Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sagol canum bilmem ben ilk defa ordan birsey aldim, bir kac defa niyetlendim body butter falan alim diye ama niyese hic bir kokuyu begenmedim cok itici geldiler bana kremi iyidir insallah herkezin övdügü gibi

sende güle güle kullan burde hic görmedim öyle kampanya pek ucuzlamiyor burda yav

sagol bebeeem

güle güle kullan cnmmm
opuyorumnanaktan

bunlarda benim cicişlerim arkadaşlar fondöten yeni çıkmış flormar golden rose tarzı ürünler cildimi mahvetti sivilcce yaptı,cilt uzmanının dediğine göre bu yağsız bir fondötenmiş sivilce yapmazmış.watsondan aldım yaklaşık 20 liralık kapatıcıyı hediye ettiler,maybeline'nin köpük allığındanda çok memnunum makyajımı sabah yapıyorum akşama kadar çıkmıyo.bu arada tabanada niveanın aqua sensation canlandırıcı gündüz bakım kremini kullanıyorum şuan için memnunum ürünlerimden...

Eklentiler

• $Görüntü026.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 52
kızlar dün ben bişi yaptım:kedi:
dudağıma bi renk yaptım ki bayıldım resmen :jeyyar:ama ne bulduysam sürdüm yaniii=))
önce inglot baz sürdüm dudaklarıma, üstüne bildiğiniz krem kapatıcılar varya ondan sürdüm ten rengi oldu zaten.
onun üzerine de önce biraz parlatıcı sürdüm en üste de bourjois rose lipgloss..sonra bigüzel yedirdim bunların hepsini ay bayıldım renge yaa....evin içinde denemek için sürmüştüm melekler korusun filan izledim o arada ehueh=) cerez filan yedim sonra gittim baktım hala dudagımda duruyodu 4 saat filan geçmiştir kesinbayanssulusmile
tam istediğim rengi buldum hemde acayip eglenceli oluyo tavsiye ederimkaydirigubbakcemile3

ooooo yaratıcılığını konuşturmuşun canımmmmmm tekrar yapınca resim çek koy kız merak ettim :)

canım güle güle kullan...opuyorumnanaktan
Nivea yağsız fondoten mi çıkarmış...
kaydirigubbakcemile2

ooooo yaratıcılığını konuşturmuşun canımmmmmm tekrar yapınca resim çek koy kız merak ettim :)
valla yasempatiksalakcinni bi arkadaşım hep böyle şeyler yapardı ben yanaşmazdım pek ama dün öyyle bi esti =))
peki tatlım telefonunki bozuk ama birinden bulur çekerim en kısa zamanda
edit:
en sondaki gibi işte=)ama tabi parlatıcı vardı

tatlım güle güle kullan ama yağsız diye sivlce yapmaz sanma, sivilce yapan sadece yağ değildir, gözeneği tıkayan her türlü şey sivilce yapar canım

Son düzenleme:
nemlendiricili bir fondötenmiş bu arkadaşlar yağ oranı sıfırmış cildimizde sivilce olmasının nedeni nem dengesidir zaten,yağlı olup hiç nemlendirmiyo olmamız,o yüzden sivilceli ciltler yağsız ürünler tercih etmeliymiş geçde olsa öğrendim inş sivilcelerimde geçicek

ay senin mesajını okumamıştım ben canımm
nerden bulabilirimki onubilmiyorumkismile aslında bu tür önemli ürünlerde numune kullanıp almak gerek ama heryerde numune vermıyo işte

canım tum eczanelerde var aslında

bunlar son cicislerim

gule gule kullan talım,mis gibi sur surustur

ben fondotenını onermıyorum,ama sahsı fıkrım.dene begenebılırsın.ama kapatıcısına kefilim :)))

bende cok uzgun olarak belırtıyorum ki ten urunlerınden hıcbırını Turk markası almam.Henuz o teknolojıyı yakalayamadık bız.Rujlar falan sahane ama ten urunlerı ıcın henuz erken..

Son düzenleme:
benim annemde bana bir dünya makyaj ürünü almış resmini çekip eklerim bu resimdeki makyajı hep beğenmişimdir nasıl fondoten kullanıyor bunlar ıslak gibi duruyor ciltte ben bu fondoteni almaya gitsem ne diyeceğim satıcıya bu resimdeki fondotendenmi istiyorum diyeceğim...o kadar meraklıyım makyaj malzemelerine ama dünyadan haberim yok

güle güle kullan,kapatıcıyı hediye etmeleri güzelmiş
ama maalesef sorunlu cildime nivea iyi gelmiyo benim,alamıyorum o yüzden

slm kızlar,tepe nautilus carrefour daydım,girişte nivea stanttı vardı cilt analizi yapıyorlar ve 2 ürün alana makyaj çantası hediye ediyorlar,ben yaptırdım hassas cilt için ürünlerinden ikisini aldım,nemlendirici kremim var diye almadım.ikisine 24 tl(12+12) verdim.umarım ürünler iyidir daha önce bu markayı kullanmamıştım.kullananlar var mı?

Eklentiler

• $Görüntü051.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 47
canım ben merak edip almıstım kampanya vardı göz temizleyicisi de hediyeydi hatta sanırım, temizleyicisi fena değil ama tonik cildimi tahriş etti kullanmıyorum:sinifsinif:

kızlar herks cıcılerını gule gule sursun surustursunnnn

benımde cıcılerım geldi :asigim:

Son düzenleme:
donut güle güle kullan canım...:asigim:
meteories'den memnun kalmayanları okumuştum bloglarda, sen memnun kalırsın umarım...
Givenchy rujlar çok güzel görünüyor...
opuyorumnanaktan

coook tesekkur ederım.canım bayıldım nesinden memnun degıller anlamadım acıkcası,oyle guzel duruyor ki yuzde.kokusu da cabası

coook tesekkur ederım.canım bayıldım nesinden memnun degıller anlamadım acıkcası,oyle guzel duruyor ki yuzde.kokusu da cabası
iyi günler de kullan canım.o top toplar allık mı dicem ama renkleri müsait değil gbi bilmiyorumkismile yiyesim geldi şekere benziyolarsempatiksalakcinni

ben de bugün bi sürü she aldım kendime:icecream: %50 indirim vardı.delirdim resmendelikafadulden ürünleri denemek için de iyi bir fırsat olucak

sonuncusu mavi rimel

Son düzenleme:
kızlar herks cıcılerını gule gule sursun surustursunnnn

benımde cıcılerım geldi :asigim:

Donut güle güle kullan bebem çok güzeller yaa helede allıkların sürme beni ye dio opuyorumnanaktan
ben de bugün bi sürü she aldım kendime:icecream: %50 indirim vardı.delirdim resmendelikafadulden ürünleri denemek için de iyi bir fırsat olucak

sonuncusu mavi rimel

kontes güle güle kullan tatlım...

Donut güle güle kullan bebem çok güzeller yaa helede allıkların sürme beni ye dio opuyorumnanaktan

kontes güle güle kullan tatlım...
saol canım:kedi: sizinkiler yanında azcuk sönük kaldılar ama ben öyle çok kaliteli almaya kıyamıyorum kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…