Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dayanamaz yarın çıkar alırım ha. :1ninca: paylaştıkça alasım geliyor ama gel gelelim nerdeyse hiç kullanmıyorum. :1ninca: annem aslında tüm sebebi kardeşimin de benim de makyaj yapmamızı istemiyor. kızlarının büyüdüğünü kabullenmek istemiyor. :çok üzgünüm: sen önce kilolalarını hallet diyor. benneyaptımki

neyse herkesin aldıkları hayırlı olsun . :lepi: benim yerime de süslenin hihoyyyt

Aldıklarını güle güle kullan tatlım benim canımcım hala camelon setinle yaptığın makyaj resmini paylaşmadın kafamçokkarıştı

benim annem de öyle der :roflol:
gözüme hafif kalem sürsem de abartmışsın der ama dün beğendi ilk defa :1rolleyes:

Aldıklarını güle güle kullan tatlım benim canımcım hala camelon setinle yaptığın makyaj resmini paylaşmadın kafamçokkarıştı

Teşekkür ederim..
Cameleonlarla yaptığım makyajı ,paylaşma konusuna gelince..
Ben foto çekip ekleme konusunda biraz üşengeciiim..:kedi:

fırsatım olmuyor..:kedi:

Manken Tülin Şahin, Para dergisine kadınların hangi ruh halinde hangi renk ruju tercih ettiğini yazdı..

* Kahverengi: Bu rengi kullanan kadınlar daha sakin, doğal, içe kapanık ve bir o kadar da sıcak günündedir. Çünkü kahverengi sıcak bir renktir; akla çikolata ve pasta getirir.

* Kırmızı: Kendinizi bugün daha çok seviyor ve beğeniyorsunuz. Dikkatleri üzerinize toplamaya hazırsınız.

* Pembe: Bugün daha çocuksu ve masumsunuz. Zira pembe, küçük kızların vazgeçilmez rengidir; Barbie bebek gibi...

* Mor: Bu rengi tercih edenler gizemli, asil ve mesafelidir. Mor da kırmızı gibi güçlü renkler arasındadır. Ama soğuk renklere aittir. Bize mesafesini soğukluğunu hissettirecektir.

* Ten rengi: Yüz hatlarınızı makyajla değiştirmek istemediğiniz bir gündesiniz. Bu yüzden makyajda en temel renklerden biri olan rengini tercih ettiniz.

* Kiremit: Kadınların rujda çok tercih ettiği bu renk, sıcak ve klasik bir ruh haline sahip olduğunuzu anlatacaktır.

Duygulu deniz ve 2006model cim...
Evet max factor den aldım...
Beraber çift taraflı kullanım canlar.
3,5 TL ye aldım.
:lepi: :lepi:
Çok iyi gerçekten...
Öneririm...

bunlarda benden parfümleri görümcelerim hediye etmislerdi sagolsunlar :)

deodoran

iki tane degisik far bazi

dudak korucusu

kahve göz kalemi

makyaj temizleyici

sivi ruj lipgloss gibi

İşte benim aldıklarım:
sırnaşık şey

Duygulu deniz ve 2006model cim...
Evet max factor den aldım...
Beraber çift taraflı kullanım canlar.
3,5 TL ye aldım.
:lepi: :lepi:
Çok iyi gerçekten...
Öneririm...

cano senin bu koyduğun resim çift taraflı kullanım değil ki, koyduğun ilk resimde iki farklı ürün var biri lipgloss biri ruj. lip glossun üstünde 2 in 1 yazıyor, onun da sebebi vitamin c ve vitamin e mi ne 2 tane vitaminin bir arada bulunması. tersten okursanız görürsünüz. çift taraflı kullanılan tek bi ürün değil yani koyduğun resimde 2 farklı ürün var. bi de 3.5 tl ye max factorün günahını sattığını görmedim şu güne kadar:) sen nerden aldın bunu canım?

Zaten çift taraflı olduğunu söylemiştim ki...
Çok güzel bu ara ruyanaz, yapış yapış olmuyor duruşu da çok 'doğal'
Br tarafı ruj, diğer tarafı lipgloss
3,5 TL nasıl?
Çünkü bu toptan fiyatına...
Kargo parasını filan ben ödedim...
Ve bu sektörde toptan fiyatının üstüne 10 misli koyup satıyorlar...
1 e 10 1 e 8 filan...
Bu yüzden pahalı.
opuyorumnanaktan
Şimdi mesela bir de:

Bunu aldım...
Yeni, kapağını ben açtım ve 17 TL ye aldım... Normalde piyasada 35-40 Lira...
sositososito

Son düzenleyen: Moderatör:
magnlina cım;
Far paleti umduğumdan çok çok daha iyi.
Mesela burda yağlı gibi duruyor ama sürünce acayip güzel ipeksi ve kalıcı gitmiyor tüm gün...
Ben tavsiye ederim açıkçası...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…