ürün yeterli gelmiyor sabah akşam sürüyor olman değil sürdüğünde yeterli olan bir nemlendiriciye ihtiyacın var haftada birde nemlendişrici maske yaparsan daha iyi olur bence ben kayısılı krem kullanıyorum annemede verdim onunda cildi kuru çok güzen nemlendirior bir dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…