Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay ne guzeliiiiiiii,hangısını aldın canım benım koysanaaa

ay buarada calısanlar bellı oluyor,8 de damlıoruz buralara :)))

renksiz gibi ama değil
dore tonlarında ışıltılı bişe
çok güzel ya
evden yüklemem lazım fotoları evdeki bağlantı dandik
inşallah bu akşam hallederim.
cilinique'nin setide çok güzel
minik minik farları ve rujları

ısıl ısıl deyınce kaydirigubbakcemile2 kaptım olayı akannehir

gule gule kullan canımmmm

günaydın tospişşşş..olumunekankayizsmile
cicilerini ekle yaaa.merak ettik..
Daha bana gelen giden yok..haberin ola canım..

günaydın tospişşşş..olumunekankayizsmile
cicilerini ekle yaaa.merak ettik..
Daha bana gelen giden yok..haberin ola canım..

tamam kuşum akşam koyarım ganimetlerimi
bi sürü şey oldu ..
ama ruja bayıldım

donut serisini yapıcak kadar varmış ysl süperrrrrr
bundan sonra sadece ysl alcem
hatta bi ara ilerleyen aylarda seni koluma takıp alışverişe çıkam diyom
olar mı -tatlicadiarzu-

kızlar herkes aldıklarını güle güle kullansın :) çok canım çekio yaaa hele she ürünleri muhteşem tam kurabiye ve şekerleme yawww :)

orda bir lancome gordum sankı :asigim:

tabi canım elite marka pembenin nosu 144 ,elite chic nosu289

ay ne coookkk ojeee,gule gule kullan canım bneım
çok mu bilmiyorumkismile bende 40-50 şişe oje var bebem.bunlar ne ki :kedi: bu arada merci :1hug:

teşekkür ederim canım mac kullanmadım ben,bilemiyorum ama she için dediklerine katılıyorum.akşam tek kat pembe sürdüm (buraya da eklemiştim foto) max 15 dk kullanmadım elleri.hala da sürdüğüm gibiler zemuszemus

ah olmazmıııııııı tatlısım olmazmııııııııı,sen de ben kosar gelırım olumunekankayizsmile

canın çekiosa sen de al kuşummmkaydirigubbakcemile3
kızz ben pintiyim az biraz öle işime yaramayanı almam kolay kolay çok pis canım sıkılması lazım ölesine bişiler almam için :)
cari açığımı azaltıyım yazın bi alışveriş turu yapak istanbulda opuyorumnanaktan

heheh kız senin cari açık kaç yılda kapanır yaza ne kaldı lülülülülülükaydirigubbakcemile3

ah ben hiç öyle olamadım bilmiyorumkismile sadece makyaj ürününde değil,diğer şeylerde de asla 'ihtiyaç'tan dolayı aldığım olmadı:gitme:

ay ne guzeliiiiiiii,hangısını aldın canım benım koysanaaa

ay buarada calısanlar bellı oluyor,8 de damlıoruz buralara :)))

bende çalışıyorum ama sabah girmeye vakit bulamıyorumm:çok üzgünüm:
anca öglen arası iştebenneyaptımki

neler aldınız yaa ben kendimi tutuyorum bu topice girmemek için valla buraya girince içimdeki şeytan uyanıyo kredikartım güneş gibi parlamaya başlıyo:kedi: çok feci bişi:kedi:

cari açığımı azaltıyım yazın bi alışveriş turu yapak istanbulda opuyorumnanaktan

o cari açıklar kapanmıyo hiç aksine yazın kuyu kadar oluyo valla benden söylemesisempatiksalakcinni
bende bide parmak arası terlik hastalıgı var ne bulursam alıyorum şakada şukada geziyorumzemuszemus yazda geldi paralar kuş olcak demektireyvahedigeldismile

bebiklerim she far denedim.ilk defa bi far , sürerken, yanaklarıma orama burama bulaşmadı :1shok: normalde yanaklarım,elmacık kısımlarım far kalıntıları ile dolardı klava: kalıcılığı hakkında da akşama yorum yapabilirim ancak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…