Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Şekerim.. bu aldığın yer neresiyse, bizimle de paylaş..Söylediğin fiyatlar dudak uçuklatan cinsten..Biz niye mahrum olalım ki..zemuszemus
Rimel ise yerli rimel fiyatına..Hepimiz aldığın yeri öğrenmek isteriz yani..yerimseniben

evet aynen ben 40.00 tl ye aldım nerden aldın sa bilmek istiyoruz canımmm :gitme:

Son düzenleme:
kızlar en son lorial true match mineralli pudra aldım beğenmedim aslında dior skin forever almaya gittim ama yokmuş bende dururmuyumm fiyatı 48.00 TLmaybeline concealer aldım oda 19 TL filandı bide body shop allık şeftali çok doğal bence 25.00 TL bide max factor false lash effect 40.00 TL resim yükleyemiyorumm malesef

canım bodyshop allığın nosu kaç?sedefli olanlardan mı?ben de alıcam rengine karar veremiyorum sizce buğday tene pembe allık gider mi bronz çok allığım var..ya şeftali ya da pembe alim diyorum ne dersiniz?

Ayrıca kızlar siz kullanmışsınızdır Bourjois'in top şeklindeki kutularda allıkları var ya onlardan önerir misiniz çok mu küçük geliyor onlar?

Son düzenleme:
bourjoisin allıkları sıkıştırılmış ve fırınlanmış olduğundan öle küçük duruor ama ben 6 aydır falan kullanıorm daha hiç bir eksilme olmadı,çok bereketli,ben çok severek kullanıyorum:)

benim annem de öyle der :roflol:
gözüme hafif kalem sürsem de abartmışsın der ama dün beğendi ilk defa :1rolleyes:

aynen ayneeenn. her seferin de bıkmadan der niye bukadar kalem sürüyorsun . ya da evin içindesin ne gerek var der. güzel olduğunda da demiyor ama, yapmaya devam ederim diye. :1ninca: şişkoyum diye süslenmicem mi alala benneyaptımki en azındann sürme çekerim en azzzz. gece yatarken çeker yatarım zemuszemus

bu arada aldıklarınız hayırlı olsun kızlar hihoyyyt

Duygulu deniz ve 2006model cim...
Evet max factor den aldım...
Beraber çift taraflı kullanım canlar.
3,5 TL ye aldım.
:lepi: :lepi:
Çok iyi gerçekten...
Öneririm...

ben mi yanlış okluyorum?....

Canim bebak nemlendiricini nerden aliyorsun..Ben arastirdim cok ama bulamadim..
Güle güle kullanopuyorumnanaktan

canım ben migrostan aldım eczanelerdede satılıyor aslında bi çok yerde bulabilirsin marketlerde satılıyor aa ama senın yaşadığın yer almanya yazıokafamçokkarıştı orda durum nedir bilemicem CADIARZUhiç biyerde bulamazsan özelden adres yaz ben sana gönderirimopuyorumnanaktan

Arkadaşlar herkes sormuş...
Söylüyorum.
Gittigidiyor'dan aldım.
Satıcının adı nilulu.
yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…