Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar golden rose shoplarda 3 yerde
istanbul da
profilo
kale center
olıvıum
da perfect shıne serisi 2.5 tl allıklar 3.250
ben 3 adet aldım 2 de evde vardı süper bu rujlar çok da kalıcı

MARKAFONI ALISVERIS SITESINDEN ALDIM BUGUN SIPRIS VERDIM KIZLAR BU RUJ KALICI HEMDE BAYA KALICI KUZENIM KULLANIYODDU BU RENK BENDE DENEMK ICIN SURDUM HEM RENK TONU HEMDE KALICILIGI BAYA II DAYANIKLI BISEY TAVSIYE EDERIM BU GUN SIPARIS VERDIM ARTIK 1 HAFTA ICINDE ELIMDE OLUR
,

hanimlar ben bu zamana kadar hic top allik kullanmadim acaba onlar daha mi iyi ?? diger normal alliklardan ne farki var :bbo:

Norml allıkla fırcayla uyugladıgında nekadar fazlasını uflesende fırcayı dokundurdugn ılk yerde daha koyu renk kalabılıyo hatta bzen dagıtılmıyoda ama top allık dha hafıf esıt oluyo surdugun yer benım fıkrım bu yonde cnm

arkadaşım bourjois ürünlerini nerden aldn ? bende allıklarndan almak istiyorum ..

çok iyi oldugunu duydum

sipariş verdim 8-9 güne elimde olur opuyorumnanaktan
high beam gurbaanın özgülerinden etkilenerek aldım a.s.

aaaaaaaaa benim primerimden ısmarlamıssın gule gule kullan cnm ...bende en yakın zamanda benefit ten almayı dusunuyorum :)

smashboxtan alıcaktım ama düşündüm inceledim buna karar verdim canım
laura güzel bir marka,güvendimzemuszemus
sen memnun musun?
senin aldığını hatırlıyordum ben desengözlerimebaksanab

güle güle kullansın herkes bugun iş çıkışı aldıklarım..
Flormar Diamonds Eyeliner yeni çıkmış denedim harika bişey..
Catherine Arley dynamic lipgloss...

Eyeliner 5-6 rengi var kızlar..

aaaaaaaaa benim primerimden ısmarlamıssın gule gule kullan cnm ...bende en yakın zamanda benefit ten almayı dusunuyorum :)
liv bende isitiyorum bendeehihoyyytgurba almış ama eline geçmemiş,ondan yorum bekliyorum:jeyyar:
bide ben internetten alışveriş yapmayı bilmiyorum:gitme::kedi:bana yardımcı olurmusun:1hug:

tabiki yardımcı olurum fıstıgımbence dedigin gibi ama gurbayı bekleyim ona gore alalım olur mu sekercimmmm

kızlar hepiniz gule gule kullanın bende bugun bunları aldım bebek kokularına bayılıyorum bu yeni cıkmıs hemen bir tane kaptım kokusu harika cok fresh :)

bihtergüle güle kullan canım
livcim ayen öleyerimsenibengurbacım ne yorum bapçak bakalım:1ninca:
ayrıca bebek kokusu bende çok seviyorum:asigim:güle güle kullan..yeni çıkmış demek hemen deniyim bende:jeyyar:

kızlar hepiniz gule gule kullanın bende bugun bunları aldım bebek kokularına bayılıyorum bu yeni cıkmıs hemen bir tane kaptım kokusu harika cok fresh :)

Liv... güle güle kullan..ben de bebeeeme alayım bariii..
:ecrin_bebek:Bebeeemi..günde 2 kere çitiliyom,yuğuyom..yine terliyo..bunu da sürerim bıcıbıcıdan sssona...ohh..missss...hihoyyyt

aso fıstıgım sagol bitanem ...bencede tatlım bir dene harika bir kokusu var :)

2006 model cnm bi de bunun bebe yagı ve kremide var onlarda cok hos :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…