Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm evet bronze olanı bu cok simli ama yüzde öyle sarısarı sim atmıs gibi durmuyor
ben begendim güzel bi bronz rengi var suaralar onu kullanıyorum
bide seftali tonu var bulsaydım onuda alciktim
yerimseniben

cnm evet bronze olanı bu cok simli ama yüzde öyle sarısarı sim atmıs gibi durmuyor
ben begendim güzel bi bronz rengi var suaralar onu kullanıyorum
bide seftali tonu var bulsaydım onuda alciktim
yerimseniben
güle güle kullan canım, o kalmamış ben de aradım bulamadım ...

evet ben baktıgımda seftali olanı bitmişti pembe ve bu vardı
bende bronze aldım baska yerlere bak cnm belki de bulursun
yerimseniben

[
[

Satrapi; La rochenin yorumunu istiyoruz..Bu Dikdörtgen kutusu olan çesidi mi?Renklendiricili olan mı yoksa?onu da bir açıklarsan..
Yağlı bir his bırakıyormu ciltte?
Aldıklarını güle güle kullan..

şişesi dikdörtgen evet. renklendiricili değil

henüz kullanmadım yarın kullanıcam kullanınca yorumlarım tabii

akitram ebayden sipariş verdim dün yola çıktı,gg de de varmış şimdi baktım,ben seviorm öle flu renkleri dudakta boshayallersmilegelsin tek tek sürer,çeker koyarım :)

minicik pericik simdiden hayırlı olsun görmek isteriz renklerini boshayallersmile

maglina evet cnm halen %50 indirim var a.s

Kızlar sonu elf.uk. olan site Türkiyeye gönderim yapıyor. Ve fiyatlar sterlin üzerinden. boshayallersmile
opuyorumnanaktan

Renkleri nasıl seçiyorsunuz..tahmini olarak herhalde ne dersin[/QUOTE]

canım sitede ürünün üstüne mousla gelince yan taraftaki resimde o ürünün temsili rengi çıkıyor, yaklaşık olarak tutuyor renklerde; ama yine de karar veremezsen google resimlerden ürünün adını ve rengini yazıp arama yapabilrsin. Ben çoğu kez öyle yapıorum baya yardımcı oluyor.

şişesi dikdörtgen evet. renklendiricili değil

henüz kullanmadım yarın kullanıcam kullanınca yorumlarım tabii

La Roche Posay'in güneş kremi harikadır.
Ben bütün yaz kullandım, göz çevreme dahi sürüyordum.
Yapısı çok güzel, heleki cildin yağlıysa çok memnun kalacaksın.zemuszemus

Canım free shipping olmasa da krgo çok pahalı değil, 4 sterlindi sanırım.
Ama sık sık ücretsiz kargo kampanyası yapıyor, istersen bekle canım...
:hulya:

Satrapimin aldığı LA Roche güneş koruyucuyu ben de kullandım bu yaz, çok hafif çok güzel ve koruyor sahiden, mutlaka yazın tekrar alacağım bir ürün.kaydirigubbakcemile2

La Roche Posay'in güneş kremi harikadır.
Ben bütün yaz kullandım, göz çevreme dahi sürüyordum.
Yapısı çok güzel, heleki cildin yağlıysa çok memnun kalacaksın.zemuszemus
çok sevindim buna teşekkürler

cildim karmadan yağlıya dönük ama kış aylarında kuruyor bayağı

Satrapimin aldığı LA Roche güneş koruyucuyu ben de kullandım bu yaz, çok hafif çok güzel ve koruyor sahiden, mutlaka yazın tekrar alacağım bir ürün.kaydirigubbakcemile2

kuzucum süper o zaman :)

karma ve yağlı ciltleri olan arkadaşlara daha önce kullandığım bioderma akn mat sbf 40 ve dermalogica yağlı ciltler için 20 sbf yi de öneririm özellikle güneş kremlerine karşı alerjik bir cildiniz varsa deneyebilirsiniz ikisinden de memnun kalmıştım o zaman sen niye değiştirdin diye sorarsanız :) meraktan değiştiriyorum güneş kremlerimi :)

April ,çok sordum ama..bir ürün için mi 4 sterlin yoksa,3-5 tane alsak da ,paket ağırlığı değişse bile, sabit fiyat mı onu bi anlayayım..

Peki.. bu la roch..Yazın parıl parıl parıldamıyor değil mi..Yağlı bir surat seklinde..

ben la roch un güneş kremini yaz kış kullanıyorum...kesinlikle yağsız bir yapısı var...parlatma yapmaz yani...

Balım sanırım sabit kargo, ben o şekilde alışveriş yapmadım hiç ama bildiğim kadarıyla öyledir. olumunekankayizsmile
La Roche aksine mat tutuyor cildi, pudra sürmüş gibin yavru kuşum...
kaydirigubbakcemile5

nisanım gule gule kullan tatlım bende elf ın ucretisiz kargosında yararladım girecegimiz hafta elimde olur ins

satrapicim sende gule gule kullan sekercim

Son düzenleme:
ben la roch un güneş kremini yaz kış kullanıyorum...kesinlikle yağsız bir yapısı var...parlatma yapmaz yani...
süper.... delikafadulden

tamamdır şeker..:lepi:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…