Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın kızlar herkes aldıklarını güle güle kullansın :)
şu göz maskesinden bende de var ama kullanmıyorum yaww zor gelio :))))

canım gule gule kullan dıcem,kullanmısın bıle.clinique yarıya ınmıs kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bu ysl pure shine hangi nosu canım ? starry dreams mı ?

oy oy oy se neler almışın böle ne güzel şeylr onlar :)) güle güle kullan tembelsopacımm benim bu akşam bende bişiler almaya gidicem yaa çok kıskandımmmm :)

canım gule gule kullan dıcem,kullanmısın bıle.clinique yarıya ınmıs kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bu ysl pure shine hangi nosu canım ? starry dreams mı ?
evde canım akşam bakarım
göz makkaj temizleyicisi bi haftada o hale geldi
ohaoldumsmile
yarıya indi garibim
cilinique değil ki o
oy oy oy se neler almışın böle ne güzel şeylr onlar :)) güle güle kullan tembelsopacımm benim bu akşam bende bişiler almaya gidicem yaa çok kıskandımmmm :)

aldım aldım foto ekleyemedim ekledim sonunda
şimcide makkaj malzemesi bölümüne herbişeyimi eklicem aklinialirimsmile

donut güle güle kullan canımopuyorumnanaktan

jusinin aynı rengi bendede vardı,acayip doğal ve sexi duruyoaklinialirimsmile
dior glosun bordosu vardı bendehihoyyytbenneyaptımkiama seninki şahane duruyo:asigim:simli kırmızı:jeyyar:
chanelin cidden müthiş gözüküyo..oda simsizboshayallersmilehepsi harika güle güle kullan tatlım

herkes aldıklarını ıı gunlerde kullansın
tospıgımsende kusum su sulubantın fıyatını solıyıwerırımısın bilmiyorumkismile

palet clinique degil mi??? aa ben oyle sandım . o yuzden dedım canım ya

bu aralar kırmızı komasına gırdım canım,bana bir renk telası gelır boyle.saldırırım o renge kaydirigubbakcemile3

ay ben o bordoyu merak ettım,cok seksıdır emınım :asigim:

cilinique o
ama yarıya inmedi kuzum
fotoyu ters açıdan çekmişimdir
zaten cug kadar bişiler minik minik olumunekankayizsmile

bu aralar kırmızı komasına gırdım canım,bana bir renk telası gelır boyle.saldırırım o renge kaydirigubbakcemile3

ay ben o bordoyu merak ettım,cok seksıdır emınım :asigim:

aynen bende öyle oluyorum:roflol:kaydirigubbakcemile5
sürdükten sonra bide kağıtla fazlalığını alıyodum..ımm süperdiaklinialirimsmileama müstakbel kayınvalidem hacıladı bendenÇok üzgünüm çoook
sende tüm ürünlerini eklsene donutçum gözlerimiz bayram etsinaklinialirimsmile

valla musaıt bır zamanda sözzzzzzz

kayınvalıden demek kı bayagı kokoş,vay be cok sasırdım ,tebrike derım kendılerını hihoyyyt

valla musaıt bır zamanda sözzzzzzz

kayınvalıden demek kı bayagı kokoş,vay be cok sasırdım ,tebrike derım kendılerını hihoyyyt

sormaa kız:))benden kokoş vallahibayanssulusmilelancome ajanda makyaj setim vardı bilirsin..onu hacıladı,jusilerim falan ne var ne yokkaydirigubbakcemile3zaten benimki o ara makyaj yasağı koymuştu banaama cidden çok bakımlı ve hoştur müstakbel kayınvalidemyerimseniben
tamam tatlım müsait bi zamanında makyaj ürünlerimize yada benim topiğime beklerim:smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…