Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

teşekkür ederim cnmmm bakıyım hmnopuyorumnanaktan

kızlar 15 gün önce aldığım
''revlon bare ıt all şeftali teace'' 'im(likit aydınlatıcı ,ışıltılı losyon ve pudra serisi) geldi ve hayran kaldım ...
hatta blogumda yer vericem ona en kısa zamanda,swatchlarını resimleyeceğim ...
hemen aynı serinin farklı bir rengini buff love i sipariş ettim ve bare ıt all pudrasını da aldım ,pink aboo rengini, renkleri aşağıda resimledim...
aldığım revlon golden shimmer da süper çıktı,revlon favorilerim arasında yerini aldı diyebilirim ..
şiddetle tavsiye ederim ...

süper şeyler alıosunuz bayıldım hepsinee güle güle kullanın:) donutcum bu cargo allığın kaç numarası nefis bi renk yaaa:) bi de strawdan mı aldın

kızlar bende dün bişeyler aldım..topiğimden direk kopyala yapıştır yapıyorumzemuszemus
kozmetik orucumu bozdum:tomato:
türk markaları gerçekten çok ilerledi kozmetikte..mesela flor mar!harika ürünleri var..yenilenmiş..eskiden yüzüne bile bakıp beğenmediğim markaya artık hayran kalıyorum..yabancı makalarla eşdeğer kaliteye sahip nerdeyse..golden rosede öyle..kısaca yerli malı yurdun malı herkez bunu kullanmalı:lepi:
bu günkü nimetlerim:teytey:

en baştaki pudra 12 tl falan..en koyusunu aldım..bronz yani..yaz geliyo anacım solaryuma giricem kısmetse..kararıcam bu yaz yeter beyaz beyaz nereye kadargamyoncuiremsu
yanındaki golden rose ruj..muhteşem beğendim kendilerini..yapısı dokusu yeri hoşuma gitti:))fiyatıda6.750 falanaklinialirimsmile
yine flor mar siyah tekli far..gayet güzel..oda 6 buçuk sanırım

oje 1.250 golden rose..çok tatlı bi turuncumsun bişey:ecrin_bebek:
terekotam:asigim:hayran kaldımboshayallersmile21 tl küsür..tam bir şeftali rengi..bayıldım bayıldım yaaopuyorumnanaktankesinlikle tavsiye ederim..burdaki gözüken renkten dahada tatlı bi rengi var ama nie tam çıkmadı pskopat şey anlamadımfisfisfis

he bide buçuk lirayada süngerli aplikatör aldım
:dilcikar:

gelelim tendeki duruşlarazemuszemus
terekotaboshayallersmile

rujbayanssulusmile

pudraolumunekankayizsmile

farhihoyyyt

bide flormar kalem aldım..simli..2.250 fiyatı ama resmini koymamışım:bbo:

süper şeyler alıosunuz bayıldım hepsinee güle güle kullanın:) donutcum bu cargo allığın kaç numarası nefis bi renk yaaa:) bi de strawdan mı aldın

canım cok tesekkurler,cargo ne yazık kı strawberry de yok.onu sephoradan allık.
Cargo Blu-Ray Blush - Peach diye gecıyor canım.

ay bayılırım ben simlere,cok hos duruyor.bende denemek ıstıyorum ama cildim yaglı cekınıyorum.gule gule kullan canım benım

canım gule gule kullan,flormar cok albenili duruyor :asigim:

donut teşekkür ederim tatlım sende güle güle kullan,sephora glosun şahane duruyo,allıkta süper:asigim:
flormar terekotalarını müthiş ilerletmiş cidden..eskiden hiç sevmediğim bi markaydı,ama türk markalarına çok sempati duyuyorum artık:dance:

benımde pastele karsı aynı sempatim var,boyle ambalajları flan hosuma gıdıyor

donut,tşk ederim canım ,pudran müthiş duruyor,simleri ışıl ışıl teeee buradan olumunekankayizsmile
canım aldıklarımın yapısı yağlı değil ,bende kullanamam öyle ..bunların nette swatchları ve yorumları var ,bir bakyerimseniben

tanrıçam, tatlı dillim , çok hoş duruyorlar,türk markaları gerçekten eskiye kıyasla çoook yenilendiler,ve değiştiler,buna oriflame ve avon da dahil! bende Türk markalarını seviyorum artıkın Şeniz

dun gordum kızlar capacityde de golden rose standı acılmıs,bir pastel kaldı acılmayan.
maybelline var flormar var simdi goldenrose var.hey masallahhh :))))))

senin de elf siparişlerin çok güzelmiş,güle güle kullan eyelinerın swatchunu görsek keşke alanlardan fikir olur bize debayanssulusmile

Teşekkür ederim..kaydirigubbakcemile5Bende eyelineri şansa sip.ettim..nasıl bişey çıkar bilmiyorum..:uhm:

güle güle kullanin
tanrica su terracotta olan allik diyemi kullaniliyor?

bunlarda benim cicislerim, yeni sampuanim bi deneyim nasilmis, iki essence lipgloss, birde essence rimel cok begendim ben sahsen denemek icin sürmüstüm etkisini sizde görün, yani almanyadaki arkadaslara tavsiye edebilirim
ha birde göz maskesi aldim icinde bi sivi var buzdolabina koyuyorsun sonra gözlerini dinlendirmek icin üstüne takiyorsun

gule gule kullan canım,ay goz maskesı ıse yarıyor mu ?

sagol canim, henüz denemedim ama mesela ay uyku uyuyunca gözlerde sislik gibi olunca hep soguk tutun diyorlar, yada kremler oluyor öyle hafif sogukluk veren, yani demek bi ise yararligi var

dene ve bana dön olur mu canım,sanki benim cok ıhtıyacım var gibi hissediyorum ((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…