Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontes dişlerini temizlettiğin zaman yani diş taşlarını, beyazlıyor tabi sonrasında devamlı fırçalayacaksın ben öle yapıyorum.... sigara mahvetmişti bazı yerlerinde sarı lekeler oluşmuştu... ama temizletince lekelerde gitti devamlıda fırçalıyorum şimdi baya beyazladılar:)

hımm tmm cnm saol :kedi: ah dişçilerden korkuyorum ben eyvahedigeldismile ama gitmek lazım:kedi:

donut ve diğer arkadaşlar GÜLE GÜLE KULLANIN MUTLU GÜZEL GÜNLERDE ıNŞLH aldıklarınızı hepside çok güzeller.........

ayy bu var bendee beyazsımsı sedefli bi pembe hatta sevmedim pek kokusu da vanilya gibi sanki ama becerememişler:dilcikar:

canım güle güle kullan lolipop gibiler gözüm bayram etti eheh

strawberrynin bonus paket kampanyası bitti yenisi geliyo demektir.
her sabah bi heyecanla açar bakarım ben artıksempatiksalakcinni

dişlerim yamuk ve sarıydı
döküldüm parayı
bide dünya acı cektim
düz ve beyaz dişlerim var şimdi

benimkiler oldum olasi sari yani elimde olan birsey degil beyazlatim desem öndeki iki disim porselen benimde cocukkene iki üc defa üstüne düstüm kirildilar ondan icin, iyi simdi porselende beyazlatilmazki komple degismeleri gerekir ben o acilari birdaha yasamak istemiyorum

:sinifsinif:

Kızlar aradıgım gibi nude bir ton buldum bende elite de,digeride sahane bir bakır altınn

Son düzenleme:
Donut..marka ve nolarını da yazarsan ,beğenen arkadaşlar olabilir,onlar açısından faydalı olur..
Bi de foto, dev anası gibi olmuş..
eyvahedigeldismile

bunlarıda yenı aldım kızlar lorealın rımelını uzun yıllardır kullanıyorum cok da memnunum yogun koyuluk ve dolgunluk veren bır rımel bu ruju da çok beyenerek aldım krem gıbı yumusacık ve rujun ustune parlatıcı surmus gıbı parlıyo ıkısıne 50 lıra cıvarı bı ucret odedım.

Eklentiler

• $Görüntü032.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 59
  • $10727_212dbf2264f708afeb9eb28494e32984.jpg
    4,1 KB · Görüntüleme: 48
ayy bu var bendee beyazsımsı sedefli bi pembe hatta sevmedim pek kokusu da vanilya gibi sanki ama becerememişler:dilcikar:

canım güle güle kullan lolipop gibiler gözüm bayram etti eheh
eed walla ambalaj işini süper yapmışlar:kedi: yaz gibi cıvıl cıvıllarzemuszemus

tşk ederim. herkes de güle güle kullansın sürüştürsün opuyorumnanaktan

kızlar diş beyazlatma için geçenlerde nette gördüm yurt dışında satılan bir ürün. 15 günlük gibi bakımlar yapılıyor belli süre dişinize bir jel yapıştırıyor musunuz ne . öyle bişeydi. 18 ay dişleriniz beyaz kalıyormuş beyazlatıyormuş.

bayanlar size bir sorum olucak
bu smashbox ve she ürünleri nerde satılıyor ???
she için diyebilirim ki : burda parfümeride var mesela standı.bi de japon pazarında var, ne alakaysa sempatiksalakcinni bulmakta zorluk çekmezsin... diğerini bilmiyorum:ecrin_bebek:

she için diyebilirim ki : burda parfümeride var mesela standı.bi de japon pazarında var, ne alakaysa sempatiksalakcinni bulmakta zorluk çekmezsin... diğerini bilmiyorum:ecrin_bebek:

tamam canım teşekkür ederim saolasın...

Canım smashbox ürünleri sevilde var...
She ürünlerini ise genelde bütün kozmetikçilerde bulabilirsin....

she nin ürünleri jelibon gibi renkli renkli bir jelibon hastası olarak çok dikkatimi çektiler burda...teşekkür ederim canım bakacağım dediğiniz yerlere...

tamam canım teşekkür ederim saolasın...

she nin ürünleri jelibon gibi renkli renkli bir jelibon hastası olarak çok dikkatimi çektiler burda...teşekkür ederim canım bakacağım dediğiniz yerlere...
eed süperlerzemuszemus zaten kendi sitelerinde de şekerleme olarak tanıtıyorlar ürünleri.kalp kutulardaki farlar dondurma diye geçiyor.diğer 2li farlar kurabiye diye kaydirigubbakcemile3 değişik isimler vermişler.bi de başka bi sitede okudum,'20 yaş altı bayanlar içindir she markası' diye bi şey yazmışlar.kutularından dolayı bu yargıya varılıyor sanırım ama she ürünleri ile yapılan makyajlar gördüm,20altı yaş ile alakası yok kaydirigubbakcemile3 ayrıca o yaşın altındakiler neden makyaj yapsın diye de dşündüm:kedi:

Donut..marka ve nolarını da yazarsan ,beğenen arkadaşlar olabilir,onlar açısından faydalı olur..
Bi de foto, dev anası gibi olmuş..
eyvahedigeldismile
ay kuculttum oldu mu acaba canım ya ?

gule gule kullan canım,rujun tonu guzel gorunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…