Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tamam şimdi farkettim hay Allah kahretsin

alfabetik sıraya göre baktığımda görememiştim

Sanofi (Yves Saint Laurent)
90 Park Ave., 24th Fl., New York, NY

S harfindeymiş

yarın hemen gidip değiştiricem

ve o satıcıya da iki çift sözüm var

çok sinirlendim ya gerçi benim hatam

açmadıysan çıkarmazlar canım...
Allah canlarını alasıcalar alsanaalsanasmile
dior yokmuş sevinmim ama :kedi:

satmak için kırk takla atıyorlar ya ... biliolardır deneylerin yapıldığını,ne olur onu satmasa başka bişe satsa,saygı duysa ...Allah'ım sinir oluorm böle satıcılara alsanaalsanasmile

rimelde dior'u günlüğe çeviricem artık.
maybilen kullanıyodum günlük
estee'de yok Allahtan fondotenimden çok memnunumda.

satmak için kırk takla atıyorlar ya ... biliolardır deneylerin yapıldığını,ne olur onu satmasa başka bişe satsa,saygı duysa ...Allah'ım sinir oluorm böle satıcılara alsanaalsanasmile

yok green peace den gitmişler de o kozmetik mağazasına yok petayla mailleşmişler de düşünebiliyo musun güler misin ağlar mısın

gerçi benim salaklığım bu ama abi bu kadar da yalan söylenilir mi ya green peace, peta falan diyerek

ama sen nerden bileceksin,okadar yalan sölemeyi nasıl kişiliklerse,yarın utanırlan inşallah biraz Çok üzgünüm çoook

kızlarr bende bugun bunları aldımzemuszemus
dsc02801z.jpg

amanınn mac ganimetleriidelikafadulden güle güle kullan bebişzemuszemus

yok green peace den gitmişler de o kozmetik mağazasına yok petayla mailleşmişler de düşünebiliyo musun güler misin ağlar mısın
gerçi benim salaklığım bu ama abi bu kadar da yalan söylenilir mi ya green peace, peta falan diyerek

ee orti nesaman mağazayı basmaya gidiyorusssguclubacismile
bence 2 çift lafı hakettmiş :mymeka::dilcikar:

satrapi canım çok kızdım yaa.. müşteriye doğru bilgi vermek zorundalar kafadan atmasyonla olur mu bu iş. hayret bişey. bandını açmadıysan değiştirmek zorundalar canım ama ne olur ne olmaz fişle git. cazgırlıkla yapılmayacak şey de yok. ben neler neler değiştirttim hatalı vs çıktı da.

ya inanamıyorum
+ Colgate-Palmolive, 300 Park Avenue, New York, NY
(+ şu anda hayvanlar üzerinde deney konusunda resmi geciktirme döneminde).

Cosmair (L’Oréal, Lancome, Maybelline)
575 Fifth Ave., New York, NY
Del Laboratories (Flame Glow, Commerce Drug, Sally Hansen)
Elizabeth Arden
Johnson & Johnson
Max Factor
Pantene
:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:

inanamıyorum ya çoğu kullandığım markanın hayvanlar üzerinde test yaptığını bilmiyodum :1no2:

satrapi canım çok kızdım yaa.. müşteriye doğru bilgi vermek zorundalar kafadan atmasyonla olur mu bu iş. hayret bişey. bandını açmadıysan değiştirmek zorundalar canım ama ne olur ne olmaz fişle git. cazgırlıkla yapılmayacak şey de yok. ben neler neler değiştirttim hatalı vs çıktı da.

canım bi de bu bilinçli yaptı yani petayı green peace i falan da katıyo ki işin içine yuh yani

dikkatsizliğim yüzünden sırf o tiplerle muhattap olmak zorunda kalcam ama rezil edicem fazlasıyla çünkü satış tekniğinden öte bi ahlaksızlık bu

X