Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Fıstıklar ELFin ücretsiz kargo olduğu zamanı nasıl öğreniyorsunuz maille bildiri geliyormu yoksa gün gün kendiniz siteyi kontrol mu ediyorsunuz :uhm:

princessofrain güle güle kullan canım,l'orealin bu temizleyicisi benim göz çevremi çok kurutmuştu,inş sana bişe yapmaz eyvahedigeldismile

tatlıgacı ;

lrp güneş koruyucuyu denedim hiç yağlılık hissi bırakmadı tamamen mat, cildim hemen emdi kremi memnunum yani

Fıstıklar ELFin ücretsiz kargo olduğu zamanı nasıl öğreniyorsunuz maille bildiri geliyormu yoksa gün gün kendiniz siteyi kontrol mu ediyorsunuz :uhm:

ben daha yeni kaydoldum şeker elf'e..tam bilmiom ama zannımca mail gelir..du bi takip edeyim bakalım nasıl olacak..burdan yazarım kargo ücretsiz die..:1ninca:

princessofrain güle güle kullan canım,l'orealin bu temizleyicisi benim göz çevremi çok kurutmuştu,inş sana bişe yapmaz eyvahedigeldismile

tesekkurler canim kullaniyorum akat kuruma olmadi canim cilde gore degisiyor demekki bilmiyorumkismileama cok guzel ya waterprooflar icin bire birboshayallersmileboshayallersmile

ben daha yeni kaydoldum şeker elf'e..tam bilmiom ama zannımca mail gelir..du bi takip edeyim bakalım nasıl olacak..burdan yazarım kargo ücretsiz die..:1ninca:

stüdyoserisine ii diolar feli fırçalarda . . .
haer verirsen sölimm bende fri kargodan nasipleniim . . .

:1ninca:

bende fırca alabilirim elf kargo ücretsiz oldugu zaman mac fırca setinde gözüm var
ama cok pahalı pis mac :a015:

Tatlım haber verirsen süper olur :lepi: Bende studio serisinin fırçalarından istiyorum hem fiyatları uygun hemde güzelmiş zemuszemus

Canlar herkes aldıklarını güle güle kullansın hepsi çok güzeller...
Haber verim dedim size sephoralarda bu ayın 20 sine kadar indirim var farlar kalemler 5tl den başlıo ...
ve perşembe günü MAC in yeni koleksiyonu geliyor bilginize...

ELF'in sitesine üye olun kızlar, haber maili geliyor, kodu ile birlikte...:)) a.s

stüdyoserisine ii diolar feli fırçalarda . . .
haer verirsen sölimm bende fri kargodan nasipleniim . . .

:1ninca:

nasiplen dabikide sabuncum..gerçi maille haber geliomuş ama ben gene yazmaya çalışırım burdan..olumunekankayizsmile bide bak ben ne ısmarladım bilionmu,bu benefit high beam varya ışıltı neyin verio cilde onun elf versiyonunu ısmarladım..bakalım kaliteli güzel bişise ondanda alın,kızlarda alsın..bi gelsede denesem..sabırsızlanıom vallazemuszemus

Tatlım haber verirsen süper olur :lepi: Bende studio serisinin fırçalarından istiyorum hem fiyatları uygun hemde güzelmiş zemuszemus

tamam şeker haber vermeye çalışcam ama bişi olur dikkatimden kaçar siz gene sitede en altta isim e mail adres yazan yere girin adreslerinizide garanti olsun..uyarı geliomuş aprilcim ööle yazmış..sağolsunolumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…