Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gule gule kullanin kizlar, hepsi harika, size baka baka bende ozeniyorum ha, batmayiz insallah (
ya su golden rose markasi turk marka mi ? hem Avrupaya satis yapiolar mi ki netten ?

baktım ben yollanmıo..benneyaptımki 1er dolara bi sürü doldurdum sepetimi..popoma baka baka çıktım..yollamıolar buraya:sinifsinif:

canım elf den tr'ye gelio ürün sorun yok...alışveriş yapan bi sürü akadaişzemuszemusım var

canım elf den tr'ye gelio ürün sorun yok...alışveriş yapan bi sürü akadaişzemuszemusım var

hallettik şekerim..sonu co.uk olandan geliyor..yalnız benim 15inde verdiğim sipariş gelmedi halaÇok üzgünüm çoook beklioz artık

moon ve diğer kızlarda cicilerini güle güle kullansınlara.s.

kızlarr dün smashbox ın sitesinde bu paleti gördüm ve bayıldım swatclarına başka bi sitede buldum renkleri güzel duruyor ve 48 TL ama maalesef smashbox Türkiye ye gönderim yapmıyor. Yapan bir kaç site buldum ama onlarda da kargo ücretiyle beraber 75 TL yi buluyor mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben başka nerden bulabilirim sizce??

canım smashbox ürünleri artık sevil parfümerilerde satılıyor bir de oraya bak istersen ama fiyat olarak büyük ihtimal daha fazla söyleyecekler :S

canım smashbox ürünleri artık sevil parfümerilerde satılıyor bir de oraya bak istersen ama fiyat olarak büyük ihtimal daha fazla söyleyecekler :S

sevil ,t. acar , derinmor hepsine baktım 2 gündür bakıyorum Türkiyede yok yurt dışında da kargo ücreti 16-17 TL ye geliyo :gitme:

Canım sevil e bak istersen smashbox ürünleri satılıyor sevilde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…