Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım -max factor creme puff -alabilirsin yada daha iyi olsun dersen shiseido marka pudra al derim -Shiseido Pureness Compact Oil Free Pudra Fondöten-bunlardan birini alırsan fondotenede cok bi ıhtyacın kalmaz iyi kapatıcılardır .allık fırcasına gelınce sen şimdilik bol kıllı çok sert ve çok yumuşak olmayan kesik uçlu değil yuvarlak olan orta kalite bi ürünle başla uzun saplı olanını tercih et daha kolay sürüm sağlar ve daha doğal durur mac ınglot al dicem ama onlar cok tuzlu yavvv-tatlicadiarzu-

canım olmazsa olmazlar
*PUDRA
*GÖZALTI KAPATICISI
*RİMEL
*ALLIK
*RUJ

bi kere bunları kesin al. 2. sırada far,siyah göz kalemi, dudak kalemi ve fırçalar var. ama önce üsttekileri kesin al derim çünkü hiçbir şey yapmıyorsan bile üstte yazdıklarımı uygularsan çok güzel olur. kaş-bıyık haftada bir aldır. aslında fotonu koysan renkler konusunda da yardımcı olabiliriz. desene birden herifinin başını döndürücen kaydirigubbakcemile5

denemekten bosuna para ve en önemlisi cildimi kaybederiz.. kıyafetle makyaj malzemeleri aynı değil ki..kaldı ki normalde rujları en az 15-20 tlye satılıyor 3.5tlye kesinlikle toptanda bile alamazsın. gene de sağol.
.

Anlıyorum da bu söylediğim ruj...
Ben bilinçsiz bir insan değilim bugüne kadar da hiç saçma sapan birşey kullanmadım...
Ve işin tuhaf tarafı, pahalı satılan her ürün 'kaliteli' diye birşey yok...
Bunu es geçmemeni dilerim.
Boşuna para vermek diyorsun... 3,5 TL 'yi istanbulda 1 günlük araba parası zaten hatta daha azı...
:1closedeyes:

canm ne kadar alakasız örnekler bunlar yani arabaya bınmeyıp koşalım ozman ulaşımdan daha dolu ne olabilir?ayrıca max faktör orta gelir düzeyine hitap eden bir markadır ve fiyatlarıda ona göredir sen gıdıp 3tlye ruj alabılrsın ama m.faktorun rujunu 3e alamayacagın için sacma sapan ne olduğu bellı olmayan şeyı alırsın.ağzımıza sürdüğümüz şeyıde bu kadar basıt nasıl tanımlıyorsun anlamıyorum.bu ruj demişsin ruj cılt tarafından emılmıyormu sanıyorsun emıldığı gıbı bırde onu yutuyoruz bi şekılde.aç bak bakalım sağlık sayfalarına nelere neden oluyor bu tarz şeyler insanları yanlış yonlendrme lutfen

Kızlar gg ye baktım max factor allık..Bir allık kutusu var..Max factorun bile haberi yoktur böye kutusu olduğundan..Fotoda bile sahteyim diyor..Marka yazısı bile acayip..Satış yeri Mardin..

Rüyamsın..Senin söylediğin yere baktım,ama bilemem durumu nedir..

gule gule kullanin canimm

heidi kecisini otlatio acikmismi kecisi yirin onlari ben kaydirigubbakcemile3

kıslaar
makyaj altına nemlendirici kullanıyorsunuz dimi
benim cildim yağlı
sadece su bazlı nemlendirici diye bişiymi var
tavsiyede bulunurmusunuz
ne alsam

ayrıca arkadaşlarım teşekkür ederim tüm önerilerinizi not aldım
biraz daha bilgilenince alışverişe çıkiciiiim

makyaj altına nemlendirici kullanman hem cildin için hem makyajın için çok olumlu . . .
cildin yağlıysa su bazlı nemlendirici tercihi isabetli olur tabi . . .
marka-seri önerisinde bulunamayacağım çünkü kremimi kendim yapıyorum .

Kendin mi?:1shok: nasıl söylesene bize..delikafadulden

sabuncum datlum e sölede bizde yapakh kuuu

sevdemer cnm başlangıç için herşeyini flormardan alabilrsn rimel hariç bence
flormar pudra-flormar allık no:91-41-43 olablr göz kalmei yine flormar olur , farların hepsi güsel flormarda,gözaltı kapatıcısını maybelline den likit kapatıcı affinitione adında onu alablrsn ve şuan heryerde yılbaşı indirimleri var cnm ama ilk işin kuaföre gidip kaş bıyık aldırmak olsun yoksa makyaj fln kurataramas olayı:) ve makyaj temizleme jelini mutlaka al hadi kolay gelsiin:)

Avonun üç aşamalı maskarası varya ondan almıştım bi kaç ay önce bugün açtım berbat bişey hiçbir etkisi yok,üçüncü aşamayla birinci arasında gram fark yok ayrıca üçüncü aşama bile çok kötü :gitme:
boşuna gitti paracığım kaydirigubbakcemile3

ayy canim o hatayi bende yaptimm bencede hic guzel degil kirpiklerim birbirine yapistii resmennlmaz:

malice çok güzel . hele far renkleri müthiş. ne kadara aldın bide markası ne?

canım gg'dan aldım ruby rose markası 19,5 liraya aldım 5 lira da indirim kuponum vardı 14,5 liraya geldi hihoyyyt ben de sırf farlar için aldım zaten bi de simler var 4 tane gerisini kullanmam ama farlardan güzel bişeyler olabilir yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…