Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
avon kabuki aldım ben de
ama tam bir hayal kırıklığı :KK43:
minnacık bi kere
şöyle kocaman pufidik bişey bekliyodum ben
yumuşak da değil bana göre

uf:KK43:

o gordugun mınıcık kabuki işte,bende aldım.kucuk evet amaben allık ıcın dusunmustum o yuzden ısımı gorecek canım ya

ay aman bu da benden kaydirigubbakcemile3 bir beceren bulmak lazım canım benım,bize ogretsın :sinifsinif:

bu cok guzel bır haber oldu,evet kalıtelı duruyorlar.bende yuzde ellı ındırımı gorunce denemek istedim,tesekkur ederım canım

evet tatlım sende memnun kalırsın
bi blogda blogger begenmedim dedi ama ben o kadar profesyonel degilim
işimi fazlasıyla göruyor benımm

cicilerimmmmmmmmmm

chanelın glossu sahaneymıs ama kızlarrrrr,ıslak gıbı dudakta sıfır agırlık aksıne ferahlatıyor

hastayım ben ya laelaelaelaelae

avon fırcaları cok ucuzaaaaaa kapattımmmmmmmmmmm,o kadar fırca 10 tl şaka gibiiiiiii
güle güle kullan kuşummmmmmzemuszemusbayanssulusmile

güle güle kullan kuşummmmmmzemuszemusbayanssulusmile

ne kuş ne kuş,bu yasta kuş mu olur,olsada anka olur anca kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
sagol canım benım,senıde kendımıze benzettık ama,her cıktıgında bırsey alıyorsun vallahi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ne kuş ne kuş,bu yasta kuş mu olur,olsada anka olur anca kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
sagol canım benım,senıde kendımıze benzettık ama,her cıktıgında bırsey alıyorsun vallahi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
off sorma eyvahedigeldismile giyime düşkündüm,şimdi makyaja döndüm:gitme: annem diyor kokona mı olucan başıma:eek:lmaz:kaydirigubbakcemile3

aa nie kuş olmuomşsun ayoll,,yaşın kaç kii :kedi:

valla gencken olucaz tabı kokoş,aysel gurel gıbı 70 ındemı kokos olalım :))))))

28-29 um bende canım,cıtırlıgı kalmadı daha benım :)))

cicilerimmmmmmmmmm

chanelın glossu sahaneymıs ama kızlarrrrr,ıslak gıbı dudakta sıfır agırlık aksıne ferahlatıyor

avon fırcaları cok ucuzaaaaaa kapattımmmmmmmmmmm,o kadar fırca 10 tl şaka gibiiiiiii

ay ne güzeller ya güle güle kullan

chanel benimde bi lipglosum vardi simdiye kadar sonuna kadar kullandigim tek lipglos oldu cok güzeller

güle güle kullan canım
elf ne kadar krgo ücreti alıyo tatlım bide sitesinden mi aldın? bende ojelerinden almak istiyorum renkleri çok hoş
Sağol pitipiti..
elf in sitesinden aldım..kargo ücr.önce 2,95£ yazdı,sonra 3,95 oldu hesaplarken onu anlamadım ..ama neyse 1 sterlin hedayem olsun elfe.. napiiim:1closedeyes:..
ojeler epey kalıcıymış,hemen uçları gitmiyormuş.. bloglardan birinde okudum..
ayyy cok tatlı ama istiyorum ben bundan
ne demeliyim isterken sulu göz bandı, sulu göz bandı maskesi
sulu gözlük , renkli sulu maske ama hemde gözlük
fisfisfis :roflol:

:roflol::roflol:
Ne güldürdün kız beni ,bi isim bulamadın di mi?kaydirigubbakcemile3
Aşkı memnuda -tatlicadiarzu-firdevste takmıştı bundan..dedim bende alcam bi tane.:1rolleyes:.

cicilerimmmmmmmmmm

45210757.jpg

21254851.jpg

Canım güle güle kullan güzel günlerde sürsürüştür kaydirigubbakcemile2
foto yüklücek bi site sölesenize kısçeler

Tospam buyur bidenem ben hep burdan yüklüom kayıt olmakta 2dk sonra yükle istediğin kadar http://photobucket.com/

X