Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya bende taktım bu hayvan deneyi yapan firmalara ne alcaz ki biz şimdi niveada varmıydı hatırlamıyorum dudak kremi kullanıom o olmazsa ne alcam offf
güle güle kullan inşallah iyi gelir cildine

nivea yapmıyor hayvanlar üzerinde test sitesinde de bu deneylere izin vermediklerini yazmışlar.

teşekkürler sen de güle güle kullanbayanssulusmile

magrenta ve minicik1peri çok teşekkür ederim..bütün kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın :)

Ben aglama istiyorum, gercekden bunlari o hayvanlara yapiolarsa Allah belalerini versin insallah, baska bi sey uzerinde yapamiolar mi off, maybelinne bile ya offffff mafoldumben :--

Maalesef yapıyorlar Çorumlum...:a015:

Loreal 2010 itibarı ile hayvan deneylerini durduracağını açıklamıştı ama nasıl ispatlanır bu bilemiyorum...

luna88,
Off MACler muhteşem, renkler çok uyumlu canım güle güle kullan!
:smiley-cool:

kızlarr bende bugun bunları aldımzemuszemus

Luna aldıklarını güle güle kullan canım...
Allık ile lipstick in adını öğrenebilirmiyim...
Bide sephora farını kullandıktan sonra yazarmısın bendede gri morlu var ben pek memnun kalmadım renk vermiyor hiç fix+ bile kurtaramadı farı...

hemde nasil, tuglerim diken diken oldu ya, daha yeni maybelline almistim, bilmiyordum offff ( ben baska marka pek kullanmazdm ki, zaten digerleri cok pahali of offfff, nasil bi eziyettir ya, insallah baska deneyler yaparlar da hayvanlardan rahat verirler ( mafoldumben .

Luna cım güle güle kullan allık ve rujun rengine bayıldım.

bu da bugün aldığım ysl peeling bi de parfümerinin verdiği esential saç şekillendirici testerları

teşekkürler kızlar
daha iyileri sizin olsun

mac ladyblush
mac lipstick brave

sephorayı da deneyeyim yazarım cnm

Luna cım güle güle kullan allık ve rujun rengine bayıldım.

bu da bugün aldığım ysl peeling bi de parfümerinin verdiği esential saç şekillendirici testerları

Canım aldıklarıını güle güle kullan ..
Bende peeling alıcam ama karar veremedim ne alacağıma sevildeki bayan Lancaster ı çok metetti micro peelingmiş cilde zarar vermiyormuş deriyi çizmeden temizliyormuş kullandıktan sonra ysl hakkında görüşlerini bekliyorum...

canım teşekkür ederim

evet ben de granülleri minik bi peeling arıyordum cildim özellikle bu mevsimde çok hassas .parfümerideki kız bunda hiç granül olmadığını söyledi zaten yazıyodu kutusunda da granül-free diye.

kullanınca yorumlayacağım canım

evet canım başka deney yöntemleri olduğu halde ısrarla hayvan deneyleri yapmaya devam ettikleri müddetçe o markaları boykot etmeliyiz kuzumyasakkelime

lancome almam
lorealle aram yok
maybilen bi rimelim var bi daha almam.
max factorle yollarımı ayıralı epey oldu zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…