Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yavrucuklarım bi şey daha sorcam ben :asigim: ayh çok konuştum biliyorum ,özür a.s. kahve tonlarında farım yok benim hiç.
hep böyle canlı renkler görünce,dayanamayıp onlardan alıyorum.
azcuk da insanımsı farım olsun dedim:icecream:
palet şeklinde düşünüyorum,hem daha uyguna geliyor hem de ton seçeneği bol.
2ürün arasında kararsız kaldım.
bi tanesi flormar no 4. fiyatı 12 tl

diğeri de pastelin aynı tarz paleti (nette bi sitede buldum resmini ama almak yasakmış,o yüzden koyamıyorm buraya.) onun da fiyatı 20 tl

hangisini alayım sizce?

benim siyah kalemden yana hiç sansım yok
sürekli deneme yapıyorum değişik markaları
bir tek flormar ultrablack var aklımda onu alıcam
tesadüfen aldım ben gecen gun
bendeki ince siyah simsiz ama renk vermedi yaa

hımm,siyah kalemini denemedim bebeim ben.yeşil ve lacivert aldım.özellikle lacivertini beğendim çok.simli filan.hoşuma gitti.mor,mavi ve 2 değişik yeşil tonu daha beğendim ama abartmiyim diyerek almadım benneyaptımki onlar da kalındı...

siyah kalem olarak avon - color trend almıştım ben.memnun musun dersen,hayır derim.akıyor bi süre sonra.göz altlarım simsiyah oluyor :sinifsinif: deneme listende o varsa,es geç derim.bitse de kurtulsam diye uğraşıyorum ama mübarek sene oldu hala duruyor üçte biri:ecrin_bebek:

avon konusunda katılıyorum canım
bende var zatende dediğin gibi bitmiyor kullanmıyorumda oylece duruyor
ben onun kalın ve simlilerini görmemişim canım ya
zaten carminanınkını alıcaktım bunu gorunce bunu aldım
gorursem onlarıda deneyeyımm
kaydirigubbakcemile2

kkontess; Flormarın 4 numaralı paleti bende var, çok memnunum, kalıcı oluyor bende (gerçi çoğu far kalıcıdır bende, belirteyim:1rolleyes:)

pastelin farları flormara daha bi güzel sanki, daha ipeksi yapıda. gerçi fiyatı da flormarın 2 katı nerdeyse, onu da hesaba katmak lazım.

bir de cecile'in 7li far paleti de harika, onun da kahveli serisi var canım, ona da bi bak istersen. onun da fiyatı 22-24 TL civarında.

hımmmm cecile düşünmemiştim canım,teşekkür ederim:1hug:

ben aldım watsonstan :ecrin_bebek:
koycam az sonra zatene olumunekankayizsmile

rica ederim tatlımolumunekankayizsmile
netten baktım cecile.cidden renkler süper ve çok kişi de memnun.kk'da makyaj ürünlerini fotolayanların topiğine baktım mesela,çoğu kişide war o ürün.galiba bi kaç palet alıcam.zaten bayaa da giderler gibi duruyolarzemuszemus

ayyy cok tatlı ama istiyorum ben bundan
ne demeliyim isterken sulu göz bandı, sulu göz bandı maskesi
sulu gözlük , renkli sulu maske ama hemde gözlük
fisfisfis :roflol:

ayyy cok tatlı ama istiyorum ben bundan
ne demeliyim isterken sulu göz bandı, sulu göz bandı maskesi
sulu gözlük , renkli sulu maske ama hemde gözlük
fisfisfis :roflol:

:roflol::roflol:
akitram onu hediye verdiler,ama satılıyo bulabilirsin..bak tospa almış vatsonstanyerimsenibenrenkli sulu göz maskeli bant sıvı:smiley-cool:

canım farın rengı sahanee,keske bende far kullanmayı becerebılsem,nerdeeeeee

valla kımse kusura bakmasın içkim yok sigaram yok,sadece alısveriskoligiyim.anacım oyle alıstırma al ufak tefek bak sonra basın agrır cokkk kaydirigubbakcemile3

bir terekota 180 olurmu ya eyvahedigeldismile

ama aynı terracottayı 2 senedır kullanıyorm ben,daha da bır sene daha gıder vallahi.oyle dusununce matematık hesabını vıcdan hesabıyla uyusturuyorsun kaydirigubbakcemile3

ben aldım watsonstan :ecrin_bebek:
koycam az sonra zatene olumunekankayizsmile

bende istiorum alsanaalsanasmile

cicilerimmmmmmmmmm

chanelın glossu sahaneymıs ama kızlarrrrr,ıslak gıbı dudakta sıfır agırlık aksıne ferahlatıyor

hastayım ben ya laelaelaelaelae

avon fırcaları cok ucuzaaaaaa kapattımmmmmmmmmmm,o kadar fırca 10 tl şaka gibiiiiiii

ben de pek beceremiyorum sürmesini,yeni yeni başladım :kedi:

güle güle kullan canım cicilerini
avonun fırçalarını yaklaşık ilk olarak 4 yıl kadar once almıştım
ne bir kıl döktüler nede beni üzdüler
bu yenılerdende herhalde 3 kampanya önce yine almıştım
çok ucuzlar ve yumusacıklar

avon kabuki aldım ben de
ama tam bir hayal kırıklığı
minnacık bi kere
şöyle kocaman pufidik bişey bekliyodum ben
yumuşak da değil bana göre

uf

ben de pek beceremiyorum sürmesini,yeni yeni başladım :kedi:

ay aman bu da benden kaydirigubbakcemile3 bir beceren bulmak lazım canım benım,bize ogretsın :sinifsinif:

bu cok guzel bır haber oldu,evet kalıtelı duruyorlar.bende yuzde ellı ındırımı gorunce denemek istedim,tesekkur ederım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…