Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pastel ultima blusher allık 115 numara bayanssulusmile benim çok hoşuma gitti yüzüme çok yakıştı çok doğal duruyo kaydirigubbakcemile2

Kızlar benim elfler geldi nihayet..deneme amaçlı bunları aldım..fırça kalmadığı için yerine likit göz farı koymuşlar...

2 tane cilt parlatıcı
siyah göz farı
bej rengi likit gözfarı

Son düzenleme:
kıslarr LUSH ta kampanya varmış bugün bunları sipariş verdim 2 gün içinde gelir umarım opuyorumnanaktan

cafelatte canim gule gule kullan aldiklarini, bunlar neymis diye lush yazdim google`a, baktim ki organik urunlermis, cok da guzel sanki, ben ilk defa duydum, peki sen daha once kullandin mi lush marka bir urun?
kullandiysan mesela ne kullanmistin? memnundun sanirim ki simdi de aldin?
% 100 organik sanirim dime?
ben de cok merak ettim, bu haftasonu magazasina gidip bi bakicam.

güle güle kullan cilt parlatıclar güzel görünüyor

pastel ultima blusher allık 115 numara bayanssulusmile benim çok hoşuma gitti yüzüme çok yakıştı çok doğal duruyo kaydirigubbakcemile2
güle güle kullan allığını kaç paraya aldın acaba?
kıslarr LUSH ta kampanya varmış bugün bunları sipariş verdim 2 gün içinde gelir umarım opuyorumnanaktan

maşallahın var lattecim aldıkça alıyorsun valla güle güle kullan aldıklarını siteye girdim araştırıyorum şimdi güzel bir siteymiş

bende strawberyden bunları aldım gelmesini bekliyorum :)

kızarıklık giderici krem
annem için gece kremi
temizleyici

tatlım aslında hiç kullanmadım KK da duydum LUSH u ve uzun uzun araştırdım kullananlar çok güzel yorum yapmış ve %100 bitkisek doğalmış kampanya vardı denemek istedim kaydirigubbakcemile2

cafelatte güle güle kullan cnm zaman zaman kampaya yapıyorlar toplam ne kadar tuttu cnm ?

canım 75 TL lik alışverişe 75tl lik kış ürünü hediyeymiş 14 Şubata kadar bende sitesinden sipariş verdim sanırım benimki 80 falan tuttu daha devamıda var gelince eklerim

maşallahın var lattecim aldıkça alıyorsun valla güle güle kullan aldıklarını siteye girdim araştırıyorum şimdi güzel bir siteymiş
tatlım aslında kampanyaları takip etmeye çalışıyorum kampanya olunca atlıyoru :lepi:
bana bişeyhler oluyo ya bu aradelikafadulden internetten alışveriş yapmayı öğrenmesemiydim acaba eyvahedigeldismile

lush'un istanbulda taksimde tükkanı var.
doğru hatırlıyorum galiba sanırsam
evet canımcım taksimde varmış sitesinde mağazaları yazıyo sanırsam galiba
ama hergün bulunmuyo belirli günler varmışsempatiksalakcinni
bende strawberyden bunları aldım gelmesini bekliyorum :)

kızarıklık giderici krem
annem için gece kremi
temizleyici

güle güle kullan tatlımopuyorumnanaktan

ben de Yves Saint Laurent granülsüz peeling aldım bugün akşama fotosunu eklerim

satış elemanına YSL nin hayvan deneyleri yapıp yapmadığını sordum ama kesinlikle yapmıyor bu marka dedi gerçi hayvan deneyi yapan markaların içinde de adı yoktu YSL nin yapmayanların da içinde yoktu. almış bulundum. eğer hayvan deneyi yaptıklarını bir yerde duyarsam gidip o satış elemanını yolucamklava:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 haber verde beraber yolmaya gidelim olumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 haber verde beraber yolmaya gidelim olumunekankayizsmile

tamam ortak kötükedihüso

gücüm markalara yetmiyo bari böyle emin konuşan satış elemanlarını yoliim gerçi yapıp yapmadığı belli değil YSL nin

paralarım valla onu klava:

teşekkür ederim kızlar 16 tl miş dediklerine göre ama 12.50 ye aldım. sedefli bi de bayanssulusmile

kullanda yorumlarını ilet bakalım merak etttim benimde istediğim daha doğal olan ürünleri kullanmak birde böyle bir topik mi açsak acaba :))))
pek makyaj malzemesi kullanmıyorum o yüzden alcak bişi bulamadım kendimi bodyshopa atıcam ama korkuyorum ben bu aralar giyime taktığım için paraları giyime yatırıyorum loccitane alıcaktım bi yzaı okudum pahalı ürünlerle ucuz ürünlerin arasında pek far yokmuş falan diye aklım karıştı deneme yanılma yöndeti yapmaya karar verdim bende :)
ya bende taktım bu hayvan deneyi yapan firmalara ne alcaz ki biz şimdi niveada varmıydı hatırlamıyorum dudak kremi kullanıom o olmazsa ne alcam offf
güle güle kullan inşallah iyi gelir cildine
teşekkür ederim kızlar 16 tl miş dediklerine göre ama 12.50 ye aldım. sedefli bi de bayanssulusmile
güzelmiş fiyatıda hem uygun hemde rengi güzel alıp denemek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…