Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tatlım mac in resmi sitesinde US $16.50 diyo Türkiyede de yaklaşış 5 tl gibi bi fark olur yanii max. 35-36 gibi bişidir tahminimce

corel memnunmusun canım?? birde frçayla uygulanıyor diyor. parmaklarla uygulansa yada sünger yardımıyla olmazmı?? ve önce kremmi sürüyoruz makyajdan önce göz altına nemlendirici bakımından??

cafelatte çok üzüldüm yaa hayret bişey! Ne biçim kampanya, madem baştan savma yapacaklar, hiç yapmasınlar!

Satrapim, kuzum bence de git o satış danışmanına çemkir valla!

hepiniz güle güle kullanın kızlar.. bunlarda bnmm aldklarım..

buda kampüsün tuvaletinde bi cihaz wr 1 tl atıosn birer kullanımlık ürünler verio :))

Son düzenleme:

geçen gece topiğime ekledim,ama burda sizlerlede paylaşmak istedim
carminalandım kızlarbayanssulusmile

carminalarda indirim vardı kızlar geçen hafta..hala varmı bilmiyorum..terekota farım ve pullu çantam hediye
rimel: 8 tl ye aldım asıl fiyatı 23 tl imiş
rimel özellikleri:kıvrım vermesi..ama sevmedim neden derseniz kırıntı bıraktı gözümde..ne kırıntısı diyceksiniz şimdi:)yani tane tane kum gibi olup dökülme yapıyo..güzel kıvrım veriyo ama sevmedim.tavsiye etmem o yüzden

allık:02 numara..koyu ve simsiz.klasik bir allık özelliği yok..çok toz toz oluyo tavsiye etmem..ama rengi güzel bunda fiyatı 8 tl civarı

carmina kalem ruj:bayıldımmm.:asigim:..kesinlikle tavsiye ederim..çok sevdim.fiyatı 5 tl..bendeki çok tatlı bir pembe 422 no..
sürdükten sonra selpakla siliyorum nasıl hoş oluyo anlatamam
terekota far hediye..dehşet beğendim..

yani maskara ve allığı tavsiye etmiyorum..aman aman off diyiceğim ürünler değil..ama kalem ruju çok sevdim.farda süper
rujun görünümünü daha sonra ekliycem kızlar resimde hata oluştu!!

Valla o kadar yazmışlar sitelerinde atıp tutmuşlar mı görcez ozaman yalan sölicek değilsin ya ilgili bir firma ise iade de alır siparişini tekrardan da gönderir ne bilim bişiler ypar gibime gelio resmen şok oldum yaaa
hepiniz güle güle kullanın kızlar.. bunlarda bnmm aldklarım..

buda kampüsün tuvaletinde bi cihaz wr 1 tl atıosn birer kullanımlık ürünler verio :))
güle güle kullan canım aldıklarını tuvalette bile boşdurmamışsın maşallah :)

bende strawberyden bunları aldım gelmesini bekliyorum :)

kızarıklık giderici krem
annem için gece kremi
temizleyici

kızlarr bende bugun bunları aldımzemuszemus
neler neler alınmış ohhhhsositosositosefanız olsunzemuszemusgüle güle kullanın canlarımopuyorumnanaktan
ne güzel bir far o öyle yaa güle güle kullan canım :)))) bende flormar denicem güzelgörünüo
teşekkürler canım,valla yüzüme sürücem nerdeyse o kadar güzel yanikaydirigubbakcemile3

corel memnunmusun canım?? birde frçayla uygulanıyor diyor. parmaklarla uygulansa yada sünger yardımıyla olmazmı?? ve önce kremmi sürüyoruz makyajdan önce göz altına nemlendirici bakımından??

MEMNUnum
hiçbişi sürmüorum makyajdan önce gözaltıma
ben elle sürüyorum fırçayla denedim yapamıyorum
mac'te nemlendirici sürün demişlerdi ama aklıma yatmadı

Ya canım çok üzüldüm bence tek maille kalma sürekli mail at ve müşteri hizmetleri teli varsa ara bu ne ya paramızla rezil oluyoruz sonuçta kimse aldığı ürünleri bedava almıo alırkenden herkes parasının karşılığını görmek istiyo bırakma bence bu işin peşini...
Canım 39tl fiyatı bende kullanıyorum bu üründen çok memnunum...
MEMNUnum
hiçbişi sürmüorum makyajdan önce gözaltıma
ben elle sürüyorum fırçayla denedim yapamıyorum
mac'te nemlendirici sürün demişlerdi ama aklıma yatmadı
corel sana katılıyorum canım bende elle sürüyorum ve altına hiç bir uygulama yapmıyorum yanlız elle sürerken minik minik parmak darbeleriyle sürüyorum krem sürer gibi sürmüyorum mac teki mua bana o şekilde gösterdi hatta orda deneme yaptık bir gözüme parmak darbeleriyle diğer gözüme krem sürer gibi sürdük en iyi sonucu darbelerden aldık sende dene farkedeceksin...

nası yani anlamadım canım
bi ayrıntılı anlatıver şu fukaraya
hangi mac'e gidiyon sen taksim mi?

canımcım kullandım bugun sephorayı ama sanki banada fazla renk vermedi gibi geldi far bazıyla denedin mi hiç?

Tanrıçam bayıldım aldıklarına bebeğim...güle güle kullan!
Carmina'nın o kalem rujunu çok merak ediyorum!alkisalkisalkis
Ama devamlı gittiğim yerdeki standa gelmedi hala, Allaaam ya zaten vurucam ordakileri, hiç bişey zamanında gelmiyor!
guclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…