Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
geçen krdi arkadaştan bahsetmiştim hamiş doğurunca alcam diye :)
bizimki hamiş hamiş devam ediyomuş satışa
bi kaç arkadaş sormuştu özel mesaj atarsanız cevaplar.
nicki krdi

internetten siparis verdigim paletim geldi ,en son bunu almis oldum

offfff renkler şahane nerden sipariş verdin canım ne marka bu?
güle güle kullan
nicki krdi

bende görüştüm kendisiyle :))) daha çok parfüm varmış elinde smashbox lipglosslar falan vardı ggde dükkanı varmış ordan takip ediyorum :))))

bu arada satrapicim zararın neresinden dönersen kardır canım üzme canını şimdi giicen oraya aptal aptal yüzüne bakcaklar kesin sıkma canını sakın başka bir marka alırsın artık biraz bekle aaştır iyice bende benefit aldım çilekten bulamadım ismini ama inşallah yoktur

nicki krdi

corelim saol haber verdiğin için bebeğimopuyorumnanaktan

cafeeemm hemen msj atalım krdi'ye

AAAAA noldu canım yaaa çok merak ettim şimdi kafamçokkarıştı:uhm:eyvahedigeldismileakannehir

önce paketi açtım kalın bir kutuda ve iyi korunmuş gibi gözüküyodu.. kutuyu açar açmaz çok güzel sabun kokusu gelmeye başladı.. bi heycanla ürünlere baktım mafoldumben

herkes sitesinde ürünlerin demir kutuda olduğunu söylüyorduki bana kağıt poşetlere sarılmış halde geldi sadece maskeler plastik kaptaydı ohaoldumsmile hatta balistiklerin bazısı paketlenmemiş bile. 75 TL lik alışverişe 75 TL lik ürün bedavaydı.. hediye etmeyi planladığım bi yılbaşı paketide almıştım içinde bir sabun 2 balistik vardı sitede çok güzel gözüküyodu şu resimdeki yeşil paket.. iyiki açmadan vermemişim paketi açtığım anda balistiklerin tozu akmaya başladı mafoldumben arkadaşıma süpriz yapıcaktım sözde ama bana süpriz oldu resmen alsanaalsanasmile balistiklerin resmini çekemedim çünkü dökülüo

duj jeli ve saç kremi almıştım akmış :sinifsinif:
ayrıca sitede gördüğüm resimlerle bana gelenler arasında dağlar kadar fark varohaoldumsmile

hayatımda ilk defa internetten yaptığım alışverişe pişman oldum mafoldumbenmafoldumben
ürünleri kullanmadım henüz kalitesine bişey diyemem bidaha alcak olsam bile internetten sipariş vermem

Son düzenleme:
hadi yükle alcaktım almayım ozaman tüh alsanaalsanasmile

kuşum kalitesine bişi diyemem ama böle kırık dökük gelince canım sıkıldı sonuçta hediye edicektim ama edemiycem
:umursamaz: üstelik o hediye paketli kutu 27.75 değerindeymiş bilsem yerine başka şey alırdım

offff şok şok şok resmen canım bende bir güzel resimlerini çek siteye şikayet et bu ne böle sitedekiyle sendeki birbirine benzemiyo bilee o kadar para veriyosun canım iade etmeye çalış hatta klava:

mafoldumbenayy tüh neden öle olmuşlar,olsun görüntüsü kötü içeriği iyidir inşallah:sinifsinif:

bencede şikayet et yolla resimleri,böle mi yolluosunuz siz ürünleri de ! alsanaalsanasmile

merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak...burası yeri değil ama merak ettim...benim tenim çok hassas fontoden süreyim hemen yüzümde kocaman sivilceler çıkıyor elime krem süreyim kaşınıp kızarıyor...alerjik tenlere önereceğniz bir marka varmı ben pek anlamıyorum makyaj ürünlerinden o yüzden sizlere sorayım dedim.

lattecim mutlaka ara bence mail adreside varmış ama buaray yazamıom
Lush Fresh Handmade Cosmetics internet üzerinden ve telefonla vereceğiniz siparişlerde öncelikle müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşadığınız ürün ve teslimat kaynaklı her türlü sorunu tarafımıza iletmenizi rica ediyoruz, sorunlarınız tarafımızdan değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

Lushturkey.com`dan alınan ürünlerin teslim garantisi ve iade şartları
Lushturkey.com` dan aldığınız her ürün, lushturkey.com tarafından sağlam biçimde size ulaştırılacaktır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek durumlar için, müşterilerimizin ürünle ilgili satış destek elemanımıza başvurması gerekmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

- ıadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, müşteri tarafından kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- ıade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
- ıade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda satış destek elemanımız tarafından size yönlendirilecek kurye ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Son düzenleme:

çncelikle birdoktora görünmeni tavsiye ederim şimdi biz ne desek boş :)))) hassas ciltler için dermokozmetik ürünleri önericektir doktorda :)

tatlım hemen maili bastım hayal kırıklığına uğradım felan dedim ama
ben paketlerini yırttım çünkü duj jeli akmış diğer paketler ıslanmış erimesinler diye hemen buzdolabı poşetlerine sardım iade almazlarki mafoldumben

O nasil paketmis oyle, yazik o kadar paraya be, tuh yaziklar olsun, hepsi kirik dokuk, belki iade olur dene bakalim insallah alirlar

Yaa arkadaşlar belki bende pat diye dalmış olabilirim ama konu bile açtım kimse ya görmedi yada kullanmadı yorum yapan olmamışş... Sizler kesin billirsiniz diye en son çare buraya geldim

Bunu almayı düşünüyorum, yoğun kapatıcı özelliği olduğu ve methini duyduğum içinn
mac studio finish concealer

alanlar çok memnun bakın yoruma
Kullanımı: Öncelikle göz çevresi ve yüzün geri kalan tüm sorunları için ama ben daha çok gözler için kullanıyorum. Süper. Daha önce Studio Sculpt kullandım ve o maske gibi durdu, toplandı, kepeklendi, artık daha ne yapabilir derken bir de aktı. Hemen geri götürüp bununla değiştirdim. Öncelikle iyice nemlendirmek gerekiyor. Son derece kapatıcı. Ustune hafif bir de pudra çekiyorum, gözaltı morluğundan eser kalmıyor. Gayet de doğal duruyor

işte buda ürün

Ama fiyatını bir türlü bulamıyorum yaaaaa ( kullanan ve öneren varmı kızlar??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…