Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

SALLY HANSEN DOLGUNLAŞTIRICI PARLATICI

COVERGİRL PORSELEN MAKYAJLARDA KULLANILAN FAR..

zalan bordo ruj

ortadakini nivea lip care'i aldım....

bir de elizabeth arden flawless fınısh pudra aldım...

pandora hayırlı ugurlu olsun canım yerimseniben

demek pudrayı elimden alan sendin :))

Son düzenleme:
aaaaa evet ben ettim ,şakkıdı
son 20 saniyede 20 den geri sayarak arrtırmaları kazanıom:roflol::roflol:

ben cok sabırsızım o konuda genellikle satıcıya kazandırdıgımla kalıyorum boshayallersmile

tabi bazen hinlik yaptıgımda olmuyor değil :smiley-cool:

aaaaa evet ben ettim ,şakkıdı
son 20 saniyede 20 den geri sayarak arrtırmaları kazanıom:roflol::roflol:
Rujun ambalajı ne şekermiş..güle güle kullan aldıklarını..opuyorumnanaktan
ben cok sabırsızım o konuda genellikle satıcıya kazandırdıgımla kalıyorum boshayallersmile

tabi bazen hinlik yaptıgımda olmuyor değil :smiley-cool:

Ne kurnaz hatunlarsınız siz öyleeaklinialirimsmile

az önce kargocu amca getirdi sıcağı sıcağına ekliyorum yorumlarımı

1-> coastal scents jel eye liner (fırçayla sürümü gayet kolay, çok keskin bir siyahlığı yok ama ben böyle istiyordum zaten tam istediğim gibi çıktı)
2-> coastal scents ince uçlu fırça (eye liner için aldım gayet başarılı, kullanımı rahat)
3-> elf face brush (henüz denemedim bi yorum yapamıyorum)
4-> elf liquid eyeshadow (accaaiipp güzel bişey, hayatımda hiç bu kadar kolay far sürmemiştim fırçayı göz kapağınıza dolaştırıyorsunuz mükemmel bir görüntü çıkıyor, rengi de süper sexy silver olarak geçiyor)
5-> elf conditioning balm (yumuşacık yaptı dudağımı gayet memnun kaldım bundan da)
6-> elf clarfying pressed powder (vasat bi pudra, tavsiye etmiyorum)
7-> elf concealer (kokusu çok güzel ama iyi bi kapatıcı özelliği yok rengi de benim tenime koyu geldi)
8-> elf water resistant liquid eyeliner (beklentilerimin ötesinde güzel çıktı, herkese tavsiye ederim ben)
9-> elf eyebrow kit (iyi ki en açık rengini almışım kaş kalemiyle doğallıktan uzak bi görüntü elde ederken bu kaş farı artık vazgeçilmez makyaj malzemem oldu, kaş farsız çıkmam abi diyorum)

malicemmmmmmm bebegim güle güle kullan fıstıgım olumunekankayizsmile...2 mizinde siparişleri aynı gün geldi bende ekleyim bari kaydirigubbakcemilekızımmmm bana kaş farı koyu geldi iyi mi :/ ama şu sag taraftakı pudra kısımı fena olmadı artık onu kullanırım =(

kızım seninkılerin neredeyse hepsi ten ürünü şu hiç lips göremedim...jel eye liner ında gözüm kaldı haaaakaydirigubbakcemile2

livim inanmıyoruuummm amma çok gloss söylemişsiinnn acaip kıskandımm çok şeker duruyolar tam yenmelik! kızım ben salak gibi sadece bi tane lip balm söyledim gloss söyledim diye hatırlıyodum demek ki unutmuşum işaretlemeyi çok üzüldüm bi dahakine gloss ve stick doldurucam sırf! seninkileri çok beğendim güle güle kullan beybim, eyebrowun açık renkli pudra kısmını kullanıyorum ben de livim diğeri bana da koyu geldi, bi de sana bi mediumu al diyodum hee ahahahaha

Benimde bügün gelen elf lerimmmmm bayanssulusmile

livim lipler çok şiker görünüyor nasıl sürdün mü hiç . . . :asigim:
elf in fırçalarından kullandın mı hiç ? :1ninca:
kaç günde elinde oluyo elf sparişleri bu son soruydu :1ninca: :1ninca:

Arkadaşlar, bir süredir mesajlarınızı okuyorum. Elf'in sitesine de girdim; ama pek bir şey anlamadım. Kampanyalardan falan nasıl haberdar oluyorsunuz?

iyi günlerde kullanın canlarboshayallersmile
şimdi bizde sipariş versek geç mi kaldık?

livimm malice hayırlı olsunn güle güle kullanın cok güzel görünüyorlar opuyorumnanaktan
livim candy shoplar cok hos görünüyor kokusuda güzelmi bayanssulusmile begendinmi

arkadaşlar teşekkürler daha güzelleri sizin olsun inşallah
elfin şu an free shipping kampanyası sona erdi lakin sitesine üye olursanız sizi her fırsattan haberdar ediyorlar. sevgililer günü yakşalıyor diye yine bi free shipping yaparlar en kısa sürede, siz co.uk uzantılı adrese üye olun haberini uçururlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…