Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benim dudaklarım kuş kadar :ecrin_bebek:
renk ne kadar güzel olursa olsun seksi durmaz bende :gitme:

ay kızlarrrrr su ortadakı kızın ruju ne guzel durmus degil miiiiiii

hıh iştee ben bu renk ruj arıyorum ama bulamıyorum, daha doğrusu tenimde böyle durmuyo
bende geçen gün kapatıcıyla lipglossu krıştırdım buna azıcık benzedi eheh=)
kaç numarası bu acaba ya

hıh iştee ben bu renk ruj arıyorum ama bulamıyorum, daha doğrusu tenimde böyle durmuyo
bende geçen gün kapatıcıyla lipglossu krıştırdım buna azıcık benzedi eheh=)
kaç numarası bu acaba ya

Şekerim..maybelline 620 no pinkbrown kullanıyorum,sanki soldakinin de ortadakinin de rengine benziyor yada ikisinin karışımı..doğal bir renk..önerebilirim, bi denersin dudağında..zemuszemus

ya herkesin dudak rengi baska,o yuzden herkeste nude duran bende ölü gelin duruyor :))))))

güle güle kullan gülüm
bunu gurbaa da çok methediyordu ordan hatırladım

donutcum alıntılamadım yer kaplamasın diye
sende güle güle sürün
:dance:

donut, roseangel,kkontes çok güzel malzemeler almışsınız,güle güle kullanın kızlar.....olumunekankayizsmile
Teşekkürler canım....
cildin kuru mu canım ?
yaglı olsa bır turlu,kuru olsa bir turlu.bende fondoten kullanamıyorum cildim yaglı oldugu icin.gule gule kullan canım

tesekkurler canım
Ah ahhh canım bi bilsem kurumu yağlımı günü gününü tutmuyorki bende anlamıyorum bazen bi hassaslaşıyo yanaklarım burnum alnım pul pul oluyo bazen parlıyo yağlı gibim anlamadım valla ...
yağsız su bazlı fondötenler var canım onlardan kullansana...

bu üründen bende de var.
makul bi fiyata almıştım ben 50 tl
nemlendirici kullanırsan altına daha güzel oli
güle güle kullan tatlım Şeniz
Sağol bebem ben kazık yedim herhal 90tl ye aldım....
güle güle kullan canım :)
Sağol canım...
Sağol tatlım...
Güle güle kullan şeker....

güle güle kullan gülüm
bunu gurbaa da çok methediyordu ordan hatırladım

donutcum alıntılamadım yer kaplamasın diye
sende güle güle sürün
:dance:

Sağol canım benim ....

ay kızlarrrrr su ortadakı kızın ruju ne guzel durmus degil miiiiiii

soldaki kadının gözü ne feci kaymış ayol insan bi fotoşop yapar kafamçokkarıştı ortadaki ruju ben de beğendim evet.benziyor diye bi ruj almıştım ama hiç kullanmadım,kokusunu beğememiştimeyvahedigeldismile anca aklıma geldi,üstüne parlatıcı sürüp değerlendirebilirm diye :kedi: gerçi benimki azcuk pembeye kaçıyor gibi ama dediğim gibi parlatıcı ile hakkından gelinebilir belkii

Son düzenleme:
dişlerim yamuk ve sarıydı
döküldüm parayı
bide dünya acı cektim
düz ve beyaz dişlerim var şimdi
diş beyazlatmak nasıl oluyor?
benim çok düzgün dişlerim vardır,herkes tel kullandım zanneder ama azcuk sarılar :gitme: çok üzülüyorum:gitme: dudaklarım da dolgun.açık renk rujda sorun olmuyor ama koyu renkler sürünce resmen gülmemeye çalışıyorumsenağlama

she'lerim için güle güle kullan diyen herkese de çoookkk teşekkür ederim bebiklerimma.s. bugün dayanamayım 3-4 parça daha aldım :asigim: off param kalmadı yine:bbo:

ruju hemen denedim,çok hoşuma gitti dudakta duruşu filan.gayet doğal ve kibar bir renk.tadı ve kokusu varla yok arası bi şey.rahatsız edici bir yanı yok yani.memnun kaldım. oje fotoda pek belli olmadı ama kendisi mat toz pembe.en sevdiğim renkkk :asigim:

Son düzenleme:

benim dişler porselen kuzum sempatiksalakcinni
sarı kalmasına razıydım o acıları çekmektense
emme yamuktuda sempatiksalakcinni ahan böledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…