Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu arada bir arkadaş fırçalarıyla ilgili soru sormuş ben face brush aldım az önce denedim hem pudra hem allık sürümünde başarılı. açılı eyeliner fırçası ve far fırçalarının yorumları da çok olumlu ama mac kadar değilmiş tabi onu da belirteyim

arkadaşlar teşekkürler daha güzelleri sizin olsun inşallah
elfin şu an free shipping kampanyası sona erdi lakin sitesine üye olursanız sizi her fırsattan haberdar ediyorlar. sevgililer günü yakşalıyor diye yine bi free shipping yaparlar en kısa sürede, siz co.uk uzantılı adrese üye olun haberini uçururlar

Bilgi için teşekkürler.kaydirigubbakcemile5

malice..liv.. güle güle kullanın cicilerinizi.:nazar:.bende kaş kiti istiyorum ama renginde tereddüt ettim..ben buğday tenliyim ama kaşım koyu kestane..acaba en açık tonunumu istesem yoksa orta tonunumu..bi fikir verin kızlar...teşekkürler şimdiden: kaydirigubbakcemile5

felidae35 bence en açık rengini iste kaşın simsiyah değilse, direk koyu kestaneyi elde edersin bence light ile

aa kızlarrr ben şimdi okudum bu sayfayı çünki şimdii gördüm =)=) ya benimde kaşım yok =)=) yani varda yok denecek kadar az .. kaş kalemi kullanıyorum hep.. ve dediğiniz gibi pek doğal görünmüyor..küçüklüğümden beri neredeyse yani 16 yaşlarımdan beri çizip .ıkıyorum kaşlarımı asla çimeden sokağa hatta odamdan dışarıya bile çıkmam =)=) ama bu kaş farı neymikine .. doğal diyosunuz ben kalınlaştırıp uzatıyorum minnacık ta benimkiler =)=) doğal dururmu ve uzatıp kalınlaştırınca tüy var gibi olurmuu .. ben senelerdir alıştım kendime kaş yapmaya her şekil çizip çıkıyorum =)=) 24 yaşındayım tam 8 senedir düşünsenize ..

YANEEE SONUÇ OLARAK BANA TAVSİYHENİZ KAŞ FARINDA MARKA NE OLUR ?? PARFÜM ERİLERE GİDİP BAKİMM .. AMA AKMASIN KIZLAR .. BAZI FARLAR UÇUTYOR YA BİDE .. AMAN SAKINA =)=) KÖAŞSIZ KALIVERİRİM SOKAKLARDA =)=)

malicem zaten gerekli bilgili vermis zaten elf lip glosslarının kokusu sormussunuz kokusu tadı kendisi gibi cok sekerrrrrr bayıldım herkese tavisye ederim
sabunum kac gunde geldi demissin bir hafatdan az bir zamanda elime ulastı

Malice

Livimmm

Hayırlı olsun elf'leriniz canlarım! opuyorumnanaktan
Keşke ben de kaş kiti alsaydım ya offf...
:1no2:

vallaha bende ilk defa kaş farı kullanacagım bilsem yazarım ...nette gordugum kadarıyla sehpora için iyi diyorlar bence git bir dene ...denemeden alma asla

liv şeker ne varsa sende var zuzumm =)=) her yerde bişey sorsam ilk sen yetişiyorsun valla .. teşekkür ettim bitanemmmm =)=)vereliniortak

şimdi ben bekleyemiycem free shipingi flan alcam ama size abuk bir soru sormalıyımohaoldumsmile
adresi hangi dilde yazıcam ?eyvahedigeldismile

Tatlım adresini normal yazıyosun Türkçe karekter kullanmadan ama
Kısaltmalar için nokta vs kullanma.
Örnek yazayım,

Kadınlar Kulubu m Kozmetik s No 1 Daire 2 Istanbul

gibi cnm.

cVP YAZAN YOK MUU .. HUHUUUUU..KIZLAR ÖNEMLı..BENı NU DERTTEN KURTARIN..Bı FıKRı OLAN YAZSIN..

valla şeker ben elfinkini alıcam işte ücretsiz kargo kampanyasını bekliyorum..chanelde de görmüştüm ama uçuk pahalıydı..bi kaş setine o kadar para vermeyi anlamsız buluyorum..çok param var dersen chanele bi bak..yada bekle elfi ..sen bilin :sm_confused:
gerçi strawberrydede vardır bi kurcalamak lazım...

Son düzenleme:
aprilim bitanem çok saol canım yazım yolluyum hemenolumunekankayizsmile
verdiğin adreste çok güzel kozmetik sokak kaydirigubbakcemile3

tugba0210 daha önce hiç kullanmadıysan internetten rengini secmekte zorlanırsın
bencede bi kozmetik satan bi yerde deneyerek al derim sonra Alısınca netten kendin sipariş edersin yerimseniben

2 tane ruj aldım bende cecile den yanayım kaydirigubbakcemile2

21032009229.jpg
[/URL][/IMG]

X