Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eed süperlerzemuszemus zaten kendi sitelerinde de şekerleme olarak tanıtıyorlar ürünleri.kalp kutulardaki farlar dondurma diye geçiyor.diğer 2li farlar kurabiye diye kaydirigubbakcemile3 değişik isimler vermişler.bi de başka bi sitede okudum,'20 yaş altı bayanlar içindir she markası' diye bi şey yazmışlar.kutularından dolayı bu yargıya varılıyor sanırım ama she ürünleri ile yapılan makyajlar gördüm,20altı yaş ile alakası yok kaydirigubbakcemile3 ayrıca o yaşın altındakiler neden makyaj yapsın diye de dşündüm:kedi:

hakikaten 20 yaşın altındakiler nie makyaj yapsınki ben bile 22 yaşında başladım makyaj yapmaya...cnm şimdi ufacık kızlara bile oje sürüyorlar hiç tasvip etmediğim şeylerdir onlar herşeyin bir yaşı vardır çocuk yaşta alıştırmamak lazım süsü püsü...güzel oluyor sanıyorlar ama aksine çok itici buluyorum sevesim gelmiyor tırnakları ojeli ufak kızları ne yalan söyleyeyim...yanlış:eek:lmaz:

she'lerim için güle güle kullan diyen herkese de çoookkk teşekkür ederim bebiklerimma.s. bugün dayanamayım 3-4 parça daha aldım :asigim: off param kalmadı yine:bbo:

ruju hemen denedim,çok hoşuma gitti dudakta duruşu filan.gayet doğal ve kibar bir renk.tadı ve kokusu varla yok arası bi şey.rahatsız edici bir yanı yok yani.memnun kaldım. oje fotoda pek belli olmadı ama kendisi mat toz pembe.en sevdiğim renkkk :asigim:

she nin ürünlerini bende merak ediyorumbilmiyorumkismile
özellikle farlarını.
burda umduğumdan daha hoş gözüküyorlar.
rastlarsam deneyeyim yerimseniben
güle güle kullan bayanssulusmile

hakikaten 20 yaşın altındakiler nie makyaj yapsınki ben bile 22 yaşında başladım makyaj yapmaya...cnm şimdi ufacık kızlara bile oje sürüyorlar hiç tasvip etmediğim şeylerdir onlar herşeyin bir yaşı vardır çocuk yaşta alıştırmamak lazım süsü püsü...güzel oluyor sanıyorlar ama aksine çok itici buluyorum sevesim gelmiyor tırnakları ojeli ufak kızları ne yalan söyleyeyim...yanlış:eek:lmaz:
ben geçen bi bebe gördüm.4-5 yaşlarında. sarı lüle saçlar,renkli gözler.lila renk makyaj gözlerde.pembe de bir ruj.ellerinde birer torba ve de çantası... şok oldum.bildiğin küçük kadın ohaoldumsmile

Son düzenleme:
she nin ürünlerini bende merak ediyorumbilmiyorumkismile
özellikle farlarını.
burda umduğumdan daha hoş gözüküyorlar.
rastlarsam deneyeyim yerimseniben
güle güle kullan bayanssulusmile
saol kuşumm:kedi: farları henüz denemedim ama kullanır kullanmaz yazıcam fikrimi.rujlarını beğendim (başka bi ruju daha var,metal bi kutuda 3 minik ruj şeklinde.onların kötü olduğunu duymuştum,o yüzden almadım.resimdeki rujlardan söz ediyorum sadece).deneme yaptım bugün.4-5 saat kadar kaldılar valla.üstelik renk seçenekleri de baya bolzemuszemus

ben geçen bi bebe gördüm.4-5 yaşlarında.sarı lüle saçlar,renkli gözler.lila renk makyaj gözlerde.pembe de bir ruj.ellerinde birer torba ve de çantası... şok oldum.bildiğin küçük kadın ohaoldumsmile

hey maaşallah büyümüşte küçülmüş bebeye bak sen ...
işte bunlar hep ailelerin hatası asla asla ufacık çocuğa kozmetik ürünü ne kullanmasına izin veririm nede kendim sürerim bebek gibi cildi varken neden göz göre göre tahriş edeyimki çok yanlış...

hey maaşallah büyümüşte küçülmüş bebeye bak sen ...
işte bunlar hep ailelerin hatası asla asla ufacık çocuğa kozmetik ürünü ne kullanmasına izin veririm nede kendim sürerim bebek gibi cildi varken neden göz göre göre tahriş edeyimki çok yanlış...
eed bnce de,zten dedğin gbi çok da kötü duruyor.masumluğunu alıyo bebeğinbilmiyorumkismile

bugün aldığımı denedim hemen kuzucuklar.eminim ki hepinizde bu renk oje vardır ama yine de fikir olsun diye ekliyorum.tırnaklarım bu ara pek bi kırılgan,çirkinliklerinin kusuruna bakmayına.s.

bunlarıda yenı aldım kızlar lorealın rımelını uzun yıllardır kullanıyorum cok da memnunum yogun koyuluk ve dolgunluk veren bır rımel bu ruju da çok beyenerek aldım krem gıbı yumusacık ve rujun ustune parlatıcı surmus gıbı parlıyo ıkısıne 50 lıra cıvarı bı ucret odedım.

güle güle kullan cnım,bu telescopicten iyi mi ?

4018.jpg

banada annemin aldığı makyaj ürünleri...

donutcum aldığın rujlar ne marka ve kaç numero bize söylermisin acep olumunekankayizsmilezemuszemuskaydirigubbakcemile3

kuzularım bunlar yeni değil ama she ile ilgilenen oldu diye koymak istedim.ojelerinden de memnunum ben bu meretin:icecream: özellikle en sağdaki dore altın sarısı mıdır nedir ismisini bilemiyorum,kahve tonlarıyla süper gidiyor bencea.s.

4018.jpg

banada annemin aldığı makyaj ürünleri...

orda bir lancome gordum sankı :asigim:

donutcum aldığın rujlar ne marka ve kaç numero bize söylermisin acep olumunekankayizsmilezemuszemuskaydirigubbakcemile3

tabi canım elite marka pembenin nosu 144 ,elite chic nosu289

kuzularım bunlar yeni değil ama she ile ilgilenen oldu diye koymak istedim.ojelerinden de memnunum ben bu meretin:icecream: özellikle en sağdaki dore altın sarısı mıdır nedir ismisini bilemiyorum,kahve tonlarıyla süper gidiyor bencea.s.

ay ne coookkk ojeee,gule gule kullan canım bneım

Renkleri çok güzel canım güle güle kullan ...
Shenin ojelerinde en sevdiğim özellik tek katta bile rengini veriyor ve diğer ojelere nazaran daha çabuk kuruyor...
Geçen mac koleksiyonundan mor oje aldım 3 katta rengini zor verdi öğlen sürdüm akşama kadar anca kurudu die düşünürken gece yatıp sabah kalktığımda tırnaklarımı gördüğümde dumur oldum bütün çizik çizikti sizinde bilginiz olsun die paylaşmak istedim kısacası she ojeleri macin ojelerinden daha kalitelii....

ysl'nin rujuna bayıldım
bundan sonra ruj almıcam haybeden
biten 3 ruj yerine ysl ruj alcam zemuszemus
çok güzel çok

ay ne guzeliiiiiiii,hangısını aldın canım benım koysanaaa

ay buarada calısanlar bellı oluyor,8 de damlıoruz buralara :)))

X