Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
1513_full(1).jpg

1511_full.jpg
]
1512_full.jpg

..
waterproof_liquid_eyeliner_section.jpg

Elf siparişlerim..
Güle güle kullan canım....
güle güle kullanin
tanrica su terracotta olan allik diyemi kullaniliyor?

bunlarda benim cicislerim, yeni sampuanim bi deneyim nasilmis, iki essence lipgloss, birde essence rimel cok begendim ben sahsen denemek icin sürmüstüm etkisini sizde görün, yani almanyadaki arkadaslara tavsiye edebilirim
ha birde göz maskesi aldim icinde bi sivi var buzdolabina koyuyorsun sonra gözlerini dinlendirmek icin üstüne takiyorsun

f2vk1x.jpg

10dciuf.jpg

Güle güle sür sürüştür tatlım...
Kirpiklerine hayran kaldım valla maşallah rimelsiz bile muhteşemler....

Bende bugün 1-2 bişi aldım resim çekince eklerim...

seyhan o göz maskesine bayıldım Türkiyede yok mu ki bilen varmı ? turkbayragi

buarada rimeline cok sasırdım dogustan öyle zannediyordum nasılda akldırmıs :O

benımde pastele karsı aynı sempatim var,boyle ambalajları flan hosuma gıdıyor
ambalaj için değil ama pastelin ürünlerini ben beğenmiyorum donutçum:sinifsinif:sevmediğim tek türk markası:umursamaz:
ama ambalaj dersen yves saint laurent derim:asigim:tabi yabancı markaeyvahedigeldismile
donut,tşk ederim canım ,pudran müthiş duruyor,simleri ışıl ışıl teeee buradan olumunekankayizsmile
canım aldıklarımın yapısı yağlı değil ,bende kullanamam öyle ..bunların nette swatchları ve yorumları var ,bir bakyerimseniben

tanrıçam, tatlı dillim , çok hoş duruyorlar,türk markaları gerçekten eskiye kıyasla çoook yenilendiler,ve değiştiler,buna oriflame ve avon da dahil! bende Türk markalarını seviyorum artıkın Şeniz
pandoram teşekkür ederim bitanem:1hug:sende güle güle kullan aldıkları..topikten buraya ekledim direk,bakmadım kim neler almış die:mymeka:zaten bakamıyorum buraya eskisi gibibilmiyorumkismile
dun gordum kızlar capacityde de golden rose standı acılmıs,bir pastel kaldı acılmayan.
maybelline var flormar var simdi goldenrose var.hey masallahhh :))))))
açılmışmı kapasitidesüprizzzzzçok iyi olmuş..sephoraya gidersem orayada uğrarımhihoyyytkendi yerinde daha uygun oluyo fiyatlar,cidden fiyat farkı var kızlarsengözlerimebaksanab
güle güle kullanin
tanrica su terracotta olan allik diyemi kullaniliyor?

bunlarda benim cicislerim, yeni sampuanim bi deneyim nasilmis, iki essence lipgloss, birde essence rimel cok begendim ben sahsen denemek icin sürmüstüm etkisini sizde görün, yani almanyadaki arkadaslara tavsiye edebilirim
ha birde göz maskesi aldim icinde bi sivi var buzdolabina koyuyorsun sonra gözlerini dinlendirmek icin üstüne takiyorsun

f2vk1x.jpg

10dciuf.jpg

seyhanım sende güle güle kullan balım..evet tatlım allık olarak kullanıyorum..ışıltı seviyorum:1rolleyes:

vallaa ambalaj dıyorsak ben guerlain derim kızlar ,yeni cıkan dort mevsim terractoasını gordum gecen gun.139 tlydı
yok boyle bır guzellık

canlar merhabaaa a.s.
bugün hayatımda ilk defa pastel marka cicim oldu benim:asigim:
göz kalemi ve maskara ihtiyacım vardı.bi kaç yerde baktım ama ya çok pahalıydılar ya da uyduruk markaydılar.
baktım ki pastelde kampanya var.2göz kalemi + 1 dudak kalemi şeklinde.hemen atladım tabiiii.
dudak kalemi kullanmam ama 2siyah göz kalemi uğruna bu seti aldım
bu arada tek gözüm de farlardaydı,şu renge bitmiştim...çok tatlı bir şey...

