Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende yeni bi allık istiyorum şöyle şeftalimsi bişi
geçmişe baktım mac in peach ini çok beğendiğini söylemişşsin ama kıvamı tuhaftı sanki ben topları kullanamadım mesela kremsi olanlarıda sevemdim makyajımı siliyor gibi sanki bildiğin klasiklerden yanayım nars orgasm fln düşünüyorum varmı bana bi tavsiyen ?

yooo peaches pudra formunda bir allık,krem degil canım.kremleri bende asla kullanamıyorum.
peaches sahane bır ton ama,bahar gibi oluyor yuzun.tazecik

ben yeni aldım peaches gerçekten çok hoş donut un dediği gibi yüzüne bir bahar havası geliyor krem allık kullanabilseydin ladyblush ı tavsiye ederdim cnm çook güzel bir renk

bu arada donut cum güle güle kullan sorun vardı bi türlü yazamadım bobbi brown dan bende istiyorum indirimdeydi çilekte açık rengi yine yükselmiş fiyatı anneler gününü bekliycem

aaaaaaaaaaa evet hakıkaten sen deyınce sımdı baktım canım yukselmıs fıyatı,ama bronzu cok guzel onerırım ve de tesekkur ederım tatlım

ya birsürü yorum yzmıştım aldıklrınıza sitede sorun vardı kaydolmamışkiiiakannehir
donutt bittim aldıklarına canım zevkli kızsın hep diyorum zatenolumunekankayizsmile
tosba roseangel çok güzeller güle güle kullanınnbayanssulusmile

canım tesekkur ederımmmmmm,evet pazar gunu falan tam gocuktu.benım yazdıklarım da uctu

kızçeler
şinci allıktan hiç anlamam
3 dene allığım var
biri pastel ışıltılı bronz
biri şeftali body shop
pembe olan beyu
ama beyu çok yapay duri ya da ben süremiyom
böle canlılık vercek ışıltılı gösteren doğal gösteren bi allık sölesenize kaydirigubbakcemile2

mac in springsheen allık rengini ben çok beğendim..

Ama şu ünlü, viva gaga ruju bana hiç de sempatik gelmedi nedense..:umursamaz:
Diğeri de fena değil,şu cindy olan..alternatifleri de çok o rujun bence..
şakkıdı

ben de onerıcem tutamıcam kendımı kaydirigubbakcemile3

lancome peach fever

mac peaches ve frankly scarlet ve joyous

nars super orgasm

kızlar son aldığım malzemeler ile bir makyaj yaptım...
özellikle istediğim dudak tonu hiç bulamamıştım ama sanırım karışım yapınca oldu...
umarım begenirsiniz... artık dudak rengimi buldum sanırım olumunekankayizsmile

konuyu takip ettiğimden bugüne birsürü aldım da fotolarını çekmeye eriniyorum kaydirigubbakcemile3

ama bugün illa çekicem dedim. çünkü kendimde alırken araştırdım pek bilgi edinememiştim. kozmetikcim sitesinden aldım. sorun yaşamadım. ürünler orjinal. hatta çok ilgililer. alışveriş yapmak isteyip de benim gibi KK da bu konuda bilgi edinemeyen hatunlara da faydam olsun dedim bayanssulusmile

ürünler de tam istediğim gibi çıktı. ohh değmeyin keyfime bayanssulusmile zemuszemus

ben annemin klasiği elizabeth arden diyoruumm=))bronzlar süper hele de
bide yeni favorim bourjois valla çok kalıcı lilas do'r olanı hele süper

pahalı niye öneriyon ya :sinifsinif:
fakirim ben lmaz:

pastel terracotta allık no 6 super! nars orgasma benzetıyorum ben
ve birde cecilenin no 7 si super bir pembe !!! şahaneeeeeee

cok seksiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ama cok bulanık kaydirigubbakcemile2

o site cıdden cok guzel bende cok begenıyorum,gule gule kuulan canım

çörek otu aldın mı canım pastel magic touch kaydirigubbakcemile2güle güle kullan...
bende aldım beğendim ,çok hoşuma gitti ,iyi de kapatıyor sempatiksalakcinni ben unuttum çakmeyi ,daha sonra eklerim ...

pastel de 2 ürün alana 3 . bedva kampanyası var bu arada... ruj ve kapatıcı alınca mascara hediye verdiler....

donut canım resmi büyütünce bulanıklaştı biraz,haklısın ...olumunekankayizsmile

kızlar ben en son clinique rimel aldım ikili paket hemde komik rakama boynerden ikili paket 65 tl biri high definition lashes diğeri high impact mascara hiç kaçırmayın normalde tanesi 45-49 tl arası

tşkler donut bende memnun kaldım. zemuszemus

sağol canım aldımmm kaydirigubbakcemile3 memnunda kaldımda siteden de ürünlerden de kaydirigubbakcemile3 senin de hayırlı olsun canımm dudak rengi şahane bence olumunekankayizsmile hangi ürünleri karıştırdın ? :smiley-cool:

sağol canım aldımmm kaydirigubbakcemile3 memnunda kaldımda siteden de ürünlerden de kaydirigubbakcemile3 senin de hayırlı olsun canımm dudak rengi şahane bence olumunekankayizsmile hangi ürünleri karıştırdın ? :smiley-cool:[/QUOTE .!.:
canım pastelin 20 numara ruju (resimdeki sağdaki ),flormarın dudak rengi dudak kalemi ,inglot lip duo 2li olanının koyu tonundan elde ettim tonu ....

ınglot lip duo bu ;

Son düzenleme:
canım pastelin 20 numara ruju (resimdeki sağdaki ),flormarın dudak rengi dudak kalemi ,inglot lip duo 2li olanının koyu tonundan elde ettim tonu ....

ınglot lip duo bu ;

çok sexy harika olmuş renk. yerimseniben

tüh keşke netten alacağıma adanaya gitseydim pastelin kampanyasından faydalanırdım. neyse genede giderim belki :smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…