Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
merhaba, bu tüpteki göz kreminin fiyatı ne kadar acaba? şimdiden teşekkürler.

30 dıye bılıyorum ben canım

saol canım:kedi: sizinkiler yanında azcuk sönük kaldılar ama ben öyle çok kaliteli almaya kıyamıyorum kaydirigubbakcemile3

yok valla bu tamamen kazıklanma ıstegı ıle alakalı bır durum,kimileri mazoşişttir ya hani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kontess güle güle kullan krem farları cok seveceksin sürümü cok kolay yerimseniben

donut rujlara bayıldımmmm o top top olanı gördüğümde cok merak etmiştim
rengarenk yüzde nasıl duruyorki güle güle kullan cok tatlı hersey
yerimseniben

30 TL canım...

kontes'cim She'ler çok şeker di mi ?bayanssulusmile
Renkli rimel hakkında yorumları bekliyoruz tatlım...

bende kullanıyorum,cok hosuma gıdıyor evitaminli göz kremi.sende memnun musun canım ?

valla tatlım sankı ıncıyı kırmısın,zerreciklere ayırmısın yuzune dagıtmısın gıbi duruyor.Nasıl tanım ama kaydirigubbakcemile3

çok beğenerek aldım ve pişman olmadım gercekten tavsiye ederim süper bir oje hem çabuk kuruyor hemde bakım yapıyor..kolay kolay oje kullanmam ama bunu çok kullanacağım kesin:):)

nıvea sea extracts manıcure serisinden 06 numara 12 lira

30 TL canım...

kontes'cim She'ler çok şeker di mi ?bayanssulusmile
Renkli rimel hakkında yorumları bekliyoruz tatlım...
eed yaa çok şekerlerzemuszemus bi de indirim olunca 'e hepsinden alınır ki delikafadulden' moduna girdim ama arkadaşım frenledi beni :kedi: yiboshayallersmilene de bir çıkarma daha yapıcam o dükkanakaydirigubbakcemile3 tmm bebeim kullanınca sülerimmzemuszemus

saol bebemmm,1 tane de önceden almştım,4 oldular...alayını alırım vallahi seversemsempatiksalakcinni sonra da evde she köşesi kurarım :roflol:

30 dıye bılıyorum ben canım

yok valla bu tamamen kazıklanma ıstegı ıle alakalı bır durum,kimileri mazoşişttir ya hani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kullanmayı becerebilsem kıyarım da,diğer türlü olunca yazık edicekmişim gibi geliyo sempatiksalakcinni

kızlar herks cıcılerını gule gule sursun surustursunnnn

benımde cıcılerım geldi :asigim:

ooooo süperler canım güle güle kullan süper duruyorlar valla :))))
ben de bugün bi sürü she aldım kendime:icecream: %50 indirim vardı.delirdim resmendelikafadulden ürünleri denemek için de iyi bir fırsat olucak

sonuncusu mavi rimel

güle güle kullan canım she ürünlerini merak ediyorum kullanıp yorum yaparsın artık :)

güle güle kullan canım rengi ne acaba bi resim çekip eklermisin acaba :) her zaman kullanılcak bişeye benzio ben pek oje kullanmıyorum tırnaklarım çok güçsüz kırılıp duruo

donutcum güle güle kullan
kontess sende

ben çilekten cicilerim türkiyeye ulaşmış bugün ablam
teslim alır herhal

canım tesekkur ederım

donutcum güle güle kullan
kontess sende

ben çilekten cicilerim türkiyeye ulaşmış bugün ablam
teslim alır herhal

sagol canım

Bende cuma günü smashbox aldım ve dün ilk defa kullandım bir ürün fondöteni ciltte bu kadarmı pürüzsüz yapar cildimin bebek görüntüsüne hayran kaldım muhteşem bir ürün ...smashbox tan önce cildimi ne kadar nemlendirirsem nemlendireyim fondöten cildimde pul pul dururdu ama şimdi nemlendirmeden bile sadece smashbox ve föndoten uyguluyorum cildimde ne pullanma nede fondöten birikimi hiç bişi olmuyor ben çok memnun kaldım....biraz pahalı ama uzun zaman yetecek bir ürün....

donut, roseangel,kkontes çok güzel malzemeler almışsınız,güle güle kullanın kızlar.....olumunekankayizsmile

cildin kuru mu canım ?
yaglı olsa bır turlu,kuru olsa bir turlu.bende fondoten kullanamıyorum cildim yaglı oldugu icin.gule gule kullan canım

donut, roseangel,kkontes çok güzel malzemeler almışsınız,güle güle kullanın kızlar.....olumunekankayizsmile

tesekkurler canım

bu üründen bende de var.
makul bi fiyata almıştım ben 50 tl
nemlendirici kullanırsan altına daha güzel oli
güle güle kullan tatlım Şeniz

güle güle kullan canım :)

uzun zamandır bakmamıştım bu topiğe öncelikle merhabalar
ne güzel şeyler almışsınız özellikle donutun allığına bittim şekerleme gibi
güle güle kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…