hatun dedi eğer onu da alırsan sana 1 maskara hediye edicem.promosyon ürünü var dedi.
ayh dedim seni yerim :dance:
bi de maskara verdiler banaa.mutlu mesud ayrıldım dükkandan :sm_cool:

Son düzenleme:
vallaa ambalaj dıyorsak ben guerlain derim kızlar ,yeni cıkan dort mevsim terractoasını gordum gecen gun.139 tlydı
yok boyle bır guzellık

bana guarlian demesenağlamaeyvahedigeldismilegeberdiğim bi marka..eskiden evlilik derdi düşünmediğim için alıyodum bi güzelbayanssulusmileama şimdi evlenicek bir genç kız olarak-tatlicadiarzu-:smiley-cool:yarınımı düşünmek zorundayım,lakin beğendiğim terekotası 180 kaymeydi geçenlerde sordumda:gitme:
Kontess güle güle kullan..rengi çok tatlı

bana guarlian demesenağlamaeyvahedigeldismilegeberdiğim bi marka..eskiden evlilik derdi düşünmediğim için alıyodum bi güzelbayanssulusmileama şimdi evlenicek bir genç kız olarak-tatlicadiarzu-:smiley-cool:yarınımı düşünmek zorundayım,lakin beğendiğim terekotası 180 kaymeydi geçenlerde sordumda:gitme:
Kontess güle güle kullan..rengi çok tatlı

bir terekota 180 olurmu ya eyvahedigeldismile

akitram diadermine hedaye vermişti bana göz maskesi
grnt0693.jpg

ama sevmedim ben:umursamaz:
anam almıştı bide mavi suydu oda..aslında satan yerler var ama nerden aldı hatırlamıyorumfisfisfisdonutta sormuştu..araştırılırsa bulunabilir yanigamyoncuiremsu

canlar merhabaaa a.s.
bugün hayatımda ilk defa pastel marka cicim oldu benim:asigim:
göz kalemi ve maskara ihtiyacım vardı.bi kaç yerde baktım ama ya çok pahalıydılar ya da uyduruk markaydılar.
baktım ki pastelde kampanya var.2göz kalemi + 1 dudak kalemi şeklinde.hemen atladım tabiiii.
dudak kalemi kullanmam ama 2siyah göz kalemi uğruna bu seti aldım
bu arada tek gözüm de farlardaydı,şu renge bitmiştim...çok tatlı bir şey...

hatun dedi eğer onu da alırsan sana 1 maskara hediye edicem.promosyon ürünü var dedi.
ayh dedim seni yerim :dance:
bi de maskara verdiler banaa.mutlu mesud ayrıldım dükkandan :sm_cool:

kontes bebem farının rengine bittim şeker çok güzel yaaa güle güle kullan tatlım...

tavsiye etmiyorum canım ya
renk vermiyor
canım çıkmıştı sürecem derkennn
bende 2rengi var,simli... oldukça yumuşak geldi bana bilmiyorumkismile incelerinden değil ama kalın kalemlerinden var.marka meşhur mu yoksa uyduruk mu onu bilemedimeyvahedigeldismile sende ne renkleri var?

bende 2rengi var,simli... oldukça yumuşak geldi bana bilmiyorumkismile incelerinden değil ama kalın kalemlerinden var.marka meşhur mu yoksa uyduruk mu onu bilemedimeyvahedigeldismile sende ne renkleri var?

benim siyah kalemden yana hiç sansım yok
sürekli deneme yapıyorum değişik markaları
bir tek flormar ultrablack var aklımda onu alıcam
tesadüfen aldım ben gecen gun
bendeki ince siyah simsiz ama renk vermedi yaa

X