Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yaa arkadaşlar belki bende pat diye dalmış olabilirim ama konu bile açtım kimse ya görmedi yada kullanmadı yorum yapan olmamışş... Sizler kesin billirsiniz diye en son çare buraya geldim

Bunu almayı düşünüyorum, yoğun kapatıcı özelliği olduğu ve methini duyduğum içinn
mac studio finish concealer

alanlar çok memnun bakın yoruma
Kullanımı: Öncelikle göz çevresi ve yüzün geri kalan tüm sorunları için ama ben daha çok gözler için kullanıyorum. Süper. Daha önce Studio Sculpt kullandım ve o maske gibi durdu, toplandı, kepeklendi, artık daha ne yapabilir derken bir de aktı. Hemen geri götürüp bununla değiştirdim. Öncelikle iyice nemlendirmek gerekiyor. Son derece kapatıcı. Ustune hafif bir de pudra çekiyorum, gözaltı morluğundan eser kalmıyor. Gayet de doğal duruyor

işte buda ürün

8096.jpg

8072.jpg

Ama fiyatını bir türlü bulamıyorum yaaaaa :KK43:( kullanan ve öneren varmı kızlar??

tatlım mac in resmi sitesinde US $16.50 diyo Türkiyede de yaklaşış 5 tl gibi bi fark olur yanii max. 35-36 gibi bişidir tahminimce

corel memnunmusun canım?? birde frçayla uygulanıyor diyor. parmaklarla uygulansa yada sünger yardımıyla olmazmı?? ve önce kremmi sürüyoruz makyajdan önce göz altına nemlendirici bakımından??

cafelatte çok üzüldüm yaa hayret bişey! Ne biçim kampanya, madem baştan savma yapacaklar, hiç yapmasınlar!

Satrapim, kuzum bence de git o satış danışmanına çemkir valla!

hepiniz güle güle kullanın kızlar.. bunlarda bnmm aldklarım..

buda kampüsün tuvaletinde bi cihaz wr 1 tl atıosn birer kullanımlık ürünler verio :))

Son düzenleme:
cafelatte çok üzüldüm yaa hayret bişey! Ne biçim kampanya, madem baştan savma yapacaklar, hiç yapmasınlar!

evet canım ya resmen baştan savma yapmışlar ben arkadaşıma hediye edeceğim pakete üzüldüm mafoldumben
siteye maili attım nekadar duyarlılar görcesss:mymeka:

geçen gece topiğime ekledim,ama burda sizlerlede paylaşmak istedim
carminalandım kızlarbayanssulusmile
grnt2990.jpg

carminalarda indirim vardı kızlar geçen hafta..hala varmı bilmiyorum..terekota farım ve pullu çantam hediye
rimel: 8 tl ye aldım asıl fiyatı 23 tl imiş
rimel özellikleri:kıvrım vermesi..ama sevmedim neden derseniz kırıntı bıraktı gözümde..ne kırıntısı diyceksiniz şimdi:)yani tane tane kum gibi olup dökülme yapıyo..güzel kıvrım veriyo ama sevmedim.tavsiye etmem o yüzden

grnt2993.jpg

allık:02 numara..koyu ve simsiz.klasik bir allık özelliği yok..çok toz toz oluyo tavsiye etmem..ama rengi güzel bunda fiyatı 8 tl civarı

grnt2998.jpg

carmina kalem ruj:bayıldımmm.:asigim:..kesinlikle tavsiye ederim..çok sevdim.fiyatı 5 tl..bendeki çok tatlı bir pembe 422 no..
sürdükten sonra selpakla siliyorum nasıl hoş oluyo anlatamam
terekota far hediye..dehşet beğendim..

grnt2992.jpg

yani maskara ve allığı tavsiye etmiyorum..aman aman off diyiceğim ürünler değil..ama kalem ruju çok sevdim.farda süper
rujun görünümünü daha sonra ekliycem kızlar resimde hata oluştu!!

tatlım hemen maili bastım hayal kırıklığına uğradım felan dedim ama
ben paketlerini yırttım çünkü duj jeli akmış diğer paketler ıslanmış erimesinler diye hemen buzdolabı poşetlerine sardım iade almazlarki mafoldumben
Valla o kadar yazmışlar sitelerinde atıp tutmuşlar mı görcez ozaman yalan sölicek değilsin ya ilgili bir firma ise iade de alır siparişini tekrardan da gönderir ne bilim bişiler ypar gibime gelio resmen şok oldum yaaa
hepiniz güle güle kullanın kızlar.. bunlarda bnmm aldklarım..

