Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan yeşilgözlü,aynı glos bendede var kokusu ve rengi çok tatlıdır memnun kalırsınhihoyyyt

çizip çıkıyorum demişsin çok hoş ya . . . cnm ben flormarın arkası fırçalı kaş kalemini şiddetle tavsiye ederim . . .

malicem zaten gerekli bilgili vermis zaten elf lip glosslarının kokusu sormussunuz kokusu tadı kendisi gibi cok sekerrrrrr bayıldım herkese tavisye ederim
sabunum kac gunde geldi demissin bir hafatdan az bir zamanda elime ulastı

elf e saracağız demek ki bundan sonra livim çok iyi ulaşma müddeti . . .

ımmmmm kırmızı cok tatlı görünüyor hayırlı olsun yerimseniben

akit bende çok beğendim kırmızısını . . .

yeşilgözlü güzel günlerde kullan,aynılarından bende de var çok severek kullanıormboshayallersmile
ruj gerçekten çok nemlendiriyorbayanssulusmile

paletim geldi kizlarrr yaninda hediye oje ciktii zemuszemus
diger 88 shimmer paletide alacagmm

benim de smashbox mini lipglosslarım geldi boshayallersmile çok beğendim bazılarının tam boyunu alacağım:asigim:

sabunum,youthum teşekkür ederim opuyorumnanaktan
elflerim gelsin onlarıda koyuciimbayanssulusmile

canım 50 tl verdim kargoda onlardandı,bi de hediye koymuşlarbayanssulusmile ama minicikler,serçe parmağım kadar :)

güle güle kullan canım
şu kredi doğumu yapıp ,lausalığını atlatsada ona sipariş versem

bende sondan ikincinin büyük boyu var kullanıyorum en çok sevdiğim glosum

ben de bi kaçının büyüğünü almak istiyorum çok güzeller gerçekten,ozaman krdi arkadaşımızla benide tanıştırın onuda zengin edim yabancıya gitmesin,çok sağol canım bu aradaopuyorumnanaktan

Çok gücelmiş Minicik perim :) güle güle sür =)

Loreal'in ten ürünlerine yaptığı %30 luk indirimden True Match pudra aldım, çok güzel...ındirimle 24 TL.

GoldenRose 2000 serisi 114 No ruj. Çok güzel...4.5 TL
She Ruj L24 ikinci alışım, harika.
Bebak 3.5 TL, Emily Dudak kalemi no: 201
Flormar Oje no: 001

güle güle kullan canım opuyorumnanaktan
bebak ve she L24 bittikçe ben de alıyorum süperler zemuszemus

teşekkür ederim canım,ben ebaydan aldım ama gittigidiyorda da var aynısından ordan bakabilirsin,50tlye aldım kargoyuda onlar ödedilerbayanssulusmile5 gündede geldiboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…