buda kampüsün tuvaletinde bi cihaz wr 1 tl atıosn birer kullanımlık ürünler verio :))
güle güle kullan canım aldıklarını tuvalette bile boşdurmamışsın maşallah :)

evet canım ya resmen baştan savma yapmışlar ben arkadaşıma hediye edeceğim pakete üzüldüm mafoldumben
siteye maili attım nekadar duyarlılar görcesss:mymeka:

inşallah bir an önce olumlu cevap verirler canım bizede yaz cevabı
geçen gece topiğime ekledim,ama burda sizlerlede paylaşmak istedim
carminalandım kızlarbayanssulusmile
grnt2990.jpg

carminalarda indirim vardı kızlar geçen hafta..hala varmı bilmiyorum..terekota farım ve pullu çantam hediye
rimel: 8 tl ye aldım asıl fiyatı 23 tl imiş
rimel özellikleri:kıvrım vermesi..ama sevmedim neden derseniz kırıntı bıraktı gözümde..ne kırıntısı diyceksiniz şimdi:)yani tane tane kum gibi olup dökülme yapıyo..güzel kıvrım veriyo ama sevmedim.tavsiye etmem o yüzden

grnt2993.jpg

allık:02 numara..koyu ve simsiz.klasik bir allık özelliği yok..çok toz toz oluyo tavsiye etmem..ama rengi güzel bunda fiyatı 8 tl civarı

grnt2998.jpg

carmina kalem ruj:bayıldımmm.:asigim:..kesinlikle tavsiye ederim..çok sevdim.fiyatı 5 tl..bendeki çok tatlı bir pembe 422 no..
sürdükten sonra selpakla siliyorum nasıl hoş oluyo anlatamam
terekota far hediye..dehşet beğendim..

grnt2992.jpg

yani maskara ve allığı tavsiye etmiyorum..aman aman off diyiceğim ürünler değil..ama kalem ruju çok sevdim.farda süper
rujun görünümünü daha sonra ekliycem kızlar resimde hata oluştu!!

ne güzel bir far o öyle yaa güle güle kullan canım :)))) bende flormar denicem güzel görünüo

bende strawberyden bunları aldım gelmesini bekliyorum :)

kızarıklık giderici krem
annem için gece kremi
temizleyici

ben de Yves Saint Laurent granülsüz peeling aldım bugün akşama fotosunu eklerim

satış elemanına YSL nin hayvan deneyleri yapıp yapmadığını sordum ama kesinlikle yapmıyor bu marka dedi gerçi hayvan deneyi yapan markaların içinde de adı yoktu YSL nin yapmayanların da içinde yoktu. almış bulundum. eğer hayvan deneyi yaptıklarını bir yerde duyarsam gidip o satış elemanını yolucam:eek:klava:

kızlarr bende bugun bunları aldımzemuszemus
dsc02801z.jpg
neler neler alınmış ohhhhsositosositosefanız olsunzemuszemusgüle güle kullanın canlarımopuyorumnanaktan
ne güzel bir far o öyle yaa güle güle kullan canım :)))) bende flormar denicem güzelgörünüo
teşekkürler canım,valla yüzüme sürücem nerdeyse o kadar güzel yanikaydirigubbakcemile3

corel memnunmusun canım?? birde frçayla uygulanıyor diyor. parmaklarla uygulansa yada sünger yardımıyla olmazmı?? ve önce kremmi sürüyoruz makyajdan önce göz altına nemlendirici bakımından??

MEMNUnum
hiçbişi sürmüorum makyajdan önce gözaltıma
ben elle sürüyorum fırçayla denedim yapamıyorum
mac'te nemlendirici sürün demişlerdi ama aklıma yatmadı

önce paketi açtım kalın bir kutuda ve iyi korunmuş gibi gözüküyodu.. kutuyu açar açmaz çok güzel sabun kokusu gelmeye başladı.. bi heycanla ürünlere baktım mafoldumben
32269046.jpg

herkes sitesinde ürünlerin demir kutuda olduğunu söylüyorduki bana kağıt poşetlere sarılmış halde geldi sadece maskeler plastik kaptaydı ohaoldumsmile hatta balistiklerin bazısı paketlenmemiş bile. 75 TL lik alışverişe 75 TL lik ürün bedavaydı.. hediye etmeyi planladığım bi yılbaşı paketide almıştım içinde bir sabun 2 balistik vardı sitede çok güzel gözüküyodu şu resimdeki yeşil paket.. iyiki açmadan vermemişim paketi açtığım anda balistiklerin tozu akmaya başladı mafoldumben arkadaşıma süpriz yapıcaktım sözde ama bana süpriz oldu resmen alsanaalsanasmile balistiklerin resmini çekemedim çünkü dökülüo
22939891-b301-4d47-a9b9-77bec96f46d2.jpg
33116851.jpg

duj jeli ve saç kremi almıştım akmış :sinifsinif:
ayrıca sitede gördüğüm resimlerle bana gelenler arasında dağlar kadar fark varohaoldumsmile

dbfc5f3f-f9e1-4a20-84b5-49e3edcfe168.jpg
91821573.jpg

7317da56-0a97-4dcc-9d02-0eb0cb7c6a5a.jpg
39655904.jpg

hayatımda ilk defa internetten yaptığım alışverişe pişman oldum mafoldumbenmafoldumben
ürünleri kullanmadım henüz kalitesine bişey diyemem bidaha alcak olsam bile internetten sipariş vermem :nazar:
Ya canım çok üzüldüm bence tek maille kalma sürekli mail at ve müşteri hizmetleri teli varsa ara bu ne ya paramızla rezil oluyoruz sonuçta kimse aldığı ürünleri bedava almıo alırkenden herkes parasının karşılığını görmek istiyo bırakma bence bu işin peşini...
Yaa arkadaşlar belki bende pat diye dalmış olabilirim ama konu bile açtım kimse ya görmedi yada kullanmadı yorum yapan olmamışş... Sizler kesin billirsiniz diye en son çare buraya geldim

Bunu almayı düşünüyorum, yoğun kapatıcı özelliği olduğu ve methini duyduğum içinn
mac studio finish concealer

alanlar çok memnun bakın yoruma
Kullanımı: Öncelikle göz çevresi ve yüzün geri kalan tüm sorunları için ama ben daha çok gözler için kullanıyorum. Süper. Daha önce Studio Sculpt kullandım ve o maske gibi durdu, toplandı, kepeklendi, artık daha ne yapabilir derken bir de aktı. Hemen geri götürüp bununla değiştirdim. Öncelikle iyice nemlendirmek gerekiyor. Son derece kapatıcı. Ustune hafif bir de pudra çekiyorum, gözaltı morluğundan eser kalmıyor. Gayet de doğal duruyor

işte buda ürün

8096.jpg

8072.jpg

Ama fiyatını bir türlü bulamıyorum yaaaaa :KK43:( kullanan ve öneren varmı kızlar??
Canım 39tl fiyatı bende kullanıyorum bu üründen çok memnunum...
MEMNUnum
hiçbişi sürmüorum makyajdan önce gözaltıma
ben elle sürüyorum fırçayla denedim yapamıyorum
mac'te nemlendirici sürün demişlerdi ama aklıma yatmadı
corel sana katılıyorum canım bende elle sürüyorum ve altına hiç bir uygulama yapmıyorum yanlız elle sürerken minik minik parmak darbeleriyle sürüyorum krem sürer gibi sürmüyorum mac teki mua bana o şekilde gösterdi hatta orda deneme yaptık bir gözüme parmak darbeleriyle diğer gözüme krem sürer gibi sürdük en iyi sonucu darbelerden aldık sende dene farkedeceksin...

Luna aldıklarını güle güle kullan canım...
Allık ile lipstick in adını öğrenebilirmiyim...
Bide sephora farını kullandıktan sonra yazarmısın bendede gri morlu var ben pek memnun kalmadım renk vermiyor hiç fix+ bile kurtaramadı farı...

canımcım kullandım bugun sephorayı ama sanki banada fazla renk vermedi gibi geldi far bazıyla denedin mi hiç?

Tanrıçam bayıldım aldıklarına bebeğim...güle güle kullan!
Carmina'nın o kalem rujunu çok merak ediyorum!alkisalkisalkis
Ama devamlı gittiğim yerdeki standa gelmedi hala, Allaaam ya zaten vurucam ordakileri, hiç bişey zamanında gelmiyor!
guclubacismile